Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštica

Veštica

Veštica je dostatočne zrelá na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže veštiť sama ale aj veštica má svoje rozhodnutie

Zmena je v nás. Skutočná, dôveryhodná veštica, veštec je dostatočne zrelý na samostatnú prácu až vtedy, keď dokáže stabilne predpovedať veci sám. Veď ako môžeme dávať rady druhým, kým sa sami nestaneme schopnými poradcami? Ale niektorí jasnovidci veria, že je zakázané predpovedať pre seba. Existujú však veštci, ktorí hľadajú radu od svojich kolegov. Každý veštec, veštica má svoje vlastné rozhodnutie. Mnohí ľudia si kladnú otázku, či veštica dokáže veštiť sama sebe. Áno, veštica dokáže veštiť sama sebe v každom prípade. 

Teraz sa na túto tému pozriem z druhej strany a budem hovoriť o tom, čo by mal jednotlivec urobiť, aby zmenil svoj život. Mnoho ľudí hľadá pomoc vo vzťahoch, v práci, pri výchove detí a v chorobe. Zistila som, že veľa ľudí nechápe, že keď sa v ich živote niečo stane, sami si to vytvoria. Keď sa im stane niečo negatívne, nejaký problém, majú tendenciu ukazovať prstom, hľadať príčinu inde, v niekom inom. Myslia si, že manžel, manželka, dieťa, učiteľ, šéf atď. sú vinní za to, že sa dostali do tejto situácie.

Vždy hľadajú vonkajšie príčiny. Vezmite si príklad. Manželka sa sťažuje, že už dvadsať rokov trpí v zlom manželstve, nevie s manželom vychádzať a obviňuje ho, že je z toho chorá. Pýtam sa jej, prečo je s ním, prečo ten vzťah neopustil? Je veľmi dôležité, že nemôžem nikomu hovoriť, čo má robiť, ale môžem ju upozorniť, že jej stav je dôsledkom jej rozhodnutia, jej predchádzajúceho myslenia.

"Myslieť bez podmienok" - hovorí veštica. Naše rozhodnutia a nerozhodnutia. Radi čakáme na zmenu v našom živote, ale musíme si uvedomiť, že zmena je v nás, môžeme ju ovplyvniť len my sami. Ak sami vystúpime zo svojej komfortnej zóny, odvážime sa zmeniť a byť iní, naše okolie sa zmení rovnakým spôsobom. Musím urobiť prvý krok. Ak si kladieme podmienky, ako napríklad, že sa zmením, ak sa mi podarí toto, budem si hľadať novú prácu, ak to tu nepôjde, budem si hľadať nový byt, ak sa mi podarí predať ten starý, budem vystupovať zo zlého vzťahu, ak...

Musíme si uvedomiť, že musíme myslieť bezpodmienečne, urobiť prvý krok, aby prišla pomoc alebo prišla ďalšia udalosť v živote a my sme sa mohli pohnúť ďalej. Vážnym zlatým pravidlom v živote každého človeka je, že ako ste mysleli v minulosti, tak myslíte v súčasnosti, a ako myslíte a konáte v súčasnosti, tak budete myslieť a konať v budúcnosti. Každý je zodpovedný za svoj život, preto je škoda niekoho ospravedlňovať alebo na niekoho ukazovať prstom.

Veštica, ktorá sa nepovažuje za vešticu, ale za rozvíjajúcu duchovné vedomie, verí, že jednou z jej hlavných úloh je prebudiť v ľuďoch tieto zákony a zákonitosti a prinútiť ich, aby sa odvážili niesť dôsledky svojich rozhodnutí. Ako píše Robert McCammon: "Dajte ľuďom kľúč a oni odomknú zámky." 

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_