KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Zmysel života

Zmysel života

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života?

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života? A sú skvelé chvíle, keď cítime, že máme odpoveď, inokedy si myslíme, že ju nikdy nedostaneme. Nemám motiváciu žiť, nevidím zmysel života. Tieto frázy počúvam od svojich klientov často. Chápem, že v živote sú situácie, obdobia, keď sa tak cítime. Ale život má vždy zmysel. Kto sa niekedy nepýtal, aký je zmysel života?

Má to vôbec nejaký význam, a ak áno, prečo o tom všetci nevedia? Prečo to nie je vrodené poznanie, ktoré by nám dalo jasnú predstavu o tom, o čo by sme sa mali usilovať? Odpoveď na tieto otázky, ak vôbec nejaká existuje, nie je jednoduchá, pretože závisí od uhla pohľadu. Odpoveď na tieto otázky je úplne iná, ak sa pozrieme na život konkrétneho človeka, a úplne iná, ak sa pozrieme na celé ľudstvo.

Zmysel života je iný z hľadiska ekonomiky, politiky, náboženstva alebo dokonca ekologickej rovnováhy. Okrem toho je možno príčinou väčšiny konfliktov vo svete to, že tieto aspekty sú nielen odlišné, ale často aj diametrálne odlišné, čo vytvára situácie, ktoré sa zdajú byť neriešiteľné a často vedú k agresii.

Mnohí ľudia za mnou prichádzajú aj s cieľom zistiť prostredníctvom hypnózy, aký je zmysel alebo skôr cieľ ich života. Počet ľudí, počet odpovedí na takéto otázky, ktoré sa vynárajú z ich podvedomia, nie je náhoda. Moja pestúnka sa ma raz opýtala, aký je zmysel života, a dúfala, že sa budeme dlho rozprávať a ona bude musieť ísť spať oveľa neskôr. Nanešťastie pre ňu som mohol rozhovor prerušiť, pretože som povedal toto:

"Zmysel života je taký, aký mu dáte. Keď ste boli malým dieťaťom, zmyslom vášho života bolo rozvíjať vaše telo a mozog, zatiaľ čo zmyslom života rodiča v tomto štádiu je poskytnúť dieťaťu správne prostredie, aby to dokázalo. Teraz, keď ste tínedžer, považujete socializáciu za najdôležitejšiu vec vo svojom živote, my ako rodičia považujeme učenie za jednu z vecí vo vašom živote, pre ktorú škola poskytuje to správne prostredie, takže toto sú významy vášho života v súčasnosti.

Naopak, Greta Thunbergová - mladá švédska aktivistka za zmenu klímy - namiesto školy zvyšuje povedomie o vážnych ekologických problémoch našej planéty na celom svete, no a práve to dáva jej životu momentálne zmysel. Práve teraz je zmyslom Vášho života odpočinok, tak si choďte ľahnúť."

Dôvodom, prečo je nielen ťažké, ale väčšinou nemožné objektívne odpovedať na túto otázku, je to, že nemáme hľadisko, z ktorého by sme mohli dať odpoveď na zmysel ľudskej existencie. Tento názor si každý človek vyberá podľa svojej viery, a ak existuje niečo, v čom sa ľudia naozaj nemôžu zhodnúť, je to otázka viery. Ak sa pozriete na našu históriu, nie je náhoda, že mnohé vojny boli spôsobené rozdielmi vo viere.

Ale ak nevieme, nemôžeme vedieť alebo nemáme správnu odpoveď na túto otázku, možno by stálo za to obrátiť ju a položiť si ju inak, pretože by to mohlo mať zmysel. Začnime hypotézou a hľadajme odpoveď. Predpokladajme, že si môžeme slobodne vybrať zmysel života. Ak sa môžete rozhodnúť tu a teraz, čo by to malo byť, ako by ste sa rozhodli, čo by ste si vybrali?

Rozhodol som sa dať si odpoveď na túto otázku. Zmyslom života je šťastie. To je to, čo praktizujem každý deň, o čo sa snažím a čo sa snažím odovzdať ľuďom na každom fóre. Nespochybňujem jeho správnosť, pretože podvedome, alebo ak chcete, v hĺbke duše cítim, že je to dobré pre mňa a pre všetkých, s ktorými prichádzam do kontaktu. Spýtajte sa sami seba, ako by ste žili, keby cieľom bolo šťastie, keby to bol zmysel života?

 

Ak chcete hovoriť o "Zmysel života", môžete zavolať niektorému z nás:

MatyášNová/ý!
Online
Nová/ý! MatyášKód 20Jasnovidci, Kartár, Veštci, Veštec, Veštenie,...
 

Napriek svojmu mladému veku sa Matyáš venuje vešteniu už viac ako pätnásť rokov....

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Všetci veštci , Veštiareň, Veštenie, Veštec, Veštci,...
 

Dr. Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
IvetaNová/ý!
Online
Nová/ý! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartárka, Jasnovidci, Kartárky, Veštci,...
 

Iveta rada Vám odpovie na podrobné otázky. Vníma duchovné a materiálne problémy...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

213 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Veštecké karty Orakulum

408 Počet zobrazenia

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

 

Veštenie cez telefón

2548 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

753 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

534 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem