KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pre nových zákazníkov 10 minút zadarmo!
Smrť

Smrť

Čo je smrť? Smrť je oddelenie fyzického tela a duše. Smrť je spánok, prebudenie je narodenie. Je prirodzená súčasť priebehu života.


Jednou z najväčších životných otázok je, čo sa s nami stane po smrti. Existuje reinkarnácia? Možno, že preto je to tá najväčšia otázka, lebo v skutočnosti nikto nemôže vedieť, čo ho čaká, keď vyprší jeho pozemský čas. Alebo áno? Veľkí vedci, geniálni vynálezcovia, cisári veľkej moci, ktorí zanechali prosperujúcu ríšu, inšpirovaní básnici sa narodili a odišli. Určite Vás všetkých zaujíma, čo sa s nimi stalo? Existujú vôbec ešte? Čo môže byť na druhej strane? Stali sa neexistujúcimi alebo len zmizli v ničote? Tieto problémy sa týkajú každého. Rovnaká otázka dnes vyvstáva rovnako ako pred tisíckami rokov. Otázke sa nedá vyhnúť, pretože sa týka ľudskej prirodzenosti. Myšlienka smrti bola vždy najsilnejšou motivačnou silou pre ľudí, aby sa rozhodli pre náboženstvo a náboženský život. Smrť núti človeka hľadať nesmrteľnosť. Človek sa bojí smrti; nechce zomrieť, chce žiť večne. 

Čo je smrť? 

Smrť je oddelenie fyzického tela a duše. Keď duša vstúpi do tela, nazýva sa to narodenie a keď duša opustí telo, nazýva sa to smrť. Telo je mŕtve, keď je duša preč. Smrťou sa nekončí život je to iba aspekt života. Je to prirodzená súčasť priebehu života, ktorú potrebujeme preto, aby sme sa rozvíjali. Smrť nie je opakom života, iba životá etapa. Zničenie tela nie je horšie ako spánok. Keď človek zaspí, zomrie. Keď sa prebudí, narodí sa. Takže smrť je spánok, prebudenie je narodenie. Smrť nám dáva šancu na nový, lepší život.

Telo je vozidlo pre dušu. Keď človek zomrie, zanechá za sebou svoju karmu - dobré a zlé skutky svojho života. Fyzické telo môže zomrieť a rozpadnúť, ale odtlačok ľudských činov nezomrie. Musíte sa znovu narodiť, aby ste si mohli vychutnať plody týchto skutkov. Duša potrebuje telo, aby kráčala svojou cestou a dosiahla svoj cieľ. Dobré vlastnosti nás vedú nahor, do vyššej roviny a zlé vlastnosti smerujú nadol, do nižšej úrovne. Reinkarnácia duše bude pokračuje - ​​nevediac, koľko životov -, kým nebude úplne zbavená nečistôt. Potom prestane blúdiť.

Ľudia chcú presne vedieť, koľko času uplynie medzi opustením tela a reinkarnáciou. Kedy sa duša reinkarnuje? O rok neskôr? O desať rokov neskôr? Ako dlho zostáva človek v jemnejších rovinách, kým sa znovu objaví na zemi? Dĺžka tohto obdobia závisí v zásade od dvoch faktorov: z povahy individuálnej karmy a z posledného dojmu pred smrťou. Môžu to byť stovky rokov, ale môže to byť aj len pár mesiacov. Stáva sa, že jedinec poháňaný svojimi zmyslami, u ktorého sú túžby a pripútanie stále veľmi silné, sa čoskoro znovu narodí, ale to platí aj pre tých, ktorí zomrú násilnou smrťou alebo sú obeťami nehody s náhle smrteľným následkom.

 

Spoznajte svoj Smrť lepšie! Zavolajte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozícii
VenušeKód 580Veštica, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Veštec,...
 

Venuše Vám pomôže pomocou tarotových a mariášových kariet nájsť odpovede na všetky...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
K dispozícii
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
RenataRenata
K dispozícii
RenataKód 25Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Veštci, Veštenie,...
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem