KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Koniec roka

Koniec roka

Koniec roka sa blíži a vždy je vhodný čas zamyslieť sa nad tým, čo sa udialo za uplynulých 12 mesiacov, a potom si stanoviť ciele na nasledujúci rok


7 základných otázok, ktoré Vám pomôžu úspešne sa pozrieť späť na tento rok

Koniec roka sa rýchlo blíži a vždy je vhodný čas zamyslieť sa nad tým, čo sa udialo za uplynulých 12 mesiacov, a potom si stanoviť ciele na nasledujúci rok. Samozrejme, v zhone posledných týždňov môže byť ťažké nájsť si pokojný čas, ale nájsť si čas pre seba je nesmierne dôležité pre vašu osobnú pohodu.

Možno sa niekedy cítite sklamaní, keď premýšľate o tom, ako prebehol Váš rok, a myslíte na veci, ktoré sa Vám nepodarili, alebo ste možno nedosiahli úplne ciele, ktoré ste si stanovili. Ale nebuďte na seba príliš prísni! Je pravdepodobné, že je to preto, lebo vesmír vám určil iné lekcie a ciele, ktoré sú rovnako dôležité!

Sebareflexia je dôležitá

A zmyslom nasledujúceho cvičenia je práve pozrieť sa na to, čo by sa malo zmeniť, aby ste boli najlepšou verziou seba samého, a prežiť tento proces potvrdzujúcim spôsobom, namiesto toho, aby ste sa bili za neúspechy, ktoré Vás tento rok postihli.

Tu je 7 otázok na sebareflexiu, ktoré Vám pomôžu naštartovať Vašu tohtoročnú reflexiu!
Vďaka čomu ste sa tento rok cítili úžasne? Čo Vás skutočne inšpirovalo a prečo?
Keď si sami pred sebou vyjadríte, čo Vás naozaj baví, jednou z najväčších výhod je, že okrem stanovenia budúcich cieľov máte možnosť objaviť a potvrdiť, čo Vás baví. A to Vám môže skutočne dobiť baterky!

Kedy ste tento rok zažili najnižší bod? Čo ste urobili, aby ste sa odtiaľto dostali späť?
Hoci je ťažké spomínať na zlé alebo ťažké časy, stále sú to dôležité príležitosti na učenie. Tieto momenty Vám totiž umožnia zistiť, aké mechanizmy zvládania Vám najlepšie pomáhajú prekonať temné obdobia, ktoré sú, žiaľ, nevyhnutnou súčasťou života.

Čo ste sa naučili o ľuďoch okolo seba vo svojom živote?
Jednou z najťažších vecí v živote je naučiť sa, na koho sa môžete naozaj spoľahnúť a na koho nie. Niekedy sa priateľstvá menia a rastú spolu s vami, inokedy, bohužiaľ, nie. Skôr či neskôr budete musieť urobiť ťažké rozhodnutie a tieto vzťahy opustiť. Je to tiež vhodný čas na to, aby ste si všimli, že niektorí ľudia vo vašom živote neopätujú vašu "investíciu" do nich a jednoducho využívajú toto priateľstvo pre svoj vlastný prospech. A niekedy si musíme uvedomiť, kedy je čas odísť.

Ak by ste mali opísať tento rok piatimi slovami, aké by to boli?
Je to moment, ktorý úplne rozoberie celý rok až na samú podstatu. Nepremýšľajte nad tým, čo píšete, a nevadí, ak Vás napadne viac ako päť slov. Pamätajte, že neexistujú žiadne nesprávne odpovede!

Aké dôležité poznatky ste sa tento rok naučili?
Každý rok prináša nové zážitky a skúsenosti, ktoré treba vstrebať a naučiť sa, pričom niektoré trvajú oveľa dlhšie ako iné. Zamyslite sa nad tým, či vo vašom prípade došlo k skúškam a ťažkostiam, ktoré Vás prenasledujú už niekoľko rokov? Ak áno, poučili ste sa z nich, aby sa v nasledujúcom roku neopakovali?

Čo bol Váš najväčší úspech v tomto roku?
Uznanie našich úspechov je najdôležitejšou súčasťou každoročnej retrospektívnej slávnosti. Nielenže pomáha inšpirovať, ale je aj živým príkladom toho, že keď si niečo zaumienite, dokážete to aj uskutočniť. Nikdy nepodceňujte silu odhodlania a vôle!

Kde chcete byť na konci budúceho roka?
Teraz, keď ste sa zamysleli nad tým, ako ďaleko ste sa tento rok dostali, a spomienky sú ešte čerstvé, je čas stanoviť si ciele na nasledujúci rok. Využite tieto nové informácie na naplánovanie cesty, vďaka ktorej bude Váš ďalší rok lepší ako kedykoľvek predtým!

Nezastavujte sa tu!
Samozrejme, v tejto chvíli si môžete položiť množstvo ďalších otázok, takže ak Vás počas cesty napadnú ďalšie, určite sa ich tiež opýtajte. Veľmi užitočné je napríklad zapisovať si ich do denníka, aby ste si mohli spomenúť, kde ste boli minulý rok a ako ďaleko ste sa za 12 mesiacov dostali.

 

Spoznajte svoj Koniec roka lepšie! Zavolajte nám:

ViktóriaViktória
Online
ViktóriaKód 29Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštci,...
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
SandraSandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
RenataRenata
Online
RenataKód 25Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Veštci, Veštenie,...
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Médium

30 Počet zobrazenia

Slovo médium je latinské a znamená "uprostred". Médium musí mať citlivý, sofistikovaný, silný nervový systém a silné fyzické telo

 

Novoročné predsavzatie

40 Počet zobrazenia

Existuje mnoho povier o tom, čo robiť, aby ste v novom roku dosiahli hojnosť. Pripravili sme ich výber

 

Výklad tarotových kariet

119 Počet zobrazenia

Výklad tarotových kariet nám prostredníctvom svojich symbolov umožňuje hlbšie nahliadnuť do dôležitých bodov nášho života. Výklad tarotových kariet tu

 

Veštenie z cigánskych kariet

167 Počet zobrazenia

Veštenie z cigánskych kariet považuje sa za jednu z najstarších foriem veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje budúcnosť

 

Zmysel života

237 Počet zobrazenia

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života?

 

Zákon príťažlivosti

408 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem