KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená "uprostred". Médium musí mať citlivý, sofistikovaný, silný nervový systém a silné fyzické telo

Slovo médium je latinské a znamená "uprostred". Médium je latinské slovo, ktoré znamená centrálne umiestnený. Spája dve vzdialené alebo kvalitatívne odlišné médiá a umožňuje výmenu energie a informácií medzi nimi. Základný zákon mediality: podobná rezonancia sa priťahuje a môže sa spájať len s podobnou rezonanciou. Médium musí mať citlivý, sofistikovaný, silný nervový systém a silné fyzické telo. Len tak si môže udržať duševné a fyzické zdravie.

Fyzické a duchovné médium: Fyzické médium funguje horizontálne. Číta informácie z aury ľudí, z ich psychiky. Duchovné médium funguje vertikálne. Spája sa s duchovným svetom a prijíma prostredníctvom nich informácie. Existujú tri základné typy tranzu. V mediálnom tranze už médium vystúpilo z tela a odovzdalo ho duchovnej bytosti, ktorá sa chce prejaviť. Po vstupe duchovnej bytosti sa tvár a hlas média zmenia a prevezmú vlastnosti duchovnej bytosti.

Po prechode tranzu sa médium vráti do svojho tela a opäť má svoje vlastné črty a hlas. Hlboký trans je vzácny jav, pretože médium musí čo najúplnejšie opustiť svoje telo a úplne ho a svoje vedomie prenechať pod kontrolu duchovnej bytosti.

Jasný čuch a chuť: tieto dve schopnosti znamenajú, že médium vníma vône a chute prostredníctvom svojho vnútorného zmyslu. Niektoré duchovné bytosti majú čuch a vôňu. Astrálni posadnutí vydávajú pachy, keď opúšťajú telo. Médium so schopnosťou čistého čuchu to dokáže vycítiť.

Jasnovidectvo znamená videnie naprieč časom a priestorom, videnie minulosti, prítomnosti, budúcnosti alebo mŕtvych a podobne.

Automatické písanie: pri automatickom písaní je médium v ľahkom tranze a komunikujúca duchovná bytosť iba vedie ruku média a píše ňou. Je to azda najznámejšia a najpoužívanejšia mediumistická schopnosť, ale zďaleka nie najbezpečnejšia. Ako pri každej inej psychickej činnosti, aj tu platia mentálne zákony: podobné rezonuje, podobné priťahuje, a bez schopnosti jasného vnímania je ťažké zistiť, kto vedie pero. Existujú dva hlavné problémy. Jedným z nich je, že po nadviazaní počiatočného úspešného vzťahu sa správy vytratia.

Druhá možnosť spočíva v tom, že duchovná bytosť sa najprv zdá byť láskavá, potom začne diktovať a nakoniec sa stane agresívnym útočníkom. Nanešťastie, médium prestane písať, ale nemôže sa ľahko zbaviť duchovnej bytosti, pretože ju počuje. Preto nemožno zanedbať silnú vôľu a odolný nervový systém, ako aj správny magický tréning.

Psychická reč: táto schopnosť konkrétne znamená, že médium zvyčajne upadá do ľahkého až stredného tranzu, pričom čiastočne opúšťa telo a čiastočne ho preberá duchovná bytosť. Energia a kvalita duchovnej bytosti preniká do média do takej miery, že sa môžu dočasne zmeniť črty jeho tváre, hlas a štýl reči. Keď duch odíde, tieto zmiznú a médium sa "vráti späť".

Psychometria: Psychometria je schopnosť vnímať vibrácie predmetov rukami. Psychometria je forma čistého cítenia. Podstatou tejto schopnosti je spoznať históriu predmetu, dozvedieť sa o jeho majiteľovi.

Jasnovidiectvo je najčastejšou mediálnou schopnosťou. Vďaka tejto schopnosti môžeme rozlišovať vibrácie, energie a kvality. To znamená, že keď používame túto schopnosť, nevieme o prítomnej duchovnej bytosti, osobe alebo energii takmer nič, vnímame len jej vibráciu, a teda kvalitu jej energie. Na základe toho sa môžeme rozhodnúť, či je to pre nás príjemné alebo nie. V procese čistého cítenia vnímame svojím emocionálnym a potom fyzickým telom nielen prítomnosť a vibrácie duchovných bytostí, ale takmer všetky javy.

Azda najdôležitejšou z nich je vnímanie vibrácií našich blížnych v miestnosti, na mieste alebo v akejkoľvek živej bytosti. Čistý cit je základom všetkých schopností. Ak totiž človek vidí, počuje alebo píše (ako médium), ale nedokáže rozlíšiť vibrácie ducha, ktorý komunikuje, môže sa ľahko dostať do pasce. Pri počúvaní nevidíme duchovnú bytosť a nevieme o nej nič okrem zvuku. Môže sa teda vydávať za kohokoľvek. Čo pozemskí duchovia a posadnutí často robia. Väčšina jasnovidcov vidí na astrálnej úrovni, kde každá duchovná bytosť môže mať akúkoľvek podobu.

Astrálny svet je okrem iného svetom neustále sa meniacich tvarov, čo využívajú duchovia s nízkymi vibráciami. Ak teda počujúce, vidiace a píšuce médium nedokáže rozlíšiť vibrácie duchovných bytostí, môže ich ťahať za drôt. Čo môže viesť k posadnutosti. Tomu sa dá predísť rozvíjaním schopnosti jasne cítiť. V určitom bode nášho vývoja budeme mať jasný pocit, čo si ľudia myslia a cítia.

 

Ak chcete hovoriť o "Médium", môžete zavolať niektorému z nás:

Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MatyášNová/ý!
Online
Nová/ý! MatyášKód 20Jasnovidci, Kartár, Veštci, Veštec, Veštenie,...
 

Napriek svojmu mladému veku sa Matyáš venuje vešteniu už viac ako pätnásť rokov....

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

213 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Veštecké karty Orakulum

408 Počet zobrazenia

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

 

Veštenie cez telefón

2548 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

753 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

534 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem