KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad cez telefón

Výklad cez telefón

Výklad cez telefón je bezpochyby Vašou najlepšou voľbou. Výklad cez telefón je v dnešnej dobe najpopulárnejší.


Na začiatku minulého storočia sa uskutočnili parapsychologické výskumy, ktoré zistili, že okrem piatich tradičných zmyslových orgánov existuje aj neobjavený šiesty zmyslový orgán, ktorý je zodpovedný za intuíciu, predvídavosť. Podľa amerického prieskumu z roku 2005 je 26% obyvateľov USA presvedčených, že človek má skryté schopnosti. Výsledky parapsychologických výskumov ukázali, že do istej miery sú takmer všetci ľudia schopní tohto vnímania nad rámec zmyslového zážitku.

Jasnovidec je človek, ktorý si túto svoju vnútornú vnemovú schopnosť vypestoval viac ako priemer alebo má viac ako priemernú vnútornú vnemovú moc prostredníctvom svojho vrodeného talentu. Jasnovidec nemusí nutne vnímať v obrazoch - aj keď to tak môže byť - ale skôr cíti celistvo vníma. Môžete si mozrejme svoje vnútorné pocity premeniť späť na obrázky a pomocou svojej fantázie môžete premietnuť to, čo vidíte svojimi očami.

Optický obraz sprostredkovaný očami, teda vízia, môže byť doplnená „fantazijnými obrazmi“, ktoré sú myšlienkovými projekciami vnútorných intuícií. Mystik bol tiež požehnaný takýmto výnimočným talentom. Každý človek chce vedieť, ako sa vyvíja jeho život, finančná situácia, zdravie, vzťah. Predstavujeme Vám Alenku. Je jasnovidka, ktorá svojimi veštbami odhaľuje pravdu s neskrývanou čestnosťou. 

Skôr ako spoznáme Alenku a jej každodenné predpovede, pozrime sa, kto sú jasnovidci a ako vyzerá veštenie cez telefón. Veštenie cez telefón sa uskutoční z pohodlia vášho domova. Vy si vyberiete toho odborníka, s ktorím chcete hovoriť a ktorý je pre vás najsimpatickejší. Na našich webových stránkach si môžete vybrať z množstva veštcov a jasnovidcov, všetci čakajú na to, aby vám pomohli a odpovedali na vaše otázky.

Aká bola vaša prvá skúsenosť a ako sa ukázalo, že ste jasnovidka?

Moja úplne prvá skúsenosť sa začala rozhovorom s priateľkou. V tom čase som mala asi 13-14 rokov. Moja priateľka, ktorá bola odo mňa o pár rokov staršia, mi povedala o svojom synovi a ja som z toho chlapca cítila niečo zvláštne. Dokonca som to povedala svojej priateľke, povedala som jej, že tento chlapec ju neberie vážne, podvádza ju a bude ju škaredo využívať. Stalo sa to. Neskôr sa táto moja vlastnosť vo mne čoraz viac rozvíjala. Spočiatku to bol veľmi zvláštny pocit, že jednoducho viem a vidím všetko o neznámych ľuďoch.

Ako ste sa napokon rozhodli venovať svoj život tomuto neobvyklému povolaniu?

Toto rozhodnutie som urobila pomerne ľahko. Samozrejme, chcela som v minulosti splniť spoločenské očakávania, dodnes skutočne neprijímajú, ak je niekto „iný“ ako priemerný človek. Ale medzitým som si čoraz viac uvedomovala, že som jasnovidka a čoraz viac hľadám spoločnosť ľudí, ktorí sú mi podobní. Kým som sa rozhodola predpokladať, že som jasnovidka, stále som hľadala samú seba. Nakoniec som prijala, že som taká. 

Kto Vás hľadá a ako im môžete pomôcť?

Hľadajú ma ľudia, ktorí mi skutočne veria, veria tomu, čo robím. Pracujem v online veštiarni, kde ponúkame nielen jasnovidiectvo ale aj veštenie cez telefón. Veštenie cez telefón a aj jasnovidiectvo cez telefón je v dnešnej dobe veľmi populárne. Hovorím stále pravdu bez okolkov, či už dobrú alebo zlú. Používam čierne zrkadlo, čo v skutočnosti znamená, že chybu musíme hľadať nielen v našom prostredí, v druhej osobe, ale aj v sebe. Je hrozné, koľko ľudí o sebe nevie.

Tiež vidím, či je niekto naštvaný alebo nie. V prípade problému vždy vidím iba jednu vec, že ​​okolo človeka je buď sivá alebo čierna škvrna. Je veľmi zaujímavé, že keď má niekto poruchu, prejaví sa to fyzicky aj psychicky. Je tiež dôležité povedať, že poškodiť nám môže nielen iný človek, ale môžeme sami seba aj prekliať. V každom prípade môžem očistiť ľudí. Pracujem s bielym a zlatým svetlom.

Ako sa začala Vaša kariéra v online veštiarni? 

Žijeme v uponáhľanom svete. Veľa ľudí nemá čas ísť do veštiarni, bez ohľadu na to, ako veľmi to potrebujú. Na uskutočnenie jedného hovoru však máme vždy niekoľko minút. Spočiatku som sa tomu bránila, pretože som vedela, že bude nedostatok osobného kontaktu, ale aj cez telefón sa môžem úplne naladiť na klienta. Veľa som o tom premýšľala, či to mám skúsiť, ale moja intuícia mi zašepkala, že teraz je správny čas na veštenie cez telefón. Neoľutovala som to, každý deň ma vyhľadáva veľa ľudí a nielen veštím cez telefón ale dávam im aj rady. Teší ma, že im môžem pomôcť.

 

Spoznajte svoj Výklad cez telefón lepšie! Zavolajte nám:

Blogger
DianaDiana
K dispozícii
DianaKód 32Veštci, Veštica, Veštice, Veštkyňa, Veštenie,...
 

Diana je vynikajúca veštkyňa, ktorá už v dedstve objavila svoje schopnosti a odvtedy...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
HelenaHelena
K dispozícii
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
JindřiškaJindřiška
K dispozícii
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Čo ma čaká?

1051 Počet zobrazenia

Čo ma čaká v novom roku? Čo ma čaká v láske? Prinesie nový rok novú lásku? Mi Vám to prezradíme. 

 

Veštenie cez telefón

1427 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém.

 

Čítanie z kariet

746 Počet zobrazenia

Čítanie z kariet nie je jednoduchý, naopak vyžaduje veľa času a vynaloženej energie.Čítanie z kariet nemá zmysel, ak je izolovaná od okolitého kontextu.

 

Kyvadlo

16 Počet zobrazenia

Na čo vlastne kyvadlo slúži? Kyvadlo sa už veľmi dlho používa na to, aby ukazovalo cestu do budúcnosti a istým spôsobom odpovedalo na naše najdôležitejšie otázky.

 

Veštenie z dlane

17 Počet zobrazenia

Veštenie z dlane ukáže budúcnosť! Veštenie z dlane je už po stáročia obľúbenou a osvedčenou metódou predpovedania budúcnosti.

 

Veštenie z anjelských kariet?

107 Počet zobrazenia

Anjeli majú silné energetické pole a jedným zo spôsobov, ako ich kontaktovať, je veštenie z anjelských kariet. Veštenie z anjelských kariet je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších. 

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem