KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Marie, Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštci, Veštec, Veštenie, Veštenie z kariet, Veštiareň, Veštica, Veštice, Veštkyňa, Všetci veštci , Výklad kariet, Výklad tarotu,
Jazyky, ktorými hovorím / rozumiem

Marie


Márie je bylinkárka, liečiteľka, detoxikačné pradce, duchovné terapeut, veštkyňa. Vo všetkom Vám môže pomôcť. S láskou čaká na Váš hovor.

Volajte teraz!

2 €/min vč. DPH
 
Pokiaľ chcete zavolať, kliknite sem
 
Vyberte si veštca
51
Nie je k dispozícii
Pokiaľ chcete zavolať, kliknite sem
 

Volám sa Marie, duchovnými energiami a čítanie Akášických záznamov pracujem cez 30 rokov, som liečiteľka, bylinkárka, duchovná terapeutka. Tento dar mi bol daný a celý život pomáham bytostiam, ako ste napríklad vy, ktorí čítate tieto riadky. V živote- v tejto inkarnácii nás stretávajú rôzne situácie, príjemné či nepríjemné, stretávame sa s ľuďmi, ktorí nám odovzdajú nejaký dar, nech je to v podobe problému, traumy, či nádherných energií a to sa týka všetkého, celého nášho života. Človek je v súvislostiach a všetko súvisí so všetkým, naše telo, naša myseľ, naše duše. Keď ochorie telo, má to hlbinou súvislosť s vašim navnímáváním na svet na situácie a od toho sa odvíja celý ďalší život v tejto i budúcich inkarnáciách. Som tu pre Vás a spoločne sa pozrieme, kde je zastavená energia, prečo sa dejú veci ktoré sa dejú, z akého dôvodu prišli problémy vo vašom vzťahu s partnerom, s rodičmi, s deťmi s kolegami, atď. Nech je to práca, zdravie, financie, vzťahy, láska, to všetko spoločne môžeme vyriešiť cez duchovnú terapiu. Bude mi cťou Vám pomôcť. S láskou a úctou k Vám všetkým Vaše Marie

Hodnotenie zákazníkov

Veronika Napísal/a:

Túto úžasnú ženu poznám už rok, a som za to veľmi vďačná. Predtým ako som ju poznala som mala pocit krivdy voči životu, nevedela som spracovávať svoje emócie ani situácie, ktoré sa mi diali. Vďaka jej vedeniu žijem diametrálne odlišný život. Som oveľa šťastnejšia. Veľmi každému odporúčam rozhovor s ňou, žiadne prázdne frázy ani klise. Veľmi pomôže, poradí a to, čo Vam povie sa s istotou stane. Ďakujem. Za všetko zo ❤️❤️


Odoslaný
Keď chcete zanechať hodnotenie, kliknite sem
Vaše meno:
Vaša emailová adresa:
Správa
 
Poslať
 

Súvisiace články

Čo ma čaká?

1104 Počet zobrazenia

Čo ma čaká v novom roku? Čo ma čaká v láske? Prinesie nový rok novú lásku? Mi Vám to prezradíme. 

 

Výklad cez telefón

611 Počet zobrazenia

Výklad cez telefón je bezpochyby Vašou najlepšou voľbou. Výklad cez telefón je v dnešnej dobe najpopulárnejší.

 

Veštenie cez telefón

1533 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém.

 

Čítanie z kariet

793 Počet zobrazenia

Čítanie z kariet nie je jednoduchý, naopak vyžaduje veľa času a vynaloženej energie.Čítanie z kariet nemá zmysel, ak je izolovaná od okolitého kontextu.

 

Kyvadlo

63 Počet zobrazenia

Na čo vlastne kyvadlo slúži? Kyvadlo sa už veľmi dlho používa na to, aby ukazovalo cestu do budúcnosti a istým spôsobom odpovedalo na naše najdôležitejšie otázky.

 

Veštenie z dlane

71 Počet zobrazenia

Veštenie z dlane ukáže budúcnosť! Veštenie z dlane je už po stáročia obľúbenou a osvedčenou metódou predpovedania budúcnosti.

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem