KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so "zlými" významami? Tak ako v živote, ani v tarote nie je nič čiernobiele. Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu

Diabol, Obesenec, Veža a Smrť - tieto tarotové karty majú spoločné to, že môžu byť desivé, keď sa objavia pri veštení, najmä ak hľadáte v tarote vedenie v náročnom období. Už len ich vzhľad je mimoriadne pútavý, ich výrazné a odvážne zobrazenie môže na prvý pohľad prekvapiť. Neľakajte sa však, ak sa s týmito kartami stretnete počas výkladu kariet.

Pamätajte, že keď sa obraciame na tarotové karty aby nás viedol, robíme to preto, aby nám objasnil naše možnosti a rôzne cesty, ktoré máme pred sebou. Tak ako v živote, ani v tarote nie je nič čiernobiele, takže keď sa v predpovedi objaví strašidelná karta, nemusí to nevyhnutne znamenať, že situácia alebo rozhodnutie sú odsúdené na neúspech. Čítajte ďalej a dozviete sa prečo.

Nikdy nesúďte podľa vzhľadu. Veci nie sú vždy také, ako sa na prvý pohľad zdajú - a tento pocit je základom nespočetných rozprávok a ľudových príbehov a absolútne platí aj pre tarotové karty. Konfrontácia so silou a múdrosťou magického balíčka kariet je zakaždým mimoriadnym zážitkom. To je tiež dôvod, prečo kladieme taký veľký dôraz na to, čo nám tieto karty hovoria. Keď napríklad otočíte kartu so symbolom smrti, môže to okamžite vyvolať strach alebo šok. Ale nezabudnite, čo sme už napísali vyššie.

Veci nie sú vždy také, ako sa zdajú. Možno si kladiete otázku, čo môže povedať karta, ktorá vyzerá negatívne, napríklad Smrť? Nižšie sme zhromaždili najčastejšie "zle" vyzerajúce tarotové karty v balíčku spolu s ich správnym výkladom, aby ste videli, že sa vôbec nemusíte obávať, keď sa objavia v predpovedi.

Diabol

Diabol je azda jednou z najobávanejších a zároveň najzaujímavejších postáv v kultúre, náboženstve a literatúre. Mnoho ľudí nevie, že karta Diabol v tarote neznamená, že sa vás zlo snaží ovládnuť. Jeho vzhľad skôr naznačuje radosť, hravosť, vzburu a slobodu.

Obesenec

Muž visí dole hlavou na tyči v tvare kríža - uväznený a neschopný pohybu. Hoci môže skutočne naznačovať niečo negatívne, význam tejto karty je zložitejší. Obesenec môže podnietiť zmenu perspektívy - veď visí dole hlavou. Táto karta Vám hovorí, že je úplne v poriadku dať si pauzu, oddýchnuť si a zvážiť možnosť úplne novej cesty.

Veža

Apokalyptický obraz tiel padajúcich z horiacej veže - na tom naozaj nie je nič pozitívne ani povznášajúce. Samozrejme, ak sa pozriete za ňu a preskúmate jej význam, čoskoro zistíte, že je to tak. Hoci je to na prvý pohľad veľmi desivý obraz, znamená aj niečo prekvapivo nádejné a optimistické: keď naše veže zhoria, máme príležitosť postaviť na ich mieste niečo oveľa silnejšie.

Smrť

Neradi myslíme na smrť, ale je to nevyhnutná súčasť života. To, že je to nepríjemná pravda, neznamená, že nám nemôže dať múdrosť. V tarote karta Smrť naznačuje zmenu alebo prechod, možno začiatok nového životného cyklu.

Nenechajte sa teda oklamať obávanými tarotovými kartami.

 

Ak chcete hovoriť o "Tarotové karty", môžete zavolať niektorému z nás:

Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
IvetaNová/ý!
Online
Nová/ý! IvetaKód 32Jasnovidka, Kartárka, Jasnovidci, Kartárky, Veštci,...
 

Iveta rada Vám odpovie na podrobné otázky. Vníma duchovné a materiálne problémy...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Dr. Martin
Online
Dr. MartinKód 31Všetci veštci , Veštiareň, Veštenie, Veštec, Veštci,...
 

Dr. Martin sa zaoberá s psychoterapiou. Pomáha Vám v ťažkých a zložitých životných...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Výklad tarotových kariet

315 Počet zobrazenia

Výklad tarotových kariet nám s pomocou svojich symbolov umožňuje nahliadnuť do dôležitých bodov nášho života. Výklad tarotových kariet je k dispozícii u nás

 

Veštenie tarotovou kartou

1033 Počet zobrazenia

Veštenie tarotovou kartou je najznámejšia metóda veštenia. Veštenie tarotovou kartou nie je jednoduché, nie každému sa to podarí

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem