KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Informácia

Informácia

Pred tým, ako si vyberiete toho veštca, s ktorým chcete hovoriť, prečítajte si nižšie, ako to funguje.


Ak chcete porozumieť pravidlám našich predpovedí, prečítajte si pozorne užívateľské podmienky. Máme tím talentovaných veštcov, ktorí čakajú len na to, aby vám poskytli radu, vedenie, alebo pomohli nájsť ten správny smer kedykoľvek to potrebujete. Naša veštiareň Vám dá odpovede na Vaše otázky. Čaká na Vás tím odborníkov - veštcov s dlhoročnou ezoterickou praxou. Pomôžeme Vám s otázkami ohľadom vašej budúcnosti a budeme spoločne riešiť problémy.  Ak si chcete dať vyveštiť, zavolajte na telefónne číslo 0900 715 715 a vyberte si tú odborníčku, ktorá je vám najsympatickejšia.

Informácie o cenách hovorov: 2 €/min vč. DPH. Maximálny limit dĺžky hovorov je 60 minút. Po 60 minútach sa hovor končí, ale môžete zavolať opäť, aby ste mohli pokračovať v hovore. Ste vždy vítaní, ak nám chcete znov zavolať. Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.

V službe veštenie24 musíte mať 18 rokov, aby ste mohli využívať predpovede. Volajúci musí byť platiteľom účtu alebo musí mať súhlas platiteľa účtu. Všetky hovory sú dôverné. Naši poradcovia boli testovaní a overení. Na veštenie24 môžete získať najlepšie služby a predpovede. Všetci naši veštci pracujú s empatiou a úctou k volajúcemu. Pracujú pre to, aby Vám pomohli a podporovali Vás, ale nechcú povedať, ako máte žiť svoj život.

Veríme, že ste zodpovední za svoj život a svoju budúcnosť. Vy ste jediní, kto to môže zmeniť. Naši poradcovia Vám pomôžu nájsť cestu, aby ste mohli žiť život, v ktorom ste štastní. Predpovede nie sú alternatívou ekonomickej, právnej, lekárskej alebo psychologickej pomoci. Všetci naši veštci sú etickí a stavajú Vás do stredu konverzácie.

Poskytovateľ služby poskytuje zákaznícky servis v pracovných dňoch medzi 08:00 a 17:00 na telefónnom čísle 0412304470 a e-mailom na help@vestenie24.sk. Ak je náš zákaznícky servis zatvorený, zanechajte prosím správu, odpovieme Vám do 24 hodín. Telefónne číslo slúži výhradne na prijímanie otázok a sťažností spotrebiteľov.

Pokiaľ od nás chcete dostávať marketingové ponuky, kliknite prosím SEM. Ak už také ponuky od nás dostávate, a nechcete, kliknite SEM.

Sledujte nás na facebooku, buďte prvý, kto sa dozvie o našich najnovších správach a špeciálnych ponukách.

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem