KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Jasnovidec

Jasnovidec

Jasnovidec má schopnosť vidieť alebo mať vízie. Jasnovidec vidí vízie ako mentálne záblesky, ktoré zahŕňajú obrázky ľudí, miesta, ducha, symboly

Každý si môže vytvoriť názor na to, čo sa stane v budúcnosti. Môžete si dokonca povedať, že „viete stopercentne“, ako sa niečo skončí. Ale mať vynikajúce predikčné schopnosti a poznať predmet dostatočne dobre na to, aby „predpovedal budúcnosť“, stále nie je to isté ako jasnovidectvo.

Jasnovideictvo je, ak niekto má osobitný prehľad o budúcich udalostiach, keď nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti a vedomosti o tom. Zdá sa, že informácie pochádzajú z „božskej“ alebo prinajmenšom akejsi nadprirodzenej schopnosti vnímať budúce udalosti.

Ste jasnovidec? Tu je sedem jasnovidných schopností, ktoré možno že aj Vy máte.

Každý má do istej miery jasnovidecké schopnosti. Od jednoduchého jasnovidiectva až po videnie budúcich udalostí môžete rozvíjať svoje prirodzené dary meditáciami, workshopmi a porozumením darov, ktoré už máte.

Ktorý je pre Vás najcharakteristickejší?

Jasnovidnosť:

Jasnovidec má schopnosť vidieť alebo mať vízie: Jasnovidci majú schopnosť „vidieť“ veci, ktoré im boli predložené v mysli alebo v treťom oku. Jasnovidec vidí tieto vízie ako mentálne záblesky, ktoré zahŕňajú obrázky ľudí, scény, miesta, objekty, ducha, symboly a farby.

Keď niekto má schopnosť počuť je tiež jasnovidec?

Schopnosť „počuť“ správy z duchovnej oblasti. Správy sa prenášajú priamo do vašej mysle. Občas môžete počuť nepopísateľný hlas, ktorý volá vaše meno, alebo kombináciu hlasov, ako napríklad počúvanie rádia.

Jasnocítenie

Cítiť emócie: Každý môže cítiť emócie, ale médiá cítia  emócie od jednotlivcov alebo duchov. Máte schopnosť vstúpiť do emócií iných ľudí a dokážete vycítiť ich šťastie, radosť, eufóriu, pýchu, smútok, hnev a strach.

Jasnovidnosť:

Toto sa bežne označuje ako intuícia. Máte schopnosť vnímať a cítiť emócie z ducha pozitívne aj negatívne. Tieto pocity prenášajú vaši sprievodcovia a sú zjavne odlišné od vašich pocitov. Môžete dostávať varovania týmto spôsobom, ako keď máte pocit, že niečo nie je v poriadku, alebo máte vzrušený, povznesený pocit, keď sa má stať niečo úžasné.

Môžete mať schopnosť cítiť vôňu alebo zápach, ktorý sa prenáša duchom. Ľudia v okolí zakaždým obvykle nemôžu zápach cítiť. Môže to súvisieť s duchom, ktorý vysiela správu, ako napríklad vôňa cigariet alebo fajkový tabak pre niekoho, kto fajčí, alebo obľúbený parfum tejto osoby.

Môžete „ochutnať“ esencie prenášané duchom. Duch na nás môže preniesť vplyv charakteru alebo správania a niekedy má príchuť. To je zvyčajne niečo, čo milovali v živote. Dotyk alebo cit: Toto je tiež známe ako psychometria. Správy môžete prijímať dotykom alebo držaním predmetu v rukách. Objekt je osobný a má vibrácie majiteľa v zložení alebo v materiáli predmetu.

Môžete povedať osobnosti majiteľa a možno vidieť, počuť alebo cítiť situácie, ktoré sa dejú okolo osoby, minulé alebo súčasné. Jasnovidci majú zvyčajne jeden alebo viac z týchto darov, ktoré sa dajú použiť samostatne alebo dohromady, najbežnejšou je jasnovidectvo.

 

Ak chcete hovoriť o "Jasnovidec", môžete zavolať niektorému z nás:

Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Všetci veštci , Veštiareň, Veštenie, Veštec, Veštci,...
 

Dr. Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
IvetaNová/ý!
Online
Nová/ý! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartárka, Jasnovidci, Kartárky, Veštci,...
 

Iveta rada Vám odpovie na podrobné otázky. Vníma duchovné a materiálne problémy...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MatyášNová/ý!
Online
Nová/ý! MatyášKód 20Jasnovidci, Kartár, Veštci, Veštec, Veštenie,...
 

Napriek svojmu mladému veku sa Matyáš venuje vešteniu už viac ako pätnásť rokov....

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Jasnovidiectvo

679 Počet zobrazenia

Čo je jasnovidiectvo? Jasnovidiectvo je vnímanie, ktoré je nezávislé od všetkého. Každý je vyrobený z energie a vibrácie tejto energie sú premenlivé

 

Čo ma čaká?

1724 Počet zobrazenia

Čo ma čaká v novom roku? Čo ma čaká v láske? Prinesie nový rok novú lásku? Mi Vám to prezradíme, ak si prečítate tento článok

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem