Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Informácia

Ako služba funguje a koľko stojí

Naši veštci sú tu pre Vás 24 hodín denne a sú Vám k dispozícii z pohodlia ich domovov. Naša služba má certifikát kvality. Všetky rozhovory medzi Vami a veštcami sú dôverné.

Zavolajte na 0900 715 715 a dostanete jasné pokyny, ako postupovať ďalej. Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť.

Stlačením tlačidla "9" kedykoľvek počas rozhovoru s veštcom sa vrátite do hlavného menu. Ak je veštec, s ktorým chcete hovoriť, offline, môžete bezplatne využiť našu službu "ping". Stačí poslať SMS s číslom veštca na číslo 0902028210. SMS Vám príde, keď sa veštec prihlási.

Hovory stoja 2 €/min vč. DPH. Poplatok Vám bude účtovaný od momentu spojenia hovoru až kým neukončíte hovor. Ak Váš operátor bežne účtuje štandardnú sadzbu za hovor, táto sadzba za hovor sa pripočítava. Náklady sa zobrazia na Vašom účte za telefón.

Hovor je zvyčajne automaticky prerušený telekomunikačnou spoločnosťou približne po 60 minútach. Potom môžete zavolať späť. Ak sa hovor preruší a Vy zavoláte späť do 2 minút, budete spojený priamo s tým istým veštcom.

Ak chcete využívať naše služby, musíte mať viac ako 18 rokov a predplatné na telefón musí byť vystavené na Vaše meno, prípadne musíte mať povolenie na telefonovanie od osoby, ktorá vlastní predplatné na telefón. Pri tomto type služby neexistuje právo na odstúpenie od zmluvy. Všetky rozhovory sa považujú za zábavu. Naši veštci neposkytujú rady týkajúce sa liečby, chorôb, obchodných rozhodnutí alebo hazardných hier.

Ak chcete pridať svoje telefónne číslo a dostávať SMS, keď rozdávame voľné minúty, kliknite sem. Ak chcete odstrániť svoje telefónne číslo aby ste prestali dostávať SMS o voľných minútach, kliknite sem.

Náš zákaznícky servis je k dispozícii na help@vestenie24.sk. V pracovných dňoch od 09:00 do 17:00 nám môžete zavolať aj na číslo 041 230 4470. Ak sme zaneprázdnený, môžete nám zanechať svoje telefónne číslo, meno a predmet Vášho volania a my sa Vám čoskoro ozveme.

Red Hat Holdings Limited, Evangelistrias 10, Levanco Tower 1, Office 601, 3031, Limassol, Cyprus.

 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej