Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie z anjelských kariet

Veštenie z anjelských kariet

Jeden spôsob, ako kontaktovať anjelov je veštenie z anjelských kariet. Táto metóda veštenia je veľmi populárna

Vyskúšali ste už veštenie z anjelských kariet? Kto sú anjeli? Skutočne existujú? Ak si prečítate tento článok, nájdete odpovede na tieto otázky. Veštenie z anjelských kariet je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších. Podľa Biblie sú anjeli Božími poslami, ktorí nad nami bdejú, ohlasujú nám Božiu vôľu a pomáhajú nám v našom živote.

Anjeli majú silné energetické pole a jedným zo spôsobov, ako ich kontaktovať, je veštenie z anjelských kariet. Anjeli sú naši neviditeľní spoločníci. Podľa Biblie sú anjeli Božími poslami, ktorých jediným cieľom a poslaním je odovzdávať vôľu nášho nebeského Otca, bdieť nad nami a pomáhať nám v našom živote.

Obklopujú nás v každom okamihu a vyžarujú svoju životodarnú a dušu povznášajúcu energiu. K existencii anjelov však môžeme pristupovať aj z racionálnejšieho - alebo cirkevne nezávislého - hľadiska: ľudské prostredie je obývané neviditeľnými bytosťami všetkých rádov a hodností. Líšia sa formou, vzhľadom a, čo je pre povolanie a účinnosť dôležitejšie, aj úrovňou energie. Môžeme ich dokonca rozdeliť do skupín podľa toho, či žili na tomto svete, alebo nikdy neboli v pozemskom tele.

V našej blízkosti teda žijú rôzni anjeli, víly, elfovia, duchovia, sprievodcovia, majstri, elementáli, pomocníci, liečitelia, učitelia atď., ktorí majú pre každú skupinu iné úlohy a tomu zodpovedajúce iné prostriedky na ich plnenie. Z neviditeľných bytostí žijúcich okolo nás sú najvyššieho rádu anjeli. Anjelské rády možno tiež rozdeliť do niekoľkých skupín a my sa tu nebudeme zaoberať opisom tohto systému, stačí povedať, že skupina archanjelov má osobitný význam pre účely pomoci aj veštenia.

Ďalšou veľmi dôležitou skupinou sú anjeli strážni. Každý človek na Zemi má svojho anjela strážcu, ktorý mu patrí, a naopak. Len sa nad tým zamyslite, každý musel mať skúsenosť, keď bol zachránený alebo sa mu veci zlepšili vďaka jeho anjelovi strážnemu.

Anjeli

Anjeli sú beztelesné bytosti, ale majú silnejšie energetické pole. Existujú preto, aby nás chránili a viedli a aby nám poskytli pomoc a nástroje, ktoré nám pomôžu napredovať na našej ceste. Ich pôsobnosť je však dosť obmedzená, pretože pre nás môžu niečo urobiť, len ak ich o to požiadame.

Aby sme sa s nimi spojili, musíme použiť svoju intuíciu, takže ak ich chceme požiadať o vedenie a pomoc, musíme aktivovať svoj šiesty zmysel. Komunikácia pomocou intuície a podvedomia si v skutočnosti nevyžaduje žiadne úsilie. Čím viac dokážeme opustiť racionalitu, naše zaužívané vzorce reality, tým ľahšie a plynulejšie budeme schopní komunikovať s anjelmi.

Každodenná meditácia nám môže veľmi pomôcť vyčistiť myseľ od racionálnych myšlienok. Osobitným druhom meditácie je meditácia s anjelskými kartami, ktorá je založená na myšlienkových vzorcoch reprezentovaných kartou vytiahnutou na daný deň, ako aj na invokáciách a povzbudivých slovách.

Archanjeli

Archanjeli sú vedúcou skupinou anjelov, hlavnými Božími poslami, zodpovednými vodcami určitých oblastí nášho života. To je pravda, samozrejme, len v tom zmysle, že sa špecializujú na určitú oblasť života, v ktorej môžeme získať veľmi účinnú podporu, ak ich požiadame o pomoc. Zoznámime sa v hrubých rysoch s archanielskou hierarchiou

Michaelje archanjel číslo jeden, posol lásky. Je vášnivý a dáva nám podnety a odvahu skúšať nové veci.
Gabriel je pastierom emócií, upokojuje úzkosť a vlieva dôveru do sŕdc.
Rafael je liečiteľ. Dohliada na liečebné procesy na fyzickej a duchovnej úrovni, ale podporuje a inšpiruje aj v tvorivých oblastiach.
Urielje anjel pomoci a riešenia konfliktov. Pomáha nám zbaviť sa napätia a bremien, podporuje nás, aby sme zo seba vydali to najlepšie.
Raguel je strážcom dobrého správania, disciplíny a pokory.
Za poriadok zodpovedá Sariel.
Remielprináša do našich životov nádej.

Veštenie z anjelských kariet

Anjelská karta je veľmi užitočný a účinný nástroj na komunikáciu s anjelmi. Nie je to teda klasická karta šťastia, hoci môže naznačovať udalosti, ale skôr nám sprostredkúva myšlienky, ktorými sa oplatí zaoberať a premýšľať o nich. Existuje mnoho rôznych druhov anjelských kariet. Niektoré z nich poskytujú všeobecné rady a iné dokážu odpovedať na otázky týkajúce sa akejkoľvek témy.

Sú aj také, ktoré pracujú len s archanjelmi a pomáhajú Vám spojiť sa s nimi. Existuje aj veľké množstvo kariet, ktoré vám pomôžu analyzovať konkrétnu tému, ako napríklad karty Anjeli lásky alebo karty Životné ciele či Životný cieľ. Niekoľko balíčkov alebo kartových predpovedí je založených na osobe konkrétneho archanjela.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_