Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštba z kávy

Veštba z kávy

Veštba z kávy umožňuje Vám vytvárať individuálne interpretácie. Veštba z kávy ukáže, ako sa môže vyvíjať vaša budúcnosť

Veštba z kávy sa praktizuje po celé storočia v orientálnych kultúrach a v meste Delphoi v Grécku. V 19. storočí sa do centra pozornosti vrátila veda o tasseografii a ľudia dychtivo sledovali, ako sa zrná usadzujú na dne šálky, aby zistili svoju budúcnosť. Veštba z kávy je efektívny nástroj, ktorý umožňuje meditačný vhľad do vášho podvedomia, ak napr. hrnček držíte oboma rukami, môžete koordinovať dve hemisféry mozgu, čo stimuluje tvorivé riešenie problémov.

Cesta kreativity a intuitívneho veštenia

Veštba z kávy uvoľňuje Vašu fantáziu a umožňuje Vám vytvárať individuálne interpretácie. Veštba z kávy je zábavným a kreatívnym spôsobom veštenia. Pamätajte, že veštenie je tiež druh umenia, takže čím viackrát cvičíte, tým inštinktívnejšie môžete dostávať odpovede na svoje otázky. Veštba z kávy je už dlho jednou z najpopulárnejších metód veštenia. Nie je to náhoda pretože nepotrebujete nič viac ako šálku, malú kávu a veštba z kávy sa môže začínať. Tieto zložky sa nachádzajú v každej domácnosti. Teraz už potrebujete iba vedomosti.

Tajomstvo čítania z kávovej usadeniny

Ako predvídať z kávovej usadeniny?Budete potrebovať bielu šálku alebo biely tanierik, bielu kuchynskú utierku alebo bielu papierovú utierku. Lyžicu veľmi jemne namletej kávy (instantná káva nie je dobrá), lyžicu cukru a šálky vody. Nalejte vodu a cukor do malého hrnca a začnite ohrievať na miernom ohni. Akonáhle je voda horúca, nasypte do nej jemne mletú kávu a trikrát priveďte k varu. Potom ju nechajte niekoľko minút odpočívať a potom nalejte do pohára. Turecká káva je pripravená ochutnajte ju a držte sa dna.

Odkazy z podsvetia

Keď ste vypili kávu, zakryte tanierik a otočte ho náhlym pohybom tak, aby prebytočná usadenina kávy stisla do tanierika. Počkajte tri minúty a potom zdvihnite pohár. Začnite čítať čísla. V pohári budete vidieť tvary. Začnite čítať číslice v smere hodinových ručičiek. Čísla sú spočiatku ťažko viditeľné, ale spoliehajte sa na vašu predstavivosť, nechajte vaše myšlienky blúdiť. Známky „videné“ si napíšte na kúsok papiera, aby ste nezabudli. Ak sa Vám spočiatku nedarí čítať, skúste to niekoľkokrát, pretože prax je dokonalá. Čísla, a teda aj označenia, sa musia vykladať ako celok, ako je to v prípade tarotu. Tu je niekoľko konkrétnych príkladov toho, čo si môžete prečítať z kávovej usadeniny

Symbolika a múdrosť tasseografie

Jablko odvoláva sa predovšetkým na plodnosť, sekundárne na tvorivosť, ale môže sprostredkovať aj posolstvo lásky. Fazuľa symbolizuje finančné ťažkosti, ale pri náležitej starostlivosti sa môžete vyhnúť materiálnym poctám. Sova symbolizuje, že vo vašom prostredí žije zlomyseľník, ktorý môže podvodne radiť, aby vás zaviedol. Uzol naznačuje to malé nepríjemnosti a mrzutosť, ktoré Vás môžu ľahko dostať z vetra.

Významy symbolov v tasseografii

Loďsymbolizuje neočakávanú návštevu priateľov alebo cestu do zahraničia. Myš sa týka sa obchodných problémov, ale môžete tiež očakávať, že vaše plánované podnikanie nevyjde. Slon je stelesnenie vyrovnanosti, dlhovekosti, sily a múdrosti. Zbraň naznačuje, že ste pozornejší, k niekomu správate nespravodlivo. Gitara ukazuje šťastnú a naplnenú lásku.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Viktória
K DISPOZÍCII
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Moneo sk

Moneo sk

Moneo sk je inovatívne spoločenstvo, ktoré pozdvihuje vnútorný rozvoj a transformáciu...
 
Online veštenie

Online veštenie

Online veštenie je proces, pri ktorom sa ľudia obracajú na profesionálov, aby získali vhľad do svojej...
 
Veštenie z anjelských kariet

Veštenie z anjelských kariet

Jeden spôsob, ako kontaktovať anjelov je veštenie z anjelských kariet. Táto metóda veštenia je veľmi...
 
Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet je najstaršia forma veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje...
 
Veštenie z mariášových kariet

Veštenie z mariášových kariet

Veštenie z mariášových kariet je zložité? Na veštenie z mariášových kariet je dobré používať vlastný balíček...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_