KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pre nových zákazníkov 10 minút zadarmo!
Veštenie tarotovou kartou

Veštenie tarotovou kartou

Veštenie tarotovou kartou je najznámejšia metóda veštenia. Veštenie tarotovou kartou nie je jednoduché.


Tarot nám svojou symbolikou dáva všeobecný pohľad na to, kam dospejeme pri súčasnom správaní sa v danom probléme a kam by sme dospeli, keby sme si vybrali inú možnosť riešenia. Tarot teda nie je priamo nástrojom pre veštbu budúcnosti ako takej. Každý sme strojcom svojho šťastia a máme vždy viac volieb. Najpravdepodobnejšie pôvod Tarotu smeruje už do staroegyptského Ta-rosh, ktoré znamená v preklade Kráľovská cesta alebo je odvodeninou zkomoleného slová Thovth (staroegyptský boh vied a mágie). 

Tarot delí svoje karty na Veľkú a Malú arkánu. Veľká arkána sa nachádza zo starovekého Egypta. Malá arkána vznikla až oveľa neskôr - niekedy v priebehu 14. storočia. Veľká arkána obsahuje 22 základných kariet, ktoré nazývame tromfy alebo „veľké tajomstvá”. Karty Veľkej arkány Tarotu sú číslované od 0 do 21. Predstavujú prirodzený cyklus sveta i ľudského života a všetky etapy v ňom. V týchto kartách nemožno jednoznačne vidieť zápor či klad - tento jav je závislý na výklade.

Počuli ste o tom, aká univerzálna je tarotová karta? K dispozícii je milostná tarotová karta, výklad na tri karty, denná tarotová karta. Veštenie tarotovou kartou nie je jednoduché. Je potrebné poznať symboly počas veštenia z tarotových kariet. Slnko, Mesiac, Mraky, Kostra, Meč - aby sme vymenovali len niekoľko symbolov - sa často objavujú na kartách, takže ak vieme ich význam, vždy nájdeme indíciu na pochopenie významu veštenia z tarotovej karty. Všetko, čo existuje v našom viditeľnom svete, niečo symbolizuje. Ľudská tvár alebo postava sa skladá zo série symbolov, veselé alebo pochmúrne farby a tvary krajiny nesú všetky informácie. Každý, kto sa chce pozerať za viditeľný svet - najmä ak chce v tom viesť ostatných, napríklad pri predpovedaní tarotových kariet - je veľmi dôležité tieto symboly spoznať a prečítať si ich.

Mnohé z nich sú starodávne obrazy. To znamená, že sprevádzajú históriu a duchovný vývoj ľudstva. Iné sú jedinečné pre ľudí alebo kultúry, iné majú iba význam pre menšie etnické skupiny, rodiny, kruhy priateľov. Veštenie tarotovou kartou a mágia sa používajú na interpretáciu budúcnosti už po stáročia. V dnešnej modernej dobe, kedy veda a technika stúpa nahor, by sa mohol človek pozastaviť a povedať si, že je to prežitok. Že nám všetko dokáže vysvetliť fyzika a moderné prístroje.

Veľa ľudí sa ale stále obracia na okultismus a necháva si vyložiť svoj osud. Či už sa jedná o veštenie z tarotovou kartou, z gule, kyvadiel, starodávnych run .. Veštenie z tarotových kariet je jeden z najznámejších a najobľúbenejších spôsobov, ktorým si ľudia nechávajú predpovedať budúcnosť. Históriu tarotových kariet kedy, kde a ako sa vlastne tarotové karty vzali, dodnes nikto nedokázal presne podložiť. Podľa všetkého sa z nich pôvodne vôbec neveštilo, ale hral sa s nimi obyčajný krčmár Karban. Podľa legendy pochádza z Blízkeho východu z okolia Indie a starovekého Egypta a do Európy sa dostali až neskôr. Je teda jasné, že ako veštecká pomôcka sa začali používať až neskôr.

V okultizmu začali karty hrať väčšiu úlohu až okolo 18. storočia. Pôvodné symboly boli úplne iné a mali kresťanskú symboliku, ktorá nebola všetkým úplne blízka. Tie namiesto nich nahradili klasické svetské obrázky, ktoré ľuďom boli oveľa bližšie.

Význam slova tarot

O význame slova tarot sa môžeme tiež len dohadovať. Pretože nikto nezaznamenal jeho históriu, nevieme ani to, čo slovo tarot znamená. Sú 3 rôzne teórie: Podľa egyptského "Tar-rosh", čo znamená "kráľovská cesta" Hebrejské "Torah" značí v preklade Latinský výraz "Rota" je symbolika kolobehu života a smrti.

Čo je to tarot? Čo je veštenie tarotovou kartou? 

Tarot sa skladá celkom z 78 kariet. 22 kariet je veľká arkána a 56 kariet malá arkána. Vo veľkej arkáne môžeme nájsť vyššie symboly života ako celku. Sú to archetypy životnej sily, ktoré ale nie je úplne jednoduché popísať. Malá arkána pracuje s jednoduchšími postavami a konkrétnymi živly. V kartách sa skrývajú všetky prírodné zákonitosti, ktoré existujú. Človek, ktorý sa zasekol na jednom mieste, vďaka tarotu môže nájsť odpovede na otázky, ktoré mu nedajú spať. 

Veštenie tarotovou kartou

Ak sa rozhodnete zveriť svoj osud do rúk kariet a vydáte sa pre radu ku kartárke alebo k veštkyni, nezabúdajte, že jedna karta sa dá vyložiť rôzne. Vždy záleží na okolnostiach a osobnom výkladu. Karty môžete brať tiež len ako radu alebo postrčenie. Často vám dajú nový uhol pohľadu, ktorý vás predtým nenapadol. Niekedy sa môže zdať, že riešenie je až pritiahnuté za vlasy, ale nezabúdajte, že v tarotu ani v živote nie je nič nemožné.

 

Spoznajte svoj Veštenie tarotovou kartou lepšie! Zavolajte nám:

HanaHanaNová/ý!
K dispozícii
Nová/ý! HanaKód 28Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštci, Veštenie,...
 

Hana je úžasná jasnovidná pomáhajúca duša. Poradí Vám, ale nezabudnite: zmena si...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozícii
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
RenataRenata
K dispozícii
RenataKód 25Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Veštci, Veštenie,...
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie cez telefón

550 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém.

 

Čítanie z kariet

293 Počet zobrazenia

Čítanie z kariet nie je jednoduchý, naopak vyžaduje veľa času a vynaloženej energie.Čítanie z kariet nemá zmysel, ak je izolovaná od okolitého kontextu.

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem