KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštica

Veštica

Veštica je dostatočne zrelá na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže veštiť sama ale aj veštica má svoje rozhodnutie

Zmena je v nás. Skutočná, dôveryhodná veštica, veštec je dostatočne zrelý na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže stabilne predpovedať veci sám. Veď ako môžeme dávať rady druhým, kým sa sami nestaneme schopnými poradcami? Ale niektorí jasnovidci veria, že je zakázané predpovedať pre seba. Existujú však veštci, ktorí hľadajú radu od svojich kolegov. Každý veštec, veštica má svoje vlastné rozhodnutie. Mnohí ľudia si kladnú otázku, či veštica dokáže veštiť sama sebe. Áno, veštica dokáže veštiť sama sebe v každom prípade. 

Teraz sa na túto tému pozriem z druhej strany a budem hovoriť o tom, čo by mal jednotlivec urobiť, aby zmenil svoj život. Mnoho ľudí hľadá pomoc vo vzťahoch, v práci, pri výchove detí a v chorobe. Zistila som, že veľa ľudí nechápe, že keď sa v ich živote niečo stane, sami si to vytvoria. Keď sa im stane niečo negatívne, nejaký problém, majú tendenciu ukazovať prstom, hľadať príčinu inde, v niekom inom. Myslia si, že manžel, manželka, dieťa, učiteľ, šéf atď. sú vinní za to, že sa dostali do tejto situácie.

Vždy hľadajú vonkajšie príčiny. Vezmite si príklad. Manželka sa sťažuje, že už dvadsať rokov trpí v zlom manželstve, nevie s manželom vychádzať a obviňuje ho, že je z toho chorá. Pýtam sa jej, prečo je s ním, prečo ten vzťah neopustil? Je veľmi dôležité, že nemôžem nikomu hovoriť, čo má robiť, ale môžem ju upozorniť, že jej stav je dôsledkom jej rozhodnutia, jej predchádzajúceho myslenia.

"Myslieť bez podmienok" - hovorí veštica. Naše rozhodnutia a nerozhodnutia. Radi čakáme na zmenu v našom živote, ale musíme si uvedomiť, že zmena je v nás, môžeme ju ovplyvniť len my sami. Ak sami vystúpime zo svojej komfortnej zóny, odvážime sa zmeniť a byť iní, naše okolie sa zmení rovnakým spôsobom. Musím urobiť prvý krok. Ak si kladieme podmienky, ako napríklad, že sa zmením, ak sa mi podarí toto, budem si hľadať novú prácu, ak to tu nepôjde, budem si hľadať nový byt, ak sa mi podarí predať ten starý, budem vystupovať zo zlého vzťahu, ak...

Musíme si uvedomiť, že musíme myslieť bezpodmienečne, urobiť prvý krok, aby prišla pomoc alebo prišla ďalšia udalosť v živote a my sme sa mohli pohnúť ďalej. Vážnym zlatým pravidlom v živote každého človeka je, že ako ste mysleli v minulosti, tak myslíte v súčasnosti, a ako myslíte a konáte v súčasnosti, tak budete myslieť a konať v budúcnosti. Každý je zodpovedný za svoj život, preto je škoda niekoho ospravedlňovať alebo na niekoho ukazovať prstom.

Veštica, ktorá sa nepovažuje za vešticu, ale za rozvíjajúcu duchovné vedomie, verí, že jednou z jej hlavných úloh je prebudiť v ľuďoch tieto zákony a zákonitosti a prinútiť ich, aby sa odvážili niesť dôsledky svojich rozhodnutí. Ako píše Robert McCammon: "Dajte ľuďom kľúč a oni odomknú zámky." 

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Tamara
Online
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Hana
Online
 

Hana je úžasná jasnovidná pomáhajúca duša. Poradí Vám, ale nezabudnite: zmena si...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
MartinNová/ý!
Online
 

Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

MOJA STRÁNKAKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Užitočné články

Veštenie

Veštenie

[@postdate]
445 Počet zobrazenia
Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

[@postdate]
430 Počet zobrazenia
Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

[@postdate]
484 Počet zobrazenia
Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

[@postdate]
565 Počet zobrazenia
Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

[@postdate]
595 Počet zobrazenia
Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem