KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Zákon príťažlivosti

Zákon príťažlivosti

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

Takto dosiahnete svoje ciele zákonom príťažlivosti:

Zákon príťažlivosti je jedným z najsilnejších pravidiel vo vesmíre. Rovnako ako gravitácia neustále ovplyvňuje život a realitu. Keď si to v sebe uvedomujete, začnite to využívať pre svoj prospech, aby ste si vytvorili život svojich snov. Zákon príťažlivosti hovorí, že všetko môže byť súčasťou nášho života, treba sa len dôrazne zamerať a treba v ňom veriť. Takže ak sa zameriame na dobré a pozitívne veci, priťahujeme ich do svojho života ešte viac.

Ak sa dostanú do popredia naše myšlienky, ktoré sú negatívne, v našom živote sa ich objaví viac. Je to jednoduché a silné. Keď pochopíte, ako funguje zákon príťažlivosti, môžete začať vedome a dôsledne zlepšovať svoj život. Začnite meniť svoje reakcie na situácie, ktorým čelíte vo svojom každodennom živote.

Môžete zmeniť svoje myslenie a sústrediť sa na faktory, ktoré Vás napĺňajú radosťou a dávajú Vám účel. Môžete si začať vytvárať budúcnosť, akú chcete, tým, že sa budete vedome sústreďovať na to, aký život chcete mať - namiesto toho, aby ste ho žili len tak bez vedomia. Formujeme náš život v každej chvíli.

Naše myšlienky definujú naše pocity, naše emócie ovplyvňujú naše činy a naše činy formujú našu realitu - takže ak chceme vytvoriť lepšiu realitu, musíme všetci začať so zlepšovaním svojich myšlienok.

Keď sme si vedomí toho, čo presne chceme, a objasníme svoje zámery vesmíru, v našich životoch sa objavia správne zdroje, ľudia, príležitosti na dosiahnutie našich cieľov. Možno boli vždy prítomní, ale keďže ste nevedeli o svojich cieľoch a presne o tom, čo ste chceli, boli pre Vás neviditeľní. Keď začnete myšlienkami využívať zákon príťažlivosti, Vaše zdroje a príležitosti budú svietiť ako billboard: Som tu. Začnime. Dosahujte svoje ciele prostredníctvom zákona príťažlivosti.

Tu je šesť jednoduchých tipov, ktoré Vám pomôžu uistiť sa, že zákon príťažlivosti funguje pre Vás a nie proti Vám.

1. Vaše myšlienky majú moc

Každý deň si pripomínajte, že vaše myšlienky majú silu. Majú vážny dopad na svet okolo Vás. Vaše myšlienky určujú vaše činy a vaše činy prejavujú vaše zámery smerom k vesmíru. Vesmír bude na tieto reagovať. Pre lepšie výsledky teda musíte začať myslieť a konať tak, čím sa chcete stať a ako chcete žiť. Odporúčam Vám dať si post na zrkadlo v kúpeľni a napísať na to: „Všetko, na čo dnes myslím, formuje život, v ktorom budem žiť v budúcnosti.“

2. Snívajte vo veľkom

Necenzurujte svoje sny na základe praktickosti alebo pravdepodobnosti. Ak si o tom netrúfate ani len snívať, ako by sa to mohlo stať skutočnosťou? Takže, ak si dokážete predstaviť a odvážiť sa snívať, môžete tvoriť. Nemusíte vedieť vopred všetky kroky. Stačí sa len rozhodnúť, čo chcete. Vedzte, že si to zaslúžite. Verte, že to dosiahnete a urobíte k nej malý krôčik. A ešte jeden, potom ďalší, ešte jeden. S každým krokom Vám bude cesta jasnejšia a jasnejšia.

3. Ujasnite si svoje ciele

Buďte si plne vedomí toho, aký život chcete. Popíšte čo najpodrobnejšie. Čím precíznejšie vyslovíte, čo vo svojom živote chcete, tým ľahšie sa Vám to splní.

4. Používajte pozitívne pocity

Používajte pozitívne pocity, aby ste sa sústredili na svoje ciele a povýšili svoje vibrácie na úroveň, kde vaše ciele a túžby vibrujú. Nahradte negatívne myšlienky pozitívnymi výrokmi. Potvrdzujte vždy v prítomnom čase, akoby ste už dosiahli svoje ciele a prežili svoje sny, a použite silnú pozitívnu emóciu, napríklad vďačnosť, ale nestačí len povedať, musíte to aj precítiť. Napríklad: „Som veľmi šťastná a vďačná za to, že mám šesťciferný biznis a trávim každý jeden deň tým, čo robím veľmi rada.“

Pozitívne pocity sú mocným nástrojom na transformáciu samého seba a kľúčový krok k vytvoreniu života, po ktorom skutočne túžite. Len čo sa stane Vaším každodenným rutinným opakovaním, budete prekvapení, o koľko jednoduchšie je sústrediť sa na svoje sny a zaoberať sa tým, čo potrebujete na ich uskutočnenie.

5. Buďte otvorení nekonečným možnostiam

Začnite tým, že si všimnete pôsobivú synchronicitu, ktorá je už vo vašom živote zásadne prítomná. Hľadajte zázraky - magicky, neočakávané udalosti a príležitosti, ktoré sa Vám vynárajú iba z ničoho nič a priblížia Vás k vašim cieľom. Čím viac budete týmto veciam venovať pozornosť, tým viac si ich budete všímať, a keď sa tak stane, prilákate iba ešte viac. Toto je pôsobenie zákona príťažlivosti.

6. Konajte

Urobte pozitívne kroky na dosiahnutie toho, čo chcete. Keď si spomeniete, že by ste mali niečo urobiť, urobte to čo najskôr.

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
Nová/ý! MaruškaKód 51Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštenie, Veštenie z...
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

333 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Zmysel života

375 Počet zobrazenia

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života?

 

Veštenie cez telefón

2796 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

788 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Čo je smrť?

718 Počet zobrazenia

Čo je smrť? Smrť je oddelenie fyzického tela a duše. Smrť je spánok, prebudenie je narodenie. Je prirodzená súčasť priebehu života

 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem