Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Recenzie

Nič nás nepoteší viac ako spokojní zákazníci. Než sa rozhodnete zavolať, neváhajte si prečítať skúsenosti našich zákazníkov


Helena napísala, že Tamara:

Ďakujem za pomoc a diskusiu. Presne ste opísali všetko, čo sa týka osoby a môjho vzťahu s ňím. Teším sa na pokračovanie.

Erik napísala, že Vlasta:

Mluvil jsem s ní poprvé, ale ne naposledy. Jsem s ní velmi spokojená.

Angelika napísala, že Tamara:

Milá Tamara, fantasticky ste trafili do udalostí. Ďakujem! Budem vás hľadať znova!

Jan napísala, že Tamara:

Ďakujem Tamare za jej trpezlivosť a láskavý prístup, je naozaj profesionalka, milá a vždy ochotná pomôcť. Som rád, že som ju našiel. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Veronika napísala, že Venuše:

S pani Venušou zavolám vždy, keď sa mi splnil výklad, cca každé tri mesiace a vždy sa naplní čo povedala. Veľká spokojnosť. Ďakujem Vám.

Jana napísala, že Jindřiška:

Pani Jindriška je veľmi super dobrá jasnovidka. Volala som jej a pomohla mi. Odporúčam všetkým ktorí potrebujú pomoc. Dakujem. Ešte sa ozvem. Jana

Olga napísala, že Tamara:

Tamara je jedna z najlepších, vždy nápomocná a dostupná, keď ju potrebujem. Ona je jediná, ktorej volám!

Helena napísala, že Jindřiška:

Pani Jindřiška je super kartárka, ktorá svoje čarovné žalobabky vie správne počúvať a poradiť Vám, ako ďalej. Je to super bosorečka v tom najlepšom zmysle slová. Mám Vás rada pani Jindřiška ♥️

Ela napísala, že Jindřiška:

Dobrý deň, pani Jindřiška je úžasná veštkyňa, ktorá vie karty skutočne vykladať a pomoc ľuďom na ich ceste za šťastím.... Jej veštby sa plnia. Ďakujem pani Jindřiška s želám Vám veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka a spokojných klientov.

Marcela napísala, že Venuše:

Veľmi príjemný rozhovor! Energie a dojem úžasný! Prajem jej všetko dobre tiež v živote!

Katarína napísala, že Tamara:

Pani Tamarka ma upozornila na jedného človeka a hneď na druhý deň, som sa o tom presvedčila, že mala pravdu.

Hela napísala, že Venuše:

Pani Venuša je veľmi milá, empatická osôbka. Má dar, ktorý Vám vie pomoc a nasmerovať Vás. Za čo jej z celého ❤️ ďakujem.

Lenka S. napísala, že Venuše:

Úžasná pani, plná pozitívnej energie, ktorá Vám svojím krásnym hlasom a fakt perfektnými schopnosťami poradí a pomôže, nabije Vás potrebnou silou a pozitívnou energiou. Úprimne ďakujem!

Milan napísala, že Tamara:

Ďakujem Tamarke za úprimnost a presné zhodnotenie mojej ťažkej situácie. Je veľmi súcitná a pomohla mi. Som spokojný.

Lenka napísala, že Venuše:

Ďakujem pani Venuši za usmernenie a radu. Teším sa na naplnenie jej predpovede.

Jana napísala, že Tamara:

Tamarka je milá a vždy ochotná pomôcť. Sme často v kontakte a do teraz skoro všetko čo sme spolu riešili poradila veľmi dobre. Jana

Mária napísala, že Tamara:

Musím povedať že som veľmi spokojná s pani Tamarkou. Môžem sa na ňu obrátiť vždy mi pomôže a dobre poradí. Pri veštení sa trafila, a určite veci sa vyplnili. Je to veľmi milá, zlatá, úprimná žena, ktorá je ochotná pomôcť a poradiť. Takže veľké ďakujem.

Veronika napísala, že Venuše:

Som veľmi spokojná, príjemná,pokojná pani, krásne mi vysvetlila situáciu.

Robert napísala, že Tamara:

Tamarka je profesionálka, veľmi milá, empatická, pomohla. Robert

Silvie napísala, že Venuše:

Veľmi vyrovnaná, pokojná, múdra, nezávislá pani, vďaka čomu sa na veci nepozerá cez svoje predstavy, ale vidí energie také aké skutočne sú a vie ich čisto sprostredkovať pre daných ľudí. Vzácny dar. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam.

Lenka napísala, že Matty:

Matty je opravdovým expertom v oblasti výkladov. Jeho schopnosť čítať energie a poskytovať presné a inšpiratívne interpretácie je jedinečná. Mala som skvelú skúsenosť s jeho službami. Odporúčam Matty všetkým, ktorí hľadajú múdre a povzbudzujúce vedenie v živote.

Juraj napísala, že Viktória:

Po prečítaní komentárov som si ju vybral a nebol som sklamaný. Je veľmi milá a nápomocná. Má veľmi príjemný hlas.

Štefan napísala, že Renata:

Mala úplnú pravdu. Je úprimná. Nepoložila otázky a sama odpovedala na otázky, ktoré sa netýkali odpovedí. Veľmi pekne ďakujem pani Renatka.

Lenka napísala, že Renata:

Moja drahá Renatka je nekonečne trpezlivá, jasnovidka s veľkými vedomosťami. Vrelo ju všetkým odporúčam, má úžasné vedomosti. Ďakujem za pomoc

Marta napísala, že Viktória:

Pani Viktoria, som naďalej spokojná s Vašimi odpovedami a som rada, že som si Vás vybrala. Budem naďalej vyhľadávať Vaše super rady a ďakujem. Marta

Monika napísala, že Viktória:

Viktória je najlepšia. Nemám čo iné povedať, len toľko, že vám celého srdca ďakujem.

Jindřiška napísala, že Cília:

Cília, moc vám děkuji za všechno, jste vynikající jasnovidka. Vše, co jste řekla, fungovalo. Děkuji za povzbuzení a milá slova. Brzy se ozvu.

Elena napísala, že Maruška:

Je to velmi laskavá a trpělivá vědma. Byla jsem velmi rozpačitá, ale ona mě trpělivě vyslechla a pomohla mi najít odpovědi. Doporučila bych ji ostatním.

Peter napísala, že Viktória:

S Viktóriou som úplne spokojný, má fantastické znalosti! Som jej veľmi vďačný za pomoc.

Michaela napísala, že Jana:

Velmi príjemná pani, ktorá mi výborne poradila a všetko vysvetlila, určite sa s nou rada spojím aj budúcnosti.

Emília napísala, že Helena:

Ďakujem veľmi pekne za veštenie som spokojná srdečná vďaka.

Timea napísala, že Sofia:

Príjemná a veselá, nelutujem, že som zavolala, Sofia je jedna z najlepších.

Stanka napísala, že Helena:

Môj život sa obrátil k lepšiemu. Moc Vám ďakujem, otvorili ste mi oči.

Katarína píše:

Drahá Lilly je nekonečne trpezlivá, jasnovidka s veľkým poznaním. Vrelo ju všetkým odporúčam, má úžasné vedomosti. Ďakujem za pomoc.

Adam píše:

S Martinom som sa veľmi príjemne porozprával. Jeho hlas je upokojujúci a jeho vedomosti sú skvelé. Pred naším rozhovorom som bol veľmi zúfalý, nervózny z toho, čo môžem očakávať. Všetko, čo povedal, sa splnilo!

Edmund píše:

Veľmi vám ďakujem za vašu pomoc, som vám vďačný! Urobil som skúšku na vodičský preukaz, ste anjel, ďakujem, že som sa s vami mohol porozprávať, budem vás opäť vyhľadávať.

Tamara píše:

Chcem vám poďakovať za vaše rady a pomoc, ste skutočný anjel na zemi. Svojimi maximálnymi vedomosťami a pokorným prístupom ste mi pomohli prehodnotiť moje súčasné problémy a zamyslieť sa nad mojou budúcnosťou. Veľmi pekne vám ďakujem!

Denisa píše:

Hana, ďakujem Vam krásne. Po rozhovore s vami sa cítim lepšie. Ste úžasná jasnovidka. Prajem všetko dobré a veľa klientov.

Gabinka píše:

Martin je špičkový profesionál. Jeho hlas je príjemný. Úprimne mi povedal, čo je príčinou problému a na čom musím pracovať. Môžem ho len odporučiť.

Klaudia píše:

Je veľmi milá, má veľmi príjemný hlas a skvelé znalosti. Bezpochyby si ju vyberiem znova.

Peter píše:

Martin je výborný terapeut, zatiaľ sme spolu vyriešili všetky moje problémy. Môžem ho len odporučiť!

Darina píše:

Jedna z najlepších a najúprimnejších veštkýň. Na všetko vždy odpovie správne, nikdy sa nemýlila. Som s ňou úplne spokojná, odporúčam ju všetkým.

Jana píše:

Ďakujem Vám pán Dr. Martin ,pomohol ste mi objasniť to čo som tušila moja intuícia ma nesklamala. Ďakujem za pomoc ochrany. Vrele odporúčam každému kto potrebuje pomoc pri riešení životných problémov. Ste super jednička. Ďakujem, Jana

Zaneta píše:

Pekný deň Vám prajem. Ja som sa už viackrát s pánom odborníkom aj telefonicky aj osobne rozprávala a vo viacerých veciach mi viackrát pomohol a pravdu povedal. Som veľmi rada, že ho ešte do dneska mám vedľa, seba keď ho potrebujem. Je veľmi dobrý odborník a je veľmi milý. S pozdravom Žaneta

Diana píše:

Odporúčam super vešticu!!! Pomohla mi otvoriť oči a dala ma na správnu cestu, ktorou sa mám vydať. Super prístup, dodala mi sebavedomie, ktoré som nemala. Vďaka nej sa mi začína meniť život. Je super, že má kyvadlo, lebo to veľa napovie. Prajem jej veľa šťastia, jej verná Zákazníčka ❤️

Martina píše:

Rada by som odporúčila vešticu, kartárku, ktorej výklad je úplne super a aj používa kyvadlo, čo je perfektné! Človek sa odpoveď na akúkoľvek otázku dozvie hneď! Je úplne super, vrelo odporúčam!

Veronika píše:

Vedela veci, ktoré som ani nenaznacila. Odporúčam.

Deny píše:

Dáma s krásnym hlasom, vie poradiť a upokojiť. Škoda, že je už dlho odhlásená.

Denisa píše:

Veľmi príjemná dáma, ktorá vie čo rozpráva. Odporúčam ju.

Magdalena píše:

Ďakujem Vám veľmi pekne pán Dr. Martin za úprimné slová. Nakoľko už som zažila veľmi veľa zlých vecí.

 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_