KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariéru, kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu? Uznanie, popularita alebo veľa peňazí?

Kariéra za každú cenu?

Je to len vec názoru, pretože žiť harmonický rodinný život po celé desaťročia a vychovávať deti do zrelého veku je pekná kariéra. Otázka znie: musíme si vybrať, alebo sme schopní robiť oboje, v rodine aj v práci? Určite by sme mali rozlišovať medzi ženskými a mužskými kariérami. Zatiaľ čo muži majú tendenciu mať neprerušenú kariéru, ženy, ak chcú mať rodinu a deti, musia počítať aspoň s jednou prestávkou v kariére.

Kariéra a rodina

Za mužmi, ktorí majú dobrú kariéru, je často matka na plný úväzok, ktorá sa "len" stará o deti, rodinu a domácnosť. Ale čo ak chce matka tiež pracovať, zarábať peniaze, byť úspešná a zachovať rodinný pokoj a harmóniu? Je dobré mať dieťa, keď sú na to vhodné podmienky, a tým nemyslím len finančné podmienky.

Musíme hľadať rovnováhu, kompromis môže byť krátkodobým riešením, ale musíme si uvedomiť aj dlhodobé dôsledky našich rozhodnutí. Deti sú obzvlášť zraniteľné, pokiaľ ide o rodinnú harmóniu, a v súčasnosti sa ukázalo, že mnohé detské choroby majú psychosomatický pôvod, pričom rané závislosti sú často spôsobené problémami v rodine.

Syndróm vyhorenia

Ďalším problémom, ktorý môže po čase brzdiť náš pokrok, je vyhorenie alebo syndróm vyhorenia, ktorý môže v závažných prípadoch viesť k psychosomatickým ochoreniam (depresia, panická porucha) alebo fyzickým problémom (vysoký krvný tlak, žalúdočné vredy). Podľa literatúry je vyhorenie alebo profesionálna deformácia v našej krajine rozšíreným ochorením najmä medzi ľuďmi v pomáhajúcich profesiách (učitelia, lekári, zdravotné sestry, psychológovia, sociálni pracovníci, policajti, hasiči, vyučujúci náboženstva), ale samozrejme čoraz viac ľudí v iných profesiách (napr. v konkurenčnom sektore, manažéri, pracovníci v médiách) zisťuje, že potrebujú odbornú pomoc, aby sa postavili na nohy.

Rozlišujú sa tri typy syndrómu vyhorenia: syndróm spôsobený príliš dlhou prácou, syndróm spôsobený nepredvídateľnosťou a syndróm spôsobený závislosťou od osoby. Je to cyklický proces, z ktorého existuje východisko, ale bohužiaľ, v závislosti od vašej životnej situácie sa môže rýchlo vrátiť, preto je dôležité počúvať sa, neignorovať varovné myšlienky a všímať si signály svojho tela.

Pomalé budovanie, rýchly pád

Na vybudovanie kariéry sú zvyčajne potrebné desaťročia a veľa práce, ale každý deň sme svedkami toho, že na jej zničenie stačí pár minút. Nie je ľahké dosiahnuť úspešnú kariéru, ale je možno ešte ťažšie zostať jej hodný. Čím je človek uznávanejší, tým je to lákavejšie, a hoci sme pripravení na kariérny postup, nepríjemnosti, ktoré s ním súvisia, sú nad naše kompetencie. Existuje však mnoho spôsobov, ako si môžeme pomôcť.

Jediné, čo musíme urobiť, je občas si naozaj oddýchnuť, športovať, relaxovať, naučiť sa meditovať. Tankovanie benzínu v aute považujeme za samozrejmosť, ale dobíjaniu paliva venujeme menej času alebo sa mu nevenujeme vôbec.

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
Nová/ý! MaruškaKód 51Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštenie, Veštenie z...
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

333 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Veštecké karty Orakulum

449 Počet zobrazenia

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

 

Veštenie cez telefón

2796 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

788 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

572 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem