KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]

Odporúčania zákazníkov

Prečítajte si, čo si naši zákazníci myslia o našich službách


Marcela Napísal/a:

Veľmi príjemný rozhovor! Energie a dojem úžasný! Prajem jej všetko dobre tiež v živote!

Katarína Napísal/a:

Pani Tamarka ma upozornila na jedného človeka a hneď na druhý deň, som sa o tom presvedčila, že mala pravdu.

Veronika Napísal/a:

Vedela veci, ktoré som ani nenaznacila. Odporúčam.

Deny Napísal/a:

Dáma s krásnym hlasom, vie poradiť a upokojiť. Škoda, že je už dlho odhlásená.

Denisa Napísal/a:

Veľmi príjemná dáma, ktorá vie čo rozpráva. Odporúčam ju.

Hela Napísal/a:

Pani Venuša je veľmi milá, empatická osôbka. Má dar, ktorý Vám vie pomoc a nasmerovať Vás. Za čo jej z celého ❤️ ďakujem.

Magdalena Napísal/a:

Ďakujem Vám veľmi pekne pán Dr. Martin za úprimné slová. Nakoľko už som zažila veľmi veľa zlých vecí.

Lenka S. Napísal/a:

Úžasná pani, plná pozitívnej energie, ktorá Vám svojím krásnym hlasom a fakt perfektnými schopnosťami poradí a pomôže, nabije Vás potrebnou silou a pozitívnou energiou. Úprimne ďakujem!

PH. Elvíra Napísal/a:

Dobrý deň prajem! Pani Dianka ste môj anjelik VEĽKÁ VĎAKA STE ÚŽASNÁ!!! DOSLOVA❤️!!! Dianka mi veľmi pomohla, poradila, správne visvetlila všetko. Naozaj sem patríte, dokážete pomôcť ozaj vo všetkom!

Mário Napísal/a:

Po konzultácii s pani Hanou sa mi zmenil život k lepšiemu. To najdôležitejšie čo v živote máme je zdravie. Pani Hana mi pomohla a záchranila moje zdravie. Určite odporúčam.

Veronika Napísal/a:

Túto úžasnú ženu poznám už rok, a som za to veľmi vďačná. Predtým ako som ju poznala som mala pocit krivdy voči životu, nevedela som spracovávať svoje emócie ani situácie, ktoré sa mi diali. Vďaka jej vedeniu žijem diametrálne odlišný život. Som oveľa šťastnejšia. Veľmi každému odporúčam rozhovor s ňou, žiadne prázdne frázy ani klise. Veľmi pomôže, poradí a to, čo Vam povie sa s istotou stane. Ďakujem. Za všetko zo ❤️❤️

Milan Napísal/a:

Ďakujem Tamarke za úprimnost a presné zhodnotenie mojej ťažkej situácie. Je veľmi súcitná a pomohla mi. Som spokojný.

Lubino Napísal/a:

Ďakujem Dianka, si skvelá. Dúfam že sa nám podarí dotiahnut veci do úspešného konca. Ty vieš, ja viem to je hlavne. Ak chcete úprimnú vešticu, zavolajte Dianke. ❤️

Lenka Napísal/a:

Ďakujem pani Venuši za usmernenie a radu. Teším sa na naplnenie jej predpovede.

Milan Napísal/a:

Dianu doporučujem..... Jediná veštica ktorá povedala pravdu. Ja som ju skúšal, a opýtal som sa jej na jednu ženu v tom momente ako to počula to meno mi odmietla vyložiť karty. Opýtal som sa jej že prečo a ona mi povedala že či si z nej robím srandu lebo táto osoba je už mŕtva. Takže jeden jediný človek ktorý povedal ozaj pravdu. Dole klobúk pred tebou, si v dobrom zmysle DIABOL SPOLUPRACUJUCÍ S ANJELMI SKRATKA ďakujem.

Eva Napísal/a:

Odporúčam Dianku na 100%. Keď som volala s Diankou prvý krát tak som zo začiatku nechcela veriť priznávam sa, ale ona presne trafila čo mala... jednou jedinou otázkou mi povedala minulosť, prítomnosť aj budúcnosť a v tom momente som hneď vedela, že som si vibrala správne. Je precízna a všetko visvetlí tak ako má. Dianka ĎAKUJEM TI VELMY PEKNE! Všetko, čo si povedala sa splnilo do poslednej bodky! Si naozaj jedinečná, už len tebe budem volať. Tvoja Evička. 

Silvina Napísal/a:

Dianka ma správně srdíčko. Pomáhá mne najít cestičku klidu. Poradí Vám.

Silvina Napísal/a:

Dianko děkuji ti za vě co pro mne deláš.

Jana Napísal/a:

Tamarka je milá a vždy ochotná pomôcť. Sme často v kontakte a do teraz skoro všetko čo sme spolu riešili poradila veľmi dobre. Jana

Martina Napísal/a:

Odporúčam Dianku nakoľko mi pomohla spamätať sa z rozpadnutého vzťahu. Je to čistá duša a bola mi oporou v tých najťažšých chvílach. Bola mi ochotná pomôcť hoci kedy keď som potrebovala aj v noci...! Dianka! Naozaj Vám veľmi pekne ďakujem, ste moja spriaznená duša ❤️

Mária Napísal/a:

Veľmi pekne ďakujem za vyjadrenie k preberaným oblastiam. Vecný, jasný výklad, upozornenie na možné riziká, milý prístup.

Mária Napísal/a:

Musím povedať že som veľmi spokojná s pani Tamarkou. Môžem sa na ňu obrátiť vždy mi pomôže a dobre poradí. Pri veštení sa trafila, a určite veci sa vyplnili. Je to veľmi milá, zlatá, úprimná žena, ktorá je ochotná pomôcť a poradiť. Takže veľké ďakujem.

Veronika Napísal/a:

Som veľmi spokojná, príjemná,pokojná pani, krásne mi vysvetlila situáciu.

Viki Napísal/a:

Je super veštica. Pomohla mi v láske, takže volajte jej.

Martina Napísal/a:

Ďakujem pani Aurelia , pravda mi otvorila oči , teraz som silnejšia. Mali ste pravdu , len som to nevidela. Sto percent vsetko vyšlo tak ako ste mi predpovedala aj ste ma vtedy upokojila a nepila som ani nebudem. S pozdravom Martina B.B.

Michaela Napísal/a:

Velmi príjemná pani, ktorá mi výborne poradila a všetko vysvetlila, určite sa s nou rada spojím aj budúcnosti.

Robert Napísal/a:

Tamarka je profesionálka, veľmi milá, empatická, pomohla. Robert

Sona Napísal/a:

Janka je žena, ktorá vie s tarotovými kartami poradiť, a pohladí slovami ako dobrý psychológ. Nepovedala mi nič šokujúceho naraz, len ma doviedla k pravde.

Emília Napísal/a:

Ďakujem veľmi pekne za veštenie som spokojná srdečná vďaka.

Silvie Napísal/a:

Veľmi vyrovnaná, pokojná, múdra, nezávislá pani, vďaka čomu sa na veci nepozerá cez svoje predstavy, ale vidí energie také aké skutočne sú a vie ich čisto sprostredkovať pre daných ľudí. Vzácny dar. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam.

Timea Napísal/a:

Príjemná a veselá, nelutujem, že som zavolala, Sofia je jedna z najlepších.

Stanka Napísal/a:

Môj život sa obrátil k lepšiemu. Moc Vám ďakujem, otvorili ste mi oči.

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem