Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Smrť

Smrť

Smrť je oddelenie fyzického tela a duše. Smrť je spánok, prebudenie je narodenie. Je prirodzená súčasť priebehu života

Jednou z najväčších životných otázok je, čo sa s nami stane po smrti. Existuje reinkarnácia? Možno, že preto je to tá najväčšia otázka, lebo v skutočnosti nikto nemôže vedieť, čo ho čaká, keď vyprší jeho pozemský čas. Alebo áno? Veľkí vedci, geniálni vynálezcovia, cisári veľkej moci, ktorí zanechali prosperujúcu ríšu, inšpirovaní básnici sa narodili a odišli. Určite Vás všetkých zaujíma, čo sa s nimi stalo? Existujú vôbec ešte? Čo môže byť na druhej strane? Stali sa neexistujúcimi alebo len zmizli v ničote?

Tieto problémy sa týkajú každého. Rovnaká otázka dnes vyvstáva rovnako ako pred tisíckami rokov. Otázke sa nedá vyhnúť, pretože sa týka ľudskej prirodzenosti. Myšlienka smrti bola vždy najsilnejšou motivačnou silou pre ľudí, aby sa rozhodli pre náboženstvo a náboženský život. Smrť núti človeka hľadať nesmrteľnosť. Človek sa bojí smrti; nechce zomrieť, chce žiť večne. 

Čo je smrť? 

Smrť je oddelenie fyzického tela a duše. Keď duša vstúpi do tela, nazýva sa to narodenie a keď duša opustí telo, nazýva sa to smrť. Telo je mŕtve, keď je duša preč. Smrťou sa nekončí život je to iba aspekt života. Je to prirodzená súčasť priebehu života, ktorú potrebujeme preto, aby sme sa rozvíjali. Smrť nie je opakom života, iba životá etapa. Zničenie tela nie je horšie ako spánok. Keď človek zaspí, zomrie.

Keď sa prebudí, narodí sa. Takže smrť je spánok, prebudenie je narodenie. Smrť nám dáva šancu na nový, lepší život. Telo je vozidlo pre dušu. Keď človek zomrie, zanechá za sebou svoju karmu - dobré a zlé skutky svojho života. Fyzické telo môže zomrieť a rozpadnúť, ale odtlačok ľudských činov nezomrie. Musíte sa znovu narodiť, aby ste si mohli vychutnať plody týchto skutkov. Duša potrebuje telo, aby kráčala svojou cestou a dosiahla svoj cieľ.

Dobré vlastnosti nás vedú nahor, do vyššej roviny a zlé vlastnosti smerujú nadol, do nižšej úrovne. Reinkarnácia duše bude pokračuje - ​​nevediac, koľko životov -, kým nebude úplne zbavená nečistôt. Potom prestane blúdiť. Ľudia chcú presne vedieť, koľko času uplynie medzi opustením tela a reinkarnáciou. Kedy sa duša reinkarnuje? O rok neskôr? O desať rokov neskôr? Ako dlho zostáva človek v jemnejších rovinách, kým sa znovu objaví na zemi?

Dĺžka tohto obdobia závisí v zásade od dvoch faktorov: z povahy individuálnej karmy a z posledného dojmu pred smrťou. Môžu to byť stovky rokov, ale môže to byť aj len pár mesiacov. Stáva sa, že jedinec poháňaný svojimi zmyslami, u ktorého sú túžby a pripútanie stále veľmi silné, sa čoskoro znovu narodí, ale to platí aj pre tých, ktorí zomrú násilnou smrťou alebo sú obeťami nehody s náhle smrteľným následkom.

 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Vlasta
K DISPOZÍCII
 

Vlasta vykladá karty už od detstva. Dar jasnozrivosti dostala od svojej matky. Má...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_