KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Zmysel života

Zmysel života

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života?


Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života? A sú skvelé chvíle, keď cítime, že máme odpoveď, inokedy si myslíme, že ju nikdy nedostaneme. Nemám motiváciu žiť, nevidím zmysel života!
Tieto frázy počúvam od svojich klientov často. Chápem, že v živote sú situácie, obdobia, keď sa tak cítime. Ale život má vždy zmysel! Kto sa niekedy nepýtal, aký je zmysel života? Má to vôbec nejaký význam, a ak áno, prečo o tom všetci nevedia? Prečo to nie je vrodené poznanie, ktoré by nám dalo jasnú predstavu o tom, o čo by sme sa mali usilovať? Odpoveď na tieto otázky, ak vôbec nejaká existuje, nie je jednoduchá, pretože závisí od uhla pohľadu.

Odpoveď na tieto otázky je úplne iná, ak sa pozrieme na život konkrétneho človeka, a úplne iná, ak sa pozrieme na celé ľudstvo. Zmysel života je iný z hľadiska ekonomiky, politiky, náboženstva alebo dokonca ekologickej rovnováhy. Okrem toho je možno príčinou väčšiny konfliktov vo svete to, že tieto aspekty sú nielen odlišné, ale často aj diametrálne odlišné, čo vytvára situácie, ktoré sa zdajú byť neriešiteľné a často vedú k agresii.

Mnohí ľudia za mnou prichádzajú aj s cieľom zistiť prostredníctvom hypnózy, aký je zmysel alebo skôr cieľ ich života. Počet ľudí, počet odpovedí na takéto otázky, ktoré sa vynárajú z ich podvedomia, nie je náhoda. Moja pestúnka sa ma raz opýtala, aký je zmysel života, a dúfala, že sa budeme dlho rozprávať a ona bude musieť ísť spať oveľa neskôr. Nanešťastie pre ňu som mohol rozhovor prerušiť, pretože som povedal toto:

"Zmysel života je taký, aký mu dáte. Keď ste boli malým dieťaťom, zmyslom vášho života bolo rozvíjať vaše telo a mozog, zatiaľ čo zmyslom života rodiča v tomto štádiu je poskytnúť dieťaťu správne prostredie, aby to dokázalo. Teraz, keď ste tínedžer, považujete socializáciu za najdôležitejšiu vec vo svojom živote, my ako rodičia považujeme učenie za jednu z vecí vo vašom živote, pre ktorú škola poskytuje to správne prostredie, takže toto sú významy vášho života v súčasnosti. Naopak, Greta Thunbergová - mladá švédska aktivistka za zmenu klímy - namiesto školy zvyšuje povedomie o vážnych ekologických problémoch našej planéty na celom svete, no a práve to dáva jej životu momentálne zmysel. Práve teraz je zmyslom vášho života odpočinok, tak si choďte ľahnúť!"

Dôvodom, prečo je nielen ťažké, ale väčšinou nemožné objektívne odpovedať na túto otázku, je to, že nemáme hľadisko, z ktorého by sme mohli dať odpoveď na zmysel ľudskej existencie. Tento názor si každý človek vyberá podľa svojej viery, a ak existuje niečo, v čom sa ľudia naozaj nemôžu zhodnúť, je to otázka viery. Ak sa pozriete na našu históriu, nie je náhoda, že mnohé vojny boli spôsobené rozdielmi vo viere.

Ale ak nevieme, nemôžeme vedieť alebo nemáme správnu odpoveď na túto otázku, možno by stálo za to obrátiť ju a položiť si ju inak, pretože by to mohlo mať zmysel. Začnime hypotézou a hľadajme odpoveď. Predpokladajme, že si môžeme slobodne vybrať zmysel života. Ak sa môžete rozhodnúť tu a teraz, čo by to malo byť, ako by ste sa rozhodli, čo by ste si vybrali?

Rozhodol som sa dať si odpoveď na túto otázku. Zmyslom života je šťastie. To je to, čo praktizujem každý deň, o čo sa snažím a čo sa snažím odovzdať ľuďom na každom fóre. Nespochybňujem jeho správnosť, pretože podvedome, alebo ak chcete, v hĺbke duše cítim, že je to dobré pre mňa a pre všetkých, s ktorými prichádzam do kontaktu. Spýtajte sa sami seba, ako by ste žili, keby cieľom bolo šťastie, keby to bol zmysel života?

 

Spoznajte svoj Zmysel života lepšie! Zavolajte nám:

XaverXaverNová/ý!
Som znovu k dispozícii
Nová/ý! XaverKód 26Kartár, Veštci, Jasnovidci, Veštec, Veštenie,...
 

Xaver môže vám pomôcť s akýmkoľvek problémom. Pomôže Vám svojou najlepšou vôľou a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
ViktóriaViktóriaNová/ý!
Online
Nová/ý! ViktóriaKód 29Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštci,...
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
RenataRenata
Online
RenataKód 25Jasnovidci, Jasnovidka, Kartárka, Veštci, Veštenie,...
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie z cigánskych kariet

61 Počet zobrazenia

Veštenie z cigánskych kariet považuje sa za jednu z najstarších foriem veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje budúcnosť.

 

Zákon príťažlivosti

361 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou.

 

Numerológia

536 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia a čím sa zaoberá? Čo môžeme dozvedieť z čísel? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel.

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem