KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Koniec roka

Koniec roka

Koniec roka sa blíži a je čas zamyslieť sa nad týmto rokom. Koniec roka je čas na prípravu nových predsavzatí

7 základných otázok, ktoré Vám pomôžu úspešne sa pozrieť späť na tento rok

Koniec roka sa rýchlo blíži a vždy je vhodný čas zamyslieť sa nad tým, čo sa udialo za uplynulých 12 mesiacov, a potom si stanoviť ciele na nasledujúci rok. Samozrejme, v zhone posledných týždňov môže byť ťažké nájsť si pokojný čas, ale nájsť si čas pre seba je nesmierne dôležité pre vašu osobnú pohodu. Koniec roka je čas na prípravu nových predsavzatí do ďalšieho roka. 

Nechajte to ísť, zatvorte to, odpustite to - posledné príležitosti v starom roku. Keď sa končí nejaká éra alebo obdobie, máme tendenciu bilancovať svoj život, pociťujeme to ako znamenie alebo hranicu a myslíme si, že s novou érou môžeme začať nový život. Do Silvestra zostáva už len niekoľko dní a začína sa nový rok 2022.

Pre mnohých z nás môže nový rok znamenať nový začiatok, novú éru, nový život. Nový rok však v sebe skrýva zvláštnu mystiku, ktorá v nás vyvoláva pocit, že o deň či večer neskôr sa môže všetko, dokonca celý náš život, zmeniť. Koniec roka a Silvester je o niečom podobnom: buchot a svetlá majú odohnať to zlé a priniesť do našich životov to dobré.

Pred Silvestrom alebo najneskôr v noci na Silvestra premýšľame o tom, čo by sme si chceli preniesť do nového roka a čoho by sme sa chceli zbaviť, ale zatiaľ sa nám to akosi nepodarilo. Skúšali sme to, ale nejako to nefungovalo. A potom príde koniec roka a my cítime, že je to hranica, deliaca čiara, že sa nám to ešte podarí, že sa oživíme, že tento rok bude iný a hotovo. Ktovie, možno existujú ľudia, pre ktorých je to naozaj také jednoduché kociec roka, ale určite si môžu v ktorýkoľvek deň v roku dať predsavzatia, ktoré si iní v novom roku dať nemôžu.

Je koniec roka a vy možno sa niekedy cítite sklamaní, keď premýšľate o tom, ako prebehol Váš rok, a myslíte na veci, ktoré sa Vám nepodarili, alebo ste možno nedosiahli úplne ciele, ktoré ste si stanovili. Ale nebuďte na seba príliš prísni. Je pravdepodobné, že je to preto, lebo vesmír vám určil iné lekcie a ciele, ktoré sú rovnako dôležité.

Sebareflexia je dôležitá

A zmyslom nasledujúceho cvičenia je práve pozrieť sa na to, čo by sa malo zmeniť, aby ste boli najlepšou verziou seba samého, a prežiť tento proces potvrdzujúcim spôsobom, namiesto toho, aby ste sa bili za neúspechy, ktoré Vás tento rok postihli.

Tu je 7 otázok na sebareflexiu, ktoré Vám pomôžu naštartovať Vašu tohtoročnú reflexiu.
Vďaka čomu ste sa tento rok cítili úžasne? Čo Vás skutočne inšpirovalo a prečo?
Keď si sami pred sebou vyjadríte, čo Vás naozaj baví, jednou z najväčších výhod je, že okrem stanovenia budúcich cieľov máte možnosť objaviť a potvrdiť, čo Vás baví. A to Vám môže skutočne dobiť baterky.

Kedy ste tento rok zažili najnižší bod? Čo ste urobili, aby ste sa odtiaľto dostali späť?
Hoci je ťažké spomínať na zlé alebo ťažké časy, stále sú to dôležité príležitosti na učenie. Tieto momenty Vám totiž umožnia zistiť, aké mechanizmy zvládania Vám najlepšie pomáhajú prekonať temné obdobia, ktoré sú, žiaľ, nevyhnutnou súčasťou života.

Čo ste sa naučili o ľuďoch okolo seba vo svojom živote?
Jednou z najťažších vecí v živote je naučiť sa, na koho sa môžete naozaj spoľahnúť a na koho nie. Niekedy sa priateľstvá menia a rastú spolu s Vami, inokedy, bohužiaľ, nie. Skôr či neskôr budete musieť urobiť ťažké rozhodnutie a tieto vzťahy opustiť. Je to tiež vhodný čas na to, aby ste si všimli, že niektorí ľudia vo vašom živote neopätujú vašu "investíciu" do nich a jednoducho využívajú toto priateľstvo pre svoj vlastný prospech. A niekedy si musíme uvedomiť, kedy je čas odísť.

Ak by ste mali opísať tento rok piatimi slovami, aké by to boli?
Je to moment, ktorý úplne rozoberie celý rok až na samú podstatu. Nepremýšľajte nad tým, čo píšete, a nevadí, ak Vás napadne viac ako päť slov. Pamätajte, že neexistujú žiadne nesprávne odpovede.

Aké dôležité poznatky ste sa tento rok naučili?
Každý rok prináša nové zážitky a skúsenosti, ktoré treba vstrebať a naučiť sa, pričom niektoré trvajú oveľa dlhšie ako iné. Zamyslite sa nad tým, či vo vašom prípade došlo k skúškam a ťažkostiam, ktoré Vás prenasledujú už niekoľko rokov? Ak áno, poučili ste sa z nich, aby sa v nasledujúcom roku neopakovali?

Čo bol Váš najväčší úspech v tomto roku?
Uznanie našich úspechov je najdôležitejšou súčasťou každoročnej retrospektívnej slávnosti. Nielenže pomáha inšpirovať, ale je aj živým príkladom toho, že keď si niečo zaumienite, dokážete to aj uskutočniť. Nikdy nepodceňujte silu odhodlania a vôle!

Kde chcete byť na konci budúceho roka?
Teraz, keď ste sa zamysleli nad tým, ako ďaleko ste sa tento rok dostali, a spomienky sú ešte čerstvé, je čas stanoviť si ciele na nasledujúci rok. Využite tieto nové informácie na naplánovanie cesty, vďaka ktorej bude Váš ďalší rok lepší ako kedykoľvek predtým!

Nezastavujte sa tu!
Samozrejme, v tejto chvíli si môžete položiť množstvo ďalších otázok, takže ak Vás počas cesty napadnú ďalšie, určite sa ich tiež opýtajte. Veľmi užitočné je napríklad zapisovať si ich do denníka, aby ste si mohli spomenúť, kde ste boli minulý rok a ako ďaleko ste sa za 12 mesiacov dostali.

A nakoniec: najväčším šťastím je to, ak sa na koniec roka cítime lepšie ako na jeho začiatku.

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Tamara
Online
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Hana
Online
 

Hana je úžasná jasnovidná pomáhajúca duša. Poradí Vám, ale nezabudnite: zmena si...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Viktória
Online
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
MartinNová/ý!
Online
 

Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Užitočné články

Veštenie

Veštenie

[@postdate]
445 Počet zobrazenia
Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

[@postdate]
432 Počet zobrazenia
Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

[@postdate]
484 Počet zobrazenia
Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

[@postdate]
565 Počet zobrazenia
Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

[@postdate]
595 Počet zobrazenia
Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem