Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Vestenie praca

Ak je vestenie praca pre vás, pripojte sa k nášmu tímu z pohodlia domova a s vlastným harmonogramom

Telefonické hovory a sloboda

Ak je vestenie praca pre vás, objavte slobodu a prijímajte klientov anonymne cez svoj telefón. U nás vy plánujete svoje pracovné hodiny. Prihlásite sa, keď chcete prijímať hovory, a odhlásite sa, ak potrebujete čas pre iné aktivity. Prácu môžete kombinovať s inými čiastočnými zamestnaniami alebo štúdiom, aby ste zachovali rovnováhu v živote.

Pracovný čas

Ak je vestenie praca pre vás, ponorte sa do sveta veštenia a zároveň objavte svoje vlastné schopnosti. Hľadáme kandidáta s nadprirodzenými schopnosťami ako je výklad kariet a jasnovidectvo. Skúsenosti s ich uplatňovaním sú výhodou. Očakávame, že si svoje schopnosti overíte aj formou pracovného testu. Musíte odpracovať aspoň 50 hodín mesačne, z toho 10 hodín v noci medzi 00-06 hodinou.

Výzvy a výhody

Zahlbte sa do sveta jasnovidectva a objavujte svoje vlastné schopnosti. Ak je vestenie praca pre vás, budete potrebovať trpezlivosť a skúsenosti. Tie budete potrebovať na to, aby ste mohli svoju prácu vykonávať čo najlepšie. Mať dobré jasnovidecké schopnosti je výrazné a rôznorodé, preto odporúčame každému, kto má určité veštecké schopnosti, aby sa prihlásil/a do nášho tímu.

Odmeňovanie za angažovanosť

Ak je vestenie praca pre vás, oceníme vaše odhodlanie a uľahčime vám prácu s financiami. Ponúkame vám základnú odmenu a hodinovú sadzbu podľa času hovoru. Zúčastníte sa aj bonusového systému, ktorý vás odmeňuje vyššou hodinovou sadzbou, ak absolvujete viac hodín hovorov. Okrem toho vám budeme vyplácať mzdu dvakrát mesačne v dvoch výplatných cykloch. 

Požiadavky na zamestnanie

Hľadáme zamestnanca s výbornými jazykovými znalosťami. Ovládanie slovenského jazyka na úrovni materinského jazyka je nevyhnutnou požiadavkou pre túto pozíciu. To umožní vybudovať spoľahlivú a kvalitnú komunikáciu, čo je nevyhnutné pre úspešné plnenie pracovných úloh a spokojnosť zákazníkov. Minimálny požadovaný vek je 18 rokov. 

Dodatočný príjem

Ak máte radi písanie, môžete pracovať u nás aj ako bloger. Blogovanie môže byť skvelou príležitosťou na získanie ďalšieho príjmu. Počas blogovania máte možnosť zdieľať zdieľať svoje nápady, zážitky a názory s našou rozrastajúcou sa komunitou. Ak sa k nám pripojíte, poskytneme vám blog, kde budete môcť publikovať. Blog vám pomôže získať viac hovorov. 

Pridajte sa k nám a objavte duchovný svet. Prihlášku pošlite na adresu hr.sk@redhatholdings.com.

 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_