KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Informácia

Informácia

Pred tým, ako si vyberiete toho veštca, s ktorým chcete hovoriť, prečítajte si nižšie, ako to funguje


Naši veštci sú dostupný 24 hodín denne a sú k dispozícii z pohodlia domova. Naša služba má certifikát kvality. Všetky rozhovory medzi Vami a veštcami sú dôverné.

Zavolajte na 0900 715 715 a dostanete jasné pokyny, ako postupovať ďalej. Stlačte 1, ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, 2, ak si chcete vypočuť prezentácie, a 3, ak chcete hovoriť s prvým dostupným veštcom.

Kedykoľvek počas rozhovoru s veštcom stlačte 9, aby ste sa vrátili do hlavného menu. Ak je veštec, s ktorým chcete hovoriť, offline, môžete bezplatne využiť našu službu "ping". Stačí poslať SMS s číslom veštca na číslo 0902028210. SMS Vám príde, keď sa veštec prihlási.

Hovory stoja 2 €/min vč. DPH. Poplatok sa Vám účtuje od momentu spojenia hovoru až do jeho ukončenia. Ak Váš operátor bežne účtuje štandardnú sadzbu za hovor, táto sadzba za hovor sa pripočítava. Náklady sa zobrazia na vašom účte za telefón.

Hovor je zvyčajne automaticky prerušený telekomunikačnou spoločnosťou približne po 60 minútach. Potom môžete zavolať späť. Ak sa hovor preruší a Vy zavoláte späť do 3 minút, budete spojený priamo s tým istým veštcom.

Ak chcete využívať naše služby, musíte mať viac ako 18 rokov a volajúci musí byť platiteľom účtu alebo musí mať súhlas platiteľa účtu. Pri tomto type služby neexistuje právo na odstúpenie od zmluvy. Naše obrázky pochádzajú z databáz obrázkov, ktorých licencie kupujeme od agentúr. Všetky rozhovory sa považujú za zábavu. Naši veštci neposkytujú rady týkajúce sa liečby, chorôb, obchodných rozhodnutí alebo hazardných hier.

Ak chcete dostávať SMS, keď máme bezplatné akcie, kliknite SEM. Ak už dostávate SMS, ale už nechcete od nás dostávať SMS, kliknite SEM.

Náš zákaznícky servis je k dispozícii na help@vestenie24.sk. V pracovných dňoch od 09:00 do 17:00 nám môžete zavolať aj na číslo 041 230 4470. Ak sme zaneprázdnený, môžete nám zanechať svoje telefónne číslo, meno a predmet Vášho volania a my sa Vám čoskoro ozveme.

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem