KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Veštica

Veštica

Veštica a veštec je dostatočne zrelý na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže predpovedať veci sám, ale aj veštica má svoje vlastné rozhodnutie.


Zmena je v nás. Skutočná, dôveryhodná veštica, veštec je dostatočne zrelý na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže stabilne predpovedať veci sám. Veď ako môžeme dávať rady druhým, kým sa sami nestaneme schopnými poradcami? Ale niektorí jasnovidci veria, že je zakázané predpovedať pre seba. Existujú však veštci, ktorí hľadajú radu od svojich kolegov. Každý veštec, veštica má svoje vlastné rozhodnutie.

Teraz sa na túto tému pozriem z druhej strany a budem hovoriť o tom, čo by mal jednotlivec urobiť, aby zmenil svoj život. Mnoho ľudí hľadá pomoc vo vzťahoch, v práci, pri výchove detí a v chorobe. Zistila som, že veľa ľudí nechápe, že keď sa v ich živote niečo stane, sami si to vytvoria. Keď sa im stane niečo negatívne, nejaký problém, majú tendenciu ukazovať prstom, hľadať príčinu inde, v niekom inom. Myslia si, že manžel, manželka, dieťa, učiteľ, šéf atď. sú vinní za to, že sa dostali do tejto situácie.

Vždy hľadajú vonkajšie príčiny. Vezmite si príklad. Manželka sa sťažuje, že už dvadsať rokov trpí v zlom manželstve, nevie s manželom vychádzať a obviňuje ho, že je z toho chorá. Pýtam sa jej, prečo je s ním, prečo ten vzťah neopustil? Je veľmi dôležité, že nemôžem nikomu hovoriť, čo má robiť, ale môžem ju upozorniť, že jej stav je dôsledkom jej rozhodnutia, jej predchádzajúceho myslenia.

"Myslieť bez podmienok" - hovorí veštica. Naše rozhodnutia a nerozhodnutia. Radi čakáme na zmenu v našom živote, ale musíme si uvedomiť, že zmena je v nás, môžeme ju ovplyvniť len my sami. Ak sami vystúpime zo svojej komfortnej zóny, odvážime sa zmeniť a byť iní, naše okolie sa zmení rovnakým spôsobom. Musím urobiť prvý krok. Ak si kladieme podmienky, ako napríklad, že sa zmením, ak sa mi podarí toto, budem si hľadať novú prácu, ak to tu nepôjde, budem si hľadať nový byt, ak sa mi podarí predať ten starý, budem vystupovať zo zlého vzťahu, ak...

Musíme si uvedomiť, že musíme myslieť bezpodmienečne, urobiť prvý krok, aby prišla pomoc alebo prišla ďalšia udalosť v živote a my sme sa mohli pohnúť ďalej. Vážnym zlatým pravidlom v živote každého človeka je, že ako ste mysleli v minulosti, tak myslíte v súčasnosti, a ako myslíte a konáte v súčasnosti, tak budete myslieť a konať v budúcnosti. Každý je zodpovedný za svoj život, preto je škoda niekoho ospravedlňovať alebo na niekoho ukazovať prstom.

Veštica, ktorá sa nepovažuje za vešticu, ale za rozvíjajúcu duchovné vedomie, verí, že jednou z jej hlavných úloh je prebudiť v ľuďoch tieto zákony a zákonitosti a prinútiť ich, aby sa odvážili niesť dôsledky svojich rozhodnutí. Ako píše Robert McCammon: "Dajte ľuďom kľúč a oni odomknú zámky."
Naša veštica čaká na vaše zavolanie, ak nemôžete nájsť východisko zo svojich problémov.

 

Spoznajte svoj Veštica lepšie! Zavolajte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozícii
VenušeKód 580Veštica, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Veštec,...
 

Venuše Vám pomôže pomocou tarotových a mariášových kariet nájsť odpovede na všetky...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
K dispozícii
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozícii
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Čo ma čaká?

1051 Počet zobrazenia

Čo ma čaká v novom roku? Čo ma čaká v láske? Prinesie nový rok novú lásku? Mi Vám to prezradíme. 

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem