Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Kyvadlo

Kyvadlo

Na čo vlastne kyvadlo slúži? Kyvadlo sa používa na to, aby ukazovalo cestu do budúcnosti odpovedalo na naše otázky

Kyvadlo samo o sebe nie je na nič dobré, vyžaduje si úplnú absenciu seba samého a veľa cviku, aby sme ani náhodou nemohli nevedome ovplyvniť jeho obeh. Keď ovládneme tajomstvá kyvadla, určite si môžeme objasniť mnohé veci týkajúce sa našej budúcnosti, ale môžeme ho tiež požiadať o názor na otázky, ktoré treba rozhodnúť.

Nemožno však dostatočne zdôrazniť, že to všetko je bezcenné, ak nedokážeme zostať úplne nezávislí. Práve duchov voláme, aby nám pomohli pri ovládaní kyvadla, pretože oni sú tí, ktorí pohybujú týmto nádherným nástrojom. Najčastejšie vzývaným duchom je náš vlastný anjel strážny, pretože kto iný by nám mal vždy chcieť dobre, ak nie on. S jeho pomocou v budúcnosti určite nezablúdime.

Pred použitím kyvadlo vždy spustite pod tečúcou vodou, aby ste ho úplne vyčistili. Potom ho niekoľko minút podržte v ruke, aby kyvadlo zachytilo vibrácie vášho tela a naladilo sa na vás. Najdôležitejšie je, aby sa vášho kyvadla nedotýkal nikto iný, pretože kyvadlo ľahko absorbuje energie a prijíma nové vibrácie. Ak sa vám stále nedarí chrániť kyvadlo pred ostatnými, vložte ho opäť do tečúcej vody, ale tentoraz trochu dlhšie, aby ste ho vyčistili.

Keď sa Vám podarí kyvadlom zachytiť spoločnú vibráciu, je čas zavolať ducha - ako sme už spomenuli, najlepšie je hneď zavolať svojho anjela strážneho - a požiadať ho, aby vám s problémom pomohol. Aby bol samotný proces meditácie a veštenia pred seansou čo najúspešnejší, je dobré zapáliť si kadidlo, meditovať, aby ste sa upokojili a uvoľnili, aby ste boli úplne sami, so svojimi otázkami a kyvadlom.

Takto budete vnímavejší, budete obklopení plnosťou seba a rýchlo nájdete odpovede na svoje otázky. V každom prípade by ste mali vedieť, že kyvadlo dokáže odpovedať len na otázky, o ktorých je potrebné rozhodnúť, a na otázky, na ktoré je možné odpovedať len áno alebo nie. Kyvadlo vám vždy dá správnu odpoveď len z dvoch možností, áno alebo nie, preto sa snažte položiť otázku, na ktorú sa nedá vypočítať iná odpoveď ako áno alebo nie.

Kyvadlo sa pre každého bude hojdať inak pre áno a nie, čo si môžete overiť na začiatku pomocou niekoľkých "testovacích" otázok. Vo všeobecnosti platí, že kruh v smere hodinových ručičiek znamená áno a kruh proti smeru hodinových ručičiek znamená nie. Okrem toho sa v mnohých prípadoch môžete stretnúť s ľuďmi, ktorí žiadajú duchov, aby kyvadlo krúžilo v prípade odpovede "áno", ale aby sa pri odpovedi "nie" vychýlilo do priamky.

Teraz, keď už máme jasno v tom, ako sa v kyvadle prejavuje áno a nie, je čas položiť otázku. Ako sme už spomenuli, mali by sme sa pýtať čo najpresnejšie a venovať pozornosť každému detailu, aby sme sa vyhli tomu, že nám kyvadlo dá nesprávnu odpoveď o budúcnosti. Samozrejme sa uistite, že sú okná a dvere zatvorené a že je úplné bezvetrie. Kyvadlo, ako každý pohyblivý predmet, sa môže vyčerpať, preto ho nepoužívajte dlhšie ako päť minút, pretože vám aj kyvadlu sa v krátkom čase vyčerpá energia.

Namiesto toho si robte dlhšie prestávky na dobitie energie, choďte von, na čerstvý vzduch, vyvenčite psa, aby ste načerpali nové sily. Počas tohto obdobia vložte kyvadlo do zamatového vrecka a, nech to znie akokoľvek zaujímavo, vyveďte ho na vzduch, pretože sa potrebuje dobiť rovnako ako vy. Mnoho ľudí si myslí, že kyvadlo je úplne neomylné, ale nie je to tak. Mnohé vonkajšie vplyvy alebo nedostatok sebavedomia môžu spôsobiť, že sa kyvadlo začne nepravidelne hojdať.

Tí, ktorí sú veľmi skúsení v kyvadle, dokážu vycítiť, keď ich veštecký nástroj "nefunguje správne". Ďalšou dôležitou vecou, ktorú treba vedieť o kyvadle, je, že vám môže ukázať budúcnosť len na základe vášho najpravdepodobnejšieho myslenia a konania v danom čase. Ako však vieme, budúcnosť sa môže vyvíjať rôznymi smermi bez ohľadu na to, pretože vaše rozhodnutia môžu do určitej miery ovplyvniť vašu budúcnosť.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_