Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Jasnovidec

Jasnovidec

Jasnovidec má schopnosť vidieť alebo mať vízie. Jasnovidec vidí vízie ako mentálne záblesky, ktoré zahŕňajú obrázky

Každý si môže vytvoriť názor na to, čo sa stane v budúcnosti. Môžete si dokonca povedať, že „viete stopercentne“, ako sa niečo skončí. Ale mať vynikajúce predikčné schopnosti a poznať predmet dostatočne dobre na to, aby „predpovedal budúcnosť“, stále nie je to isté ako jasnovidectvo.

Jasnovideictvo je, ak niekto má osobitný prehľad o budúcich udalostiach, keď nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti a vedomosti o tom. Zdá sa, že informácie pochádzajú z „božskej“ alebo prinajmenšom akejsi nadprirodzenej schopnosti vnímať budúce udalosti.

Ste jasnovidec? Tu je sedem jasnovidných schopností, ktoré možno že aj Vy máte.

Každý má do istej miery jasnovidecké schopnosti. Od jednoduchého jasnovidiectva až po videnie budúcich udalostí môžete rozvíjať svoje prirodzené dary meditáciami, workshopmi a porozumením darov, ktoré už máte. Ak ste jasnovidec, tak ste mohli spozorovať tieto vlastnosti na sebe. Rodený jasnovidec tieto schopnisti má dané a nemusí sa ich učiť.

Ktorý je pre Vás najcharakteristickejší?

Jasnovidnosť:

Jasnovidec má schopnosť vidieť alebo mať vízie: Jasnovidci majú schopnosť „vidieť“ veci, ktoré im boli predložené v mysli alebo v treťom oku. Jasnovidec vidí tieto vízie ako mentálne záblesky, ktoré zahŕňajú obrázky ľudí, scény, miesta, objekty, ducha, symboly a farby. 

Keď niekto má schopnosť počuť je tiež jasnovidec?

Schopnosť „počuť“ správy z duchovnej oblasti. Správy sa prenášajú priamo do vašej mysle. Občas môžete počuť nepopísateľný hlas, ktorý volá vaše meno, alebo kombináciu hlasov, ako napríklad počúvanie rádia.

Jasnocítenie

Cítiť emócie: Každý môže cítiť emócie, ale médiá cítia emócie od jednotlivcov alebo duchov. Máte schopnosť vstúpiť do emócií iných ľudí a dokážete vycítiť ich šťastie, radosť, eufóriu, pýchu, smútok, hnev a strach.

Jasnovidnosť:

Toto sa bežne označuje ako intuícia. Máte schopnosť vnímať a cítiť emócie z ducha pozitívne aj negatívne. Tieto pocity prenášajú vaši sprievodcovia a sú zjavne odlišné od vašich pocitov. Môžete dostávať varovania týmto spôsobom, ako keď máte pocit, že niečo nie je v poriadku, alebo máte vzrušený, povznesený pocit, keď sa má stať niečo úžasné.

Môžete mať schopnosť cítiť vôňu alebo zápach, ktorý sa prenáša duchom. Ľudia v okolí zakaždým obvykle nemôžu zápach cítiť. Môže to súvisieť s duchom, ktorý vysiela správu, ako napríklad vôňa cigariet alebo fajkový tabak pre niekoho, kto fajčí, alebo obľúbený parfum tejto osoby.

Môžete „ochutnať“ esencie prenášané duchom. Duch na nás môže preniesť vplyv charakteru alebo správania a niekedy má príchuť. To je zvyčajne niečo, čo milovali v živote. Dotyk alebo cit: Toto je tiež známe ako psychometria. Správy môžete prijímať dotykom alebo držaním predmetu v rukách. Objekt je osobný a má vibrácie majiteľa v zložení alebo v materiáli predmetu.

Môžete povedať osobnosti majiteľa a možno vidieť, počuť alebo cítiť situácie, ktoré sa dejú okolo osoby, minulé alebo súčasné. Jasnovidci majú zvyčajne jeden alebo viac z týchto darov, ktoré sa dajú použiť samostatne alebo dohromady, najbežnejšou je jasnovidectvo.

 
Renata
K DISPOZÍCII
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_