KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pracujte s nami

Pracujte s nami

Máte zvláštne schopnosti a radi by ste pomohli ostatným?


Spolupráca s nami je inšpiratívna, flexibilná a Vy sa rozhodujete o tom, ako a kedy chcete pracovať. Váš pracovný rozvrh môže byť tiež určený vami. Prácu možno vykonávať z domu a hovory sú k Vám presmerované anonymne prostredníctvom nášho systému. Toto je ozajstná sloboda. Naše služby sú otvorené sedem dní v týždni, preto máte šancu pracovať v dobe, ktorá pre Vás najlepšie vyhovuje. Môžete ľahko pracovať vedľa štúdia alebo iného zamestnania. Platba závisí od prijatých hovorov a máme aj bonusový systém za Váš výkon.

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať! Pošlite nám svoju prihlášku na hr.sk@redhatholdings.com Nezabudnite uviesť telefónne číslo, na ktoré Vás môžeme kontaktovať.

Sledujte nás na facebooku, buďte prvý, kto sa dozvie o našich najnovších správach a špeciálnych ponukách.

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem