KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Gita, ,
Jazyky, ktorými hovorím / rozumiem

Gita


Gita má od narodenia veľmi ťažký osud. Je veľmi empatická a citlivá.  Je to stará duša, hoci jej ľudia neustále tipujú o mnoho rokov menej.

Volajte teraz!

2 €/min vč. DPH
 
Pokiaľ chcete zavolať, kliknite sem
 
Vyberte si veštca
54
Nie je k dispozícii
Pokiaľ chcete zavolať, kliknite sem
 

Som Gita, ale všetci ma poznajú ako Čarodejnicu Bath (Bathory). Od narodenia som bola veľmi zvláštne dieťa, ktoré zažívalo astrálne cestovanie a nikto o tom nevedel. Prešla som veľmi ťažkým osudom, ktorý som pochopila až v dospelosti, čo mi dalo veľmi citlivé vnímanie. Som osobnosť, ktorá veľmi rada navštevuje cintoríny a temné prekliate miesta. Na cintoríne počujem hovoriť duše mŕtvych. Vidím, ako hovoria fotografie mŕtvych. Verím v Pannu Máriu, je mi veľmi blízka, ale nepochybujem o temnej stránke zla. Mne je však najbližšia biela mágia, šamanizmus a stredovek. Veľmi rád zbieram bylinky, trávim čas v prírode spojený s vodou, ohňom a hudbou. Tarotové karty som začala používať po veľmi traumatickom období, keď som takmer rok sledovala veštcov a priviedla ma k tomu náhoda v horoskope. Už dávno som si nechala vyrobiť osobné tarotové karty, ktorým som kedysi nerozumela a teraz sú mojou veľkou radosťou. Budem veľmi rada,ak sa spojíte s Čarodejnicou Bath.

 

 

Hodnotenie zákazníkov

Veronika Napísal/a:

Vedela veci, ktoré som ani nenaznacila. Odporúčam.


Odoslaný
Denisa Napísal/a:

Veľmi príjemná dáma, ktorá vie čo rozpráva. Odporúčam ju.


Odoslaný
Keď chcete zanechať hodnotenie, kliknite sem
Vaše meno:
Vaša emailová adresa:
Správa
 
Poslať
 

Súvisiace články

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem