KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

Niektorí ľudia považujú veštenie za samozrejmosť, iní vňom vôbec neveria. Sú dokonca aj takí, ktorí sa toho priamo boja: obávajú sa, že to, čo počujú, sa stane sebanaplňujúcim sa proroctvom, ktoré ovplyvní ich životy. Od úsvitu ľudstva sme zvedaví na budúcnosť: tak ako deti rozbaľujú vianočné darčeky, aj my sa snažíme zistiť, čo nás čaká v budúcnosti. Nemáme radi prekvapenia? Nechceme jednoducho čakať? Chceme plánovať dopredu?

Samozrejme, existujú aj iné dôvody a smery, prečo sa pýtať na predpovede: keď hľadáme okolnosti pri rozhodovaní, keď chceme poznať pravdepodobné dôsledky alebo keď chceme dostať znamenie, že ideme správnym smerom. Jedno je isté: veštenie pravdepodobne vždy existovalo, vždy bolo populárne a vždy bude existovať, vždy bude potrebné. Význam jeho úlohy v živote ľudí sa však v danom čase líši.

Planetárny vplyv?

Rôzni vedci, astrológovia a jasnovidci už dávno tvrdia, že v 21. storočí sa náš svet už nebude riadiť racionalitou a rozumom, ale skôr intuíciou, dušou a emóciami. Už len preto nie je prekvapením, že pri hľadaní odpovedí na naše otázky, či už osobné alebo pracovné, sme čoraz viac ochotní obrátiť sa na zdanlivo nevysvetliteľné. Veríme v nich, tak ako konečne veríme vo svojich srdciach.

Navyše tu na Slovensku máme stále slobodu, že po štyridsiatich rokoch zákazov a odsudzovania sa nemusíme hanbiť požiadať planéty alebo karty o pomoc pri riadení nášho osudu. V našom rýchlo sa meniacom svete veľmi potrebujeme rady: bez nich by sme niekedy nevedeli, kam ísť, a ich pomoc nám poskytuje orientáciu vo vetre, ktorý sa zdá byť neustále premenlivý. Možno práve vďaka súhre hviezd sme opäť otvorení ich slovám?

Príbeh Evy

Eva je lekárka - žila svoj život racionálne, podľa prísnych fyzikálnych a biologických zákonov, až kým jej syn vážne neochorel. Ako vedkyňa, ktorá presne vedela, aké sú vyhliadky a že nemá takmer žiadnu matematicky zdôvodniteľnú šancu vidieť svoje jediné dieťa vyrastať, bola zničená. So svojimi metódami, s nástrojmi, ktoré poznala, nemala za čo bojovať, a tak nevedela, čo má robiť.

Jej sestra Nora, ktorej záujmu o astrológiu sa Eva vždy vysmievala so zmesou hnevu a opovrhnutia, presvedčila depresívnu lekárku, aby navštívila astrológa, ku ktorému chodila. Nora stále nevie, čo povedala jeho sestre, ktorá bola novým mužom.Matka, ktorá sa už vzdala všetkej nádeje, našla pokoj v duši a vôľu bojovať za svojho syna.

Vďaka tomu dostala dieťa do pilotného programu. Chlapec má teraz 18 rokov - jeho choroba nezmizla, ale dá sa zvládnuť a má pred sebou ešte mnoho desaťročí. A Eva, či už s vierou alebo bez nej, sa stala pravidelnou návštevníčkou astrológa, ktorého vždy navštívi pred prijatím závažných rozhodnutí.

Od migrácie vtákov po posielanie textových správ

Starí Gréci odvodzovali výsledok dôležitých bitiek z migrácie a správania vtákov. Dnes je to oveľa jednoduchšie: o predpoveď môžete požiadať takmer akýmkoľvek komunikačným kanálom a môžete ju dostať. Podľa toho, kde žijeme, koľko máme času, či si chceme dohodnúť osobné stretnutie, si môžeme vybrať spôsob, ktorý nám najviac vyhovuje veštenie cez telefón, veštenie online

Navštíviť niekoho, zavolať odborníkom z televíznej obrazovky, požiadať o radu e-mailom alebo textovou správou - čokoľvek, čo nám vyhovuje, ak nájdeme také, ktoré nám vyhovuje. Rovnako máme na výber z viacerých kanálov: tarot, pozorovanie hviezd, čítanie z aury a tisíce ďalších nástrojov, ktorými môžeme zistiť, čo nás čaká v budúcnosti. Spoznajme hlas doby, vstúpme do 21. storočia, zbavme sa prísneho diktátu rozumu a počúvajme dušu.

 

Ak chcete hovoriť o "Veštenie", môžete zavolať niektorému z nás:

Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Všetci veštci , Veštiareň, Veštenie, Veštec, Veštci,...
 

Dr. Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
IvetaNová/ý!
Online
Nová/ý! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartárka, Jasnovidci, Kartárky, Veštci,...
 

Iveta rada Vám odpovie na podrobné otázky. Vníma duchovné a materiálne problémy...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Kariéra

199 Počet zobrazenia

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariéru, kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu? Uznanie, popularita alebo veľa peňazí?

 

Veštecké karty Orakulum

408 Počet zobrazenia

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

 

Veštenie cez telefón

2548 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

753 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

534 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem