Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Čítanie z kariet

Čítanie z kariet

Čítanie z kariet vyžaduje veľa vynaloženej energie. Čítanie z kariet nemá zmysel, ak je izolovaná od okolitého kontextu

Ezoterické činnosti a disciplíny sú nástroje, ktoré sa používajú už odnepamäti na nahliadnutie do budúcnosti, minulosti a ľudskej psychiky. Tieto metódy vždy lákali ľudí, ktorí túžili po poznatí toho, čo ich čaká, a snažili sa lepšie pochopiť svoje vnútro. Ich cieľom je varovať pred možnými nebezpečenstvami, pomáhať hľadať cesty k dobru a zbaviť sa zlého.

Cesta k pochopeniu životných perspektív

Medzi tieto disciplíny patrí rôznorodé veštenie z rôznych zdrojov, ako je astrológia, numerológia, čítanie z rúk, a jednou z najznámejších je čítanie z kariet. Čítanie z kariet nie je vyhradené len pre jednotlivcov so zvláštnymi schopnosťami; môže sa naučiť. Tento proces zahŕňa porozumenie významu jednotlivých kariet podľa ich symboliky a hodnôt, schopnosť ich interpretovať v kombináciách a citlivo ich spojiť s osobou, ktorá v nich hľadá vysvetlenie svojej životnej situácie a perspektívu.

Prepojenie medzi kartami a psychologickou podporou

Kartár alebo kartárka nie je len interpretom kartových symbolov, ale aj psychológom. Ľudia sa k nim obracajú po pomoc, keď sa ocitnú v ťažkej situácii, keď potrebujú podporu, silu a odvahu na rozhodnutie alebo vysvetlenie zložitej osobnej situácie. Čítanie z kariet odzrkadľuje energiu prítomnú v čase výkladu. Karty nikdy neklamú, všetky udalosti sú ovplyvnené zákonom príčiny a dôsledku, z čoho vyplynie výklad kariet.

Prekonanie minulosti a smerovanie k budúcnosti

Ľudia nesú zodpovednosť za svoje konanie. Minulosť je nezvratná a tvorí našu históriu. Dôležité je poučiť sa z minulých chýb, žiť v súčasnosti a zároveň sa smerovať k budúcnosti. Každý jednotlivec má vlastnú voľbu svojej životnej cesty a osudu. Výklad kariet môže byť vynikajúcim nástrojom na prekonanie ťažkostí a získanie potrebných odpovedí. Interpretácia tarotových kariet môže ukázať smer, ktorým sa môžeme uberať, a pomôcť pri rozhodovaní.

Mystický odkaz minulosti a súčasnosti

Cigánske karty patria medzi obrázkové, veštecké a vykladacie karty. Ich história siaha až do dávnej doby kamennej, kedy ľudia začali predpovedať budúcnosť najprv prostredníctvom pozorovania správania rôznych zvierat. Neskôr sa ich pozornosť upriamila na krištáľové gule a výklad budúcnosti z dlane či pomocou čarovných obrázkov, teda vykladacích kariet. História cigánskych kariet je úzko spätá s kráľovskou hrou známou ako tarot. Tieto karty sa šírili po svete spolu s kočovným národom cigánov, ktorí prejavujú veľký záujem o spiritualitu a intuíciu, čím začali rýchlo využívať potenciál tejto hry. Takto sa naučili čítať z rúk, vykladať karty aj veštiť.

Transformácia a adaptácia symbolov

Okrem toho, populárnu kráľovskú hru prerobili, keďže zmenšili počet kariet a k bežným 22 životným symbolom pridali dve Boží karty, Božie oko a Kňaza. Zároveň si zaviedli vlastné pravidlá veštenia a rôzne spôsoby výkladov. Vykladacie cigánske karty následne zažívali ďalšie premeny, ktoré formovali ich súčasnú podobu. Aj keď sú prvé písomné zmienky o týchto kartách datované do 13. storočia, ich premena a vývoj trval až do približne roku 1960. Dnes sa podstata a štruktúra cigánskych kariet od pôvodnej hry výrazne líšia. Existuje viacero variantov cigánskych kariet, pričom ani sady s rovnakým počtom kariet nemusia byť identické.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Viktória
K DISPOZÍCII
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Moneo sk

Moneo sk

Moneo sk je inovatívne spoločenstvo, ktoré pozdvihuje vnútorný rozvoj a transformáciu...
 
Online veštenie

Online veštenie

Online veštenie je proces, pri ktorom sa ľudia obracajú na profesionálov, aby získali vhľad do svojej...
 
Veštba z kávy

Veštba z kávy

Veštba z kávy umožňuje Vám vytvárať individuálne interpretácie. Veštba z kávy ukáže, ako sa môže vyvíjať vaša...
 
Veštenie z anjelských kariet

Veštenie z anjelských kariet

Jeden spôsob, ako kontaktovať anjelov je veštenie z anjelských kariet. Táto metóda veštenia je veľmi...
 
Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet je najstaršia forma veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_