KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť

Niektorí ľudia považujú veštenie za samozrejmosť, iní vňom vôbec neveria. Sú dokonca aj takí, ktorí sa toho priamo boja: obávajú sa, že to, čo počujú, sa stane sebanaplňujúcim sa proroctvom, ktoré ovplyvní ich životy. Od úsvitu ľudstva sme zvedaví na budúcnosť: tak ako deti rozbaľujú vianočné darčeky, aj my sa snažíme zistiť, čo nás čaká v budúcnosti. Nemáme radi prekvapenia? Nechceme jednoducho čakať? Chceme plánovať dopredu?

Samozrejme, existujú aj iné dôvody a smery, prečo sa pýtať na predpovede: keď hľadáme okolnosti pri rozhodovaní, keď chceme poznať pravdepodobné dôsledky alebo keď chceme dostať znamenie, že ideme správnym smerom. Jedno je isté: veštenie pravdepodobne vždy existovalo, vždy bolo populárne a vždy bude existovať, vždy bude potrebné. Význam jeho úlohy v živote ľudí sa však v danom čase líši.

Planetárny vplyv?

Rôzni vedci, astrológovia a jasnovidci už dávno tvrdia, že v 21. storočí sa náš svet už nebude riadiť racionalitou a rozumom, ale skôr intuíciou, dušou a emóciami. Už len preto nie je prekvapením, že pri hľadaní odpovedí na naše otázky, či už osobné alebo pracovné, sme čoraz viac ochotní obrátiť sa na zdanlivo nevysvetliteľné. Veríme v nich, tak ako konečne veríme vo svojich srdciach.

Navyše tu na Slovensku máme stále slobodu, že po štyridsiatich rokoch zákazov a odsudzovania sa nemusíme hanbiť požiadať planéty alebo karty o pomoc pri riadení nášho osudu. V našom rýchlo sa meniacom svete veľmi potrebujeme rady: bez nich by sme niekedy nevedeli, kam ísť, a ich pomoc nám poskytuje orientáciu vo vetre, ktorý sa zdá byť neustále premenlivý. Možno práve vďaka súhre hviezd sme opäť otvorení ich slovám?

Príbeh Evy

Eva je lekárka - žila svoj život racionálne, podľa prísnych fyzikálnych a biologických zákonov, až kým jej syn vážne neochorel. Ako vedkyňa, ktorá presne vedela, aké sú vyhliadky a že nemá takmer žiadnu matematicky zdôvodniteľnú šancu vidieť svoje jediné dieťa vyrastať, bola zničená. So svojimi metódami, s nástrojmi, ktoré poznala, nemala za čo bojovať, a tak nevedela, čo má robiť.

Jej sestra Nora, ktorej záujmu o astrológiu sa Eva vždy vysmievala so zmesou hnevu a opovrhnutia, presvedčila depresívnu lekárku, aby navštívila astrológa, ku ktorému chodila. Nora stále nevie, čo povedala jeho sestre, ktorá bola novým mužom.Matka, ktorá sa už vzdala všetkej nádeje, našla pokoj v duši a vôľu bojovať za svojho syna.

Vďaka tomu dostala dieťa do pilotného programu. Chlapec má teraz 18 rokov - jeho choroba nezmizla, ale dá sa zvládnuť a má pred sebou ešte mnoho desaťročí. A Eva, či už s vierou alebo bez nej, sa stala pravidelnou návštevníčkou astrológa, ktorého vždy navštívi pred prijatím závažných rozhodnutí.

Od migrácie vtákov po posielanie textových správ

Starí Gréci odvodzovali výsledok dôležitých bitiek z migrácie a správania vtákov. Dnes je to oveľa jednoduchšie: o predpoveď môžete požiadať takmer akýmkoľvek komunikačným kanálom a môžete ju dostať. Podľa toho, kde žijeme, koľko máme času, či si chceme dohodnúť osobné stretnutie, si môžeme vybrať spôsob, ktorý nám najviac vyhovuje veštenie cez telefón, veštenie online, veštenie osobne, veštenie pre seba.

Navštíviť niekoho, zavolať odborníkom z televíznej obrazovky, požiadať o radu e-mailom alebo textovou správou - čokoľvek, čo nám vyhovuje, ak nájdeme také, ktoré nám vyhovuje. Rovnako máme na výber z viacerých kanálov: tarot, pozorovanie hviezd, čítanie z aury a tisíce ďalších nástrojov, ktorými môžeme zistiť, čo nás čaká v budúcnosti. Spoznajme hlas doby, vstúpme do 21. storočia, zbavme sa prísneho diktátu rozumu a počúvajme dušu.

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

VlastaNová/ý!
Online
 

Vlasta vykladá karty už od detstva. Dar jasnozrivosti dostala od svojej matky. Má...

Moja stránkaKliknite sem a zavolajte!
 
Sofia
Online
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Moja stránkaKliknite sem a zavolajte!
 
Sandra
Online
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Moja stránkaKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Moja stránkaKliknite sem a zavolajte!
 
Iveta
Online
 

Iveta rada Vám odpovie na podrobné otázky. Vníma duchovné a materiálne problémy...

Moja stránkaKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané články

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem