Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich významu

Diabol, Obesenec, Veža a Smrť - tieto tarotové karty majú spoločné to, že môžu byť desivé, keď sa objavia pri veštení, najmä ak hľadáte v tarote vedenie v náročnom období. Už len ich vzhľad je mimoriadne pútavý, ich výrazné a odvážne zobrazenie môže na prvý pohľad prekvapiť. Neľakajte sa však, ak sa s týmito kartami stretnete počas výkladu kariet.

Pamätajte, že keď sa obraciame na tarotové karty aby nás viedol, robíme to preto, aby nám objasnil naše možnosti a rôzne cesty, ktoré máme pred sebou. Tak ako v živote, ani v tarote nie je nič čiernobiele, takže keď sa v predpovedi objaví strašidelná karta, nemusí to nevyhnutne znamenať, že situácia alebo rozhodnutie sú odsúdené na neúspech. Čítajte ďalej a dozviete sa prečo.

Nikdy nesúďte podľa vzhľadu. Veci nie sú vždy také, ako sa na prvý pohľad zdajú - a tento pocit je základom nespočetných rozprávok a ľudových príbehov a absolútne platí aj pre tarotové karty. Konfrontácia so silou a múdrosťou magického balíčka kariet je zakaždým mimoriadnym zážitkom. To je tiež dôvod, prečo kladieme taký veľký dôraz na to, čo nám tieto karty hovoria. Keď napríklad otočíte kartu so symbolom smrti, môže to okamžite vyvolať strach alebo šok. Ale nezabudnite, čo sme už napísali vyššie.

Veci nie sú vždy také, ako sa zdajú. Možno si kladiete otázku, čo môže povedať karta, ktorá vyzerá negatívne, napríklad Smrť? Nižšie sme zhromaždili najčastejšie "zle" vyzerajúce tarotové karty v balíčku spolu s ich správnym výkladom, aby ste videli, že sa vôbec nemusíte obávať, keď sa objavia v predpovedi.

Tarotové karty - Diabol

Diabol je azda jednou z najobávanejších a zároveň najzaujímavejších postáv v kultúre, náboženstve a literatúre. Mnoho ľudí nevie, že karta Diabol v tarote neznamená, že sa vás zlo snaží ovládnuť. Jeho vzhľad skôr naznačuje radosť, hravosť, vzburu a slobodu.

Tarotové karty - Obesenec

Muž visí dole hlavou na tyči v tvare kríža - uväznený a neschopný pohybu. Hoci môže skutočne naznačovať niečo negatívne, význam tejto karty je zložitejší. Obesenec môže podnietiť zmenu perspektívy - veď visí dole hlavou. Táto karta Vám hovorí, že je úplne v poriadku dať si pauzu, oddýchnuť si a zvážiť možnosť úplne novej cesty.

Tarotové karty - Veža

Apokalyptický obraz tiel padajúcich z horiacej veže - na tom naozaj nie je nič pozitívne ani povznášajúce. Samozrejme, ak sa pozriete za ňu a preskúmate jej význam, čoskoro zistíte, že je to tak. Hoci je to na prvý pohľad veľmi desivý obraz, znamená aj niečo prekvapivo nádejné a optimistické: keď naše veže zhoria, máme príležitosť postaviť na ich mieste niečo oveľa silnejšie.

Tarotové karty - Smrť

Neradi myslíme na smrť, ale je to nevyhnutná súčasť života. To, že je to nepríjemná pravda, neznamená, že nám nemôže dať múdrosť. V tarote karta Smrť naznačuje zmenu alebo prechod, možno začiatok nového životného cyklu. Nenechajte sa teda oklamať obávanými tarotovými kartami.

 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Vlasta
K DISPOZÍCII
 

Vlasta vykladá karty už od detstva. Dar jasnozrivosti dostala od svojej matky. Má...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
Novoročné povery

Novoročné povery

Novoročné povery sú po celom svete. Aké novoročné povery existujú? Taký bude celý rok, aký je prvý deň v...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_