KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Čínsky horoskop

Čínsky horoskop

Čínsky horoskop je starý tisíce rokov, napriek tomu čínsky horoskop mnohí považujú za menej presný ako západný horoskop

V čínskej astrológii sa výpočty zakladajú na lunárnych rokoch a samotný čínsky lunárny kalendár je starý tisíce rokov. Celý cyklus trvá 60 rokov a je rozdelený na rôzne časti, ktoré sú spojené s 5 základnými prvkami (kov, oheň, zem, voda, drevo). Jeden cyklus trvá 12 rokov a 1 rok je pomenovaný podľa 12 rôznych znamení zverokruhu. Podľa čínskych povestí vzniklo 12 znamení zverokruhu, keď k sebe Budha zavolal zvieratá na Zemi. Na pozvanie prišlo 12 zvierat v tomto poradí.

Čínsky horoskop- Potkan
1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Máte živú a odhodlanú osobnosť. Vaše časté úspechy vás priťahujú a vďačíte za ne svojej bezhraničnej sile vôle. Dokážete si poradiť v najrôznejších situáciách, ale vynikáte najmä vtedy, keď sa od vás vyžaduje postreh, pamäť a zmysel pre detail. Milujete prosperitu, a keďže všetky Potkany sa narodili, aby vyhrávali, len zriedka medzi nimi nájdete neúspešných ľudí. Jediné nebezpečenstvo, ktoré vám hrozí, je, ak sa pustíte do príliš mnohých vecí naraz: vyčerpáte sa, vyčerpáte všetku svoju energiu.

Rešpektujete peniaze, dokonca k nim máte blízky vzťah, niekedy sa dokonca môžete zdať lakomí. Prikladáte veľký význam svojmu súkromnému životu a radi máte okolo seba veľa ľudí. Dokonca Ste v kontakte aj so vzdialenými príbuznými. Aj doma sa snažíte byť neustále aktívnym a nápomocným človekom. Napriek tomu, že sa vaša rodina a priatelia niekedy vyhýbajú vašej podráždenej a nervóznej povahe, ste výborným spoločníkom a skvelým partnerom.

Čínsky horoskop- Byvol
1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Vaše hlavné vlastnosti sú pokoj a metodickosť. Vo svojej práci sa realizujete s bezhraničnou trpezlivosťou a dôkladným plánovaním. Vaše názory sú konzervatívne a rešpektujete tradície. Radi si vypočujete názory iných, ale málokedy sa necháte ovplyvniť, aby ste zmenili svoj vlastný, a niekedy na ňom tvrdohlavo trváte. Vaše výbuchy, ktoré niekedy nahrádzajú váš pokoj, môžu byť veľmi nebezpečné.

Často pracujete vo vedúcej pozícii a tajomstvom toho je váš autoritatívny duch. K úspechu idete vyšliapanou cestou a nepúšťate sa do dobrodružných a riskantných akcií. Ste nedôverčiví voči ostatným, niekedy až hrubí. Ťažko si hľadáte priateľov a dobre znášate samotu. Počúvate skôr svoju hlavu ako srdce. V manželstve sa chcete vyhnúť tomu, aby bol Váš partner nezávislý, ale zároveň Ste verný a dobrý spoločník a ešte lepší šéf. Vy vytvárate zákony a presadzujete ich.


Čínsky horoskop- Tiger
1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Ste zrodený pre vedenie, ste príťažlivá osobnosť. Vaše okolie je vami okamžite ovplyvnené, Váš vášnivý prejav a Vaša veľká chuť do života ich nakazia. Ste si tiež istí svojou osobnou mocou, radi ovládate ľudí. Zaujíma Vás všetko, čo je nebezpečné a riskantné. Často zatiahnete ostatných do neistých dobrodružstiev.

Zázrakom je to on, kto skrachuje, a Vy ste vždy zachránení. Bolo by lepšie, keby Ste sa niekedy ovládali, premýšľali, než začnete konať, počúvali rady iných a možno by Ste dosiahli výsledky. Hoci Vás úspech ani finančné zabezpečenie veľmi nezaujímajú. Vašou jedinou ambíciou je byť šéfom. Vaša inteligencia Vám pomôže prekonať prekážky na poslednú chvíľu.

Ste silní a odvážni, vždy proti niečomu alebo niekomu bojujete, netolerujete nadvládu iných, okamžite sa búrite proti obmedzeniam. Zároveň dokážete byť jemní a citovo založení, ochraňujete ľudí v núdzi, zbožňujete deti. Môžete tiež upadnúť do hlbokej depresie a potrebujete niekoho, kto Vám rozumie.

Niekedy sa môže zdať, že Ste sebecký, ale máte hlboké ľudské city a nezištný vzťah k priateľom. V osobnom živote prechádzate od jedného dobrodružstva k druhému a láska nevedie vždy k manželstvu. Často o šťastí ani neviete.

Čínsky horoskop- Zajac
1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Diskrétnosť a zdvorilosť sú hlavnými charakteristikami Vašej osobnosti. Vyhýbate sa hlasným hádkam a túžite po pokojnom živote. Násilie nahrádzate šarmom a láskavosťou, preto Vás toľko ľudí miluje. Ste tiež vynikajúci priateľ, pozorne počúvate sťažnosti druhých a ich tajomstvá si vždy nechávate pre seba.

Vaše rady, nápady a láska, ktorá z Vás vyžaruje, navedú mnohých, ktorí to potrebujú, na správnu cestu. Vaši hostia sa u Vás cítia ako doma, nechcú odísť, pretože ste skvelý hostiteľ. Tak veľmi nenávidíte násilie, že sa vzdáte boja kedykoľvek. Máte niektoré zlé vlastnosti.

Nedokážete prijať kritiku. Kritika Vás môže rozrušiť natoľko, že sa niekedy dostanete do rozporu so svojou pokojnou povahou. Vaša pýcha neznesie porážku, takže radšej ustúpite tvárou v tvár prekážkam, než aby ste náhodou zlyhali. Niektorí by Vás mohli považovať za zbabelca, keby Vás dostatočne nepoznali. Keďže viete, že materiálny blahobyt Vám môže zabezpečiť pokoj v duši, túžite ho dosiahnuť čo najskôr.

Máte zmysel pre krásu a často vynikáte v umení. Vaša citlivosť môže za smútok, ktorý Vás často premáha, hoci netrvá dlho, kým sa z Vás opäť stane milý a veselý králik. V osobnom živote sa nezriedka snažíte príliš spoliehať na svojho partnera a strácate svoju nezávislosť.

Čínsky horoskop-Drak
1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Nie náhodou je v Číne drak symbolom sily a moci. Aj Vy ste pod vplyvom tohto znamenia, takže z Vás vyžaruje niečo magické, niečo najvyššie. Vaša sebadôvera je bezhraničná, Vaša vôľa nevyčerpateľná. Pri svojej práci ste zodpovední. Už od detstva ste preberali zodpovednosť v rodine. V živote môžete dosiahnuť veľké veci, narodili Ste sa, aby Ste vyhrávali. Si tvrdohlavý, odhodlaný, energický. Niekedy Vás Vaše nadmerné nadšenie môže priviesť k fanatizmu, ktorý Vás môže ohroziť.

Zodpovednosti neuniknete, klamstvo nie je Váš spôsob. Mnohí ľudia Vás považujú za príliš tvrdého, ale o obdivovateľov a priateľov nemáte núdzu. Hoci dobre znášate samotu, väčšinu času trávite prácou. Potrebujete cieľ, nemôžete bez neho žiť, stále si vytvárate nové plány. V súkromnom živote často prežívate vášeň a potom oheň čoskoro vyhasne, ale Vaše city sú vždy úprimné. Milujete dobrodružstvá a priznajte si, že často máte aféry, ale od svojho partnera vyžadujete úplnú vernosť. Ale Vaša rodina ak nechce nič, vy im chcete dať všetko.

Čínsky horoskop-Had
1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Aj keď na Západe nie je jarmo, v ktorom Ste sa narodili veľmi známe, na Východe je znakom múdrosti a nadšenia. Máte príťažlivú a očarujúcu osobnosť a had je v Číne považovaný za magické zviera. Poznáte svoje schopnosti, Vaša inteligencia je veľká. Ľahko sa učíte, dostávate sa k podstate vecí. Ťažko dôverujete radám druhých a ich názory často neprijímate. Svoje rozhodnutia zvažujete, ale radšej počúvate sami seba. Môžete pôsobiť nepredvídateľne, nedáte najavo svoje emócie.

Za touto pokojnou, veselou maskou, za ktorou Vás vidí okolitý svet, často zúria obrovské búrky. Na krivdy sa ťažko zabúda, žijú vo Vás dlho a pomsta príde v správnej chvíli. Vynikáte vzhľadom a rečou. Vaše vety sú plné humoru a irónie. S priateľmi ste panovační, nároční, ťažko sa otvárate. Zriedkavo nadväzujete vážne a trvalé vzťahy. Váš milostný život je plný dobrodružstiev, vyhľadávate rozmanitosť. Považujú Vás za nenapraviteľného neverníka, ale nie vždy zaslúžene.

Čínsky horoskop-Kôň
1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Vaša veselosť a radosť zo života nakazí aj Vaše okolie. Tvoja osobnosť je ohromujúca, tvoja túžba je nekonečná. Vašou najdôležitejšou vlastnosťou je láska k slobode, nezávislosť je pre Vás dôležitejšia ako čokoľvek iné. Porušuješ pravidlá, neznášaš, keď ťa niekto zväzuje. Dobre sa cítite len v situáciách, keď sa môžete voľne pohybovať, cválať bez zastavenia. Vaše časté zmeny nálad sú zvláštne a nepredvídateľné.

Stálosť nie je Vašou silnou stránkou. Nedokážeš ovládnuť svoje emócie, ale tvoj plameň rýchlo vyhasne. Dlhé a hlboké vzťahy Vás nudia. Nezáleží Vám na bezpečnosti, hoci si ceníte materiálne bohatstvo. Považujú Vás za dobrého obchodníka, ktorý je rýchly a rozhodný v rôznych situáciách. Neznášate rozpory, chcete dominovať a všetku pozornosť sústrediť na seba.

Čínsky horoskop-Koza
1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

V Číne je koza symbolom ženskosti a citlivosti. Od narodenia je plachá a skromná, ľahko sa uzavrie do seba alebo zosmutnie. Milujete krásu a priťahuje Vás umenie. Opovrhujete násilím, každému odpúšťate, každého chápete, máte veľmi dobré srdce. Máte radi deti, milujete zvieratá. Každý deň máte starosti, ťažko sa Vám rozhoduje, dlho o tom premýšľate, kým sa rozhodnete. Potrebujete šéfa so silnou rukou, ktorý Vás bude viesť.

Vy však neznášate monotónne, časovo obmedzené úlohy. Skôr či neskôr sa na Vás usmeje šťastie, Koza je vraj úspešný človek. Nikdy nebudete musieť riešiť finančné problémy, v živote sa Vám budú diať len príjemné a krásne veci. Nemusíte bojovať ani so samotou, pretože Vás všetci milujú a chránia. Ak žijete sami, je to preto, že snívate o skutočnej láske a nie vždy nájdete tú pravú.

Čínsky horoskop-Opica
1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Vieme, že opica je zviera, ktoré sa najviac podobá človeku. Niet divu, že tí, ktorí sa narodili pod jeho vplyvom, sú múdrejší a šikovnejší ako ktokoľvek iný. Tak je to aj s Vami. Viete, že nič nie je nemožné, a Váš úspech často udivuje aj Vás.

Je však takmer prirodzené, že so sebadôverou, optimizmom a inteligenciou, ktorú máte, si môžete splniť svoje sny. Vo vrecku nosíte kľúč, ktorý odomyká brány života, a používate ho s odvahou, pretože Vás všetko zaujíma. Viete, že všetko, čoho sa dotknete, povedie v krátkom čase k úspechu.

Milujete uznanie, obdiv a publikum. Ale je pre Vás ťažké nájsť si priateľov, pretože nedôverujete ostatným a nerozumejú Vám. Nepočúvate rady, ale robíte, čo uznáte za vhodné. Využívate každú malú príležitosť na získanie výhody. Váš osobný život je preto búrlivý a rodinu si často zakladáte, keď ste zrelší, keď ste pokojnejší a vyrovnanejší.

Čínsky horoskop-Kohút
1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Z dvanástich zvierat ste pod vplyvom toho najvýraznejšieho, najextrémnejšieho. A to sa prejavuje na Vašom sebavedomí, na Vašej násilnosti. Fascinujete svoje okolie, ktoré netuší, koľko plachosti a nerozhodnosti sa skrýva za týmto sebavedomým, takmer pompéznym zovňajškom. Všetko je to len maska, obrana, aby nepoznali Vaše pocity. Potrebujete publikum, ľudí, ktorí Vás obdivujú a žiadajú Vás o radu. V každej spoločnosti Vás majú radi aj preto, že ich zabávate, ste zábavný a skvelý umelec.

Netolerujete nesúhlas, preto máte svojich nepriateľov. V hádkach Ste taký prudký, že často nemilosrdne urážate svojho oponenta. Váš názor je rozhodujúci, neviete si predstaviť, že by Ste nemali pravdu, vidíte veci len zo svojho uhla pohľadu. Často robíte chybu, že snívate s otvorenými očami a strácate zdravý rozum. Ale Vašu usilovnosť, nadšenie a chuť do života môže oceniť každý.

Čínsky horoskop-Pes
1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Z dvanástich zvierat sa pes považuje za najmilšie. Nie je náhoda, že ľudí najviac priťahujú, pretože ich vernosť, čestnosť a úprimnosť sú obdivuhodné. Ak Ste sa narodili v znamení Psa, máte presne tie isté vlastnosti. Pomáhate tým, ktorí to potrebujú, niet lepšieho priateľa, ako ste vy. Vaša veselosť a radosť zo života sa časom menia na múdrosť a smútok. Vidíte, že sa blížia tmavé mraky, a možno na to nie je skutočný dôvod. Vyberáš si priateľov, zhromažďuješ okolo seba dobrých ľudí s neomylným zmyslom.

Od prírody Ste násilný, ale nebezpečným sa stávate až vtedy, keď Vás niekto zraní alebo vyruší. Je pre Vás ťažké zmeniť názor a jednou z Vašich najhorších vlastností je nepružnosť. Ale budete chrániť svoju rodinu a priateľov, a keď si niekoho zamilujete, budete mu verní a vytrvalí do konca života.

Čínsky horoskop-Prasa
1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Vo svojej povahe máte vplyv všetkých dvanástich zvierat. Ste najotvorenejší, najpriamejší človek. K svojim úlohám pristupujete s veľkou chuťou do života a nadšením. Vaše rozhodnutia sú pevné, chcete vládnuť. Zaujíma vás mystika, riskantné veci, neustále získavate nové skúsenosti. Často ľuďom príliš dôverujete a bohužiaľ sa môžete sklamať. Mali by Ste byť opatrnejší, pretože si často vyberáte priateľov nesprávne.

Ste úprimný a veľkorysíý k priateľom. Neustále sa obávate o svoju budúcnosť, vynakladáte veľké úsilie na dosiahnutie svojich cieľov. Pre svoju rodinu by Ste urobili čokoľvek, poskytujete jej všetok komfort. Na oplátku od nich očakávate, že Vás budú rešpektovať. Nikdy sa na nich nemôžete dlho hnevať, nehľadáš pomstu voči tým, ktorí ti ublížili. Mali by ste k nim byť rovnako prísni ako k sebe.

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Tamara
Online
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Hana
Online
 

Hana je úžasná jasnovidná pomáhajúca duša. Poradí Vám, ale nezabudnite: zmena si...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
MartinNová/ý!
Online
 

Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Užitočné články

Veštenie

Veštenie

[@postdate]
445 Počet zobrazenia
Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

[@postdate]
430 Počet zobrazenia
Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

[@postdate]
484 Počet zobrazenia
Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

[@postdate]
565 Počet zobrazenia
Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

[@postdate]
595 Počet zobrazenia
Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem