KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
 Veštenie z anjelských kariet

Veštenie z anjelských kariet

Jeden spôsob, ako kontaktovať anjelov je veštenie z anjelských kariet. Veštenie z anjelských kariet je najpopulárnejšia veštecká metóda

Vyskúšali ste už veštenie z anjelských kariet? Kto sú anjeli? Skutočne existujú? Ak si prečítate tento článok, nájdete odpovede na tieto otázky. Veštenie z anjelských kariet je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších. Podľa Biblie sú anjeli Božími poslami, ktorí nad nami bdejú, ohlasujú nám Božiu vôľu a pomáhajú nám v našom živote.

Anjeli majú silné energetické pole a jedným zo spôsobov, ako ich kontaktovať, je veštenie z anjelských kariet. Anjeli sú naši neviditeľní spoločníci. Podľa Biblie sú anjeli Božími poslami, ktorých jediným cieľom a poslaním je odovzdávať vôľu nášho nebeského Otca, bdieť nad nami a pomáhať nám v našom živote.

Obklopujú nás v každom okamihu a vyžarujú svoju životodarnú a dušu povznášajúcu energiu. K existencii anjelov však môžeme pristupovať aj z racionálnejšieho - alebo cirkevne nezávislého - hľadiska: ľudské prostredie je obývané neviditeľnými bytosťami všetkých rádov a hodností. Líšia sa formou, vzhľadom a, čo je pre povolanie a účinnosť dôležitejšie, aj úrovňou energie. Môžeme ich dokonca rozdeliť do skupín podľa toho, či žili na tomto svete, alebo nikdy neboli v pozemskom tele.

V našej blízkosti teda žijú rôzni anjeli, víly, elfovia, duchovia, sprievodcovia, majstri, elementáli, pomocníci, liečitelia, učitelia atď., ktorí majú pre každú skupinu iné úlohy a tomu zodpovedajúce iné prostriedky na ich plnenie. Z neviditeľných bytostí žijúcich okolo nás sú najvyššieho rádu anjeli. Anjelské rády možno tiež rozdeliť do niekoľkých skupín a my sa tu nebudeme zaoberať opisom tohto systému, stačí povedať, že skupina archanjelov má osobitný význam pre účely pomoci aj veštenia.

Ďalšou veľmi dôležitou skupinou sú anjeli strážni. Každý človek na Zemi má svojho anjela strážcu, ktorý mu patrí, a naopak. Len sa nad tým zamyslite, každý musel mať skúsenosť, keď bol zachránený alebo sa mu veci zlepšili vďaka jeho anjelovi strážnemu.

Anjeli

Anjeli sú beztelesné bytosti, ale majú silnejšie energetické pole. Existujú preto, aby nás chránili a viedli a aby nám poskytli pomoc a nástroje, ktoré nám pomôžu napredovať na našej ceste. Ich pôsobnosť je však dosť obmedzená, pretože pre nás môžu niečo urobiť, len ak ich o to požiadame.

Aby sme sa s nimi spojili, musíme použiť svoju intuíciu, takže ak ich chceme požiadať o vedenie a pomoc, musíme aktivovať svoj šiesty zmysel. Komunikácia pomocou intuície a podvedomia si v skutočnosti nevyžaduje žiadne úsilie. Čím viac dokážeme opustiť racionalitu, naše zaužívané vzorce reality, tým ľahšie a plynulejšie budeme schopní komunikovať s anjelmi.

Každodenná meditácia nám môže veľmi pomôcť vyčistiť myseľ od racionálnych myšlienok. Osobitným druhom meditácie je meditácia s anjelskými kartami, ktorá je založená na myšlienkových vzorcoch reprezentovaných kartou vytiahnutou na daný deň, ako aj na invokáciách a povzbudivých slovách.

Archanjeli

Archanjeli sú vedúcou skupinou anjelov, hlavnými Božími poslami, zodpovednými vodcami určitých oblastí nášho života. To je pravda, samozrejme, len v tom zmysle, že sa špecializujú na určitú oblasť života, v ktorej môžeme získať veľmi účinnú podporu, ak ich požiadame o pomoc. Zoznámime sa v hrubých rysoch s archanielskou hierarchiou

Michael je archanjel číslo jeden, posol lásky. Je vášnivý a dáva nám podnety a odvahu skúšať nové veci.
Gabriel je pastierom emócií, upokojuje úzkosť a vlieva dôveru do sŕdc.
Rafael je liečiteľ. Dohliada na liečebné procesy na fyzickej a duchovnej úrovni, ale podporuje a inšpiruje aj v tvorivých oblastiach.
Urielje anjel pomoci a riešenia konfliktov. Pomáha nám zbaviť sa napätia a bremien, podporuje nás, aby sme zo seba vydali to najlepšie.
Raguel je strážcom dobrého správania, disciplíny a pokory.
Za poriadok zodpovedá Sariel.
Remielprináša do našich životov nádej.

Veštenie z anjelských kariet

Anjelská karta je veľmi užitočný a účinný nástroj na komunikáciu s anjelmi. Nie je to teda klasická karta šťastia, hoci môže naznačovať udalosti, ale skôr nám sprostredkúva myšlienky, ktorými sa oplatí zaoberať a premýšľať o nich. Existuje mnoho rôznych druhov anjelských kariet. Niektoré z nich poskytujú všeobecné rady a iné dokážu odpovedať na otázky týkajúce sa akejkoľvek témy.

Sú aj také, ktoré pracujú len s archanjelmi a pomáhajú Vám spojiť sa s nimi. Existuje aj veľké množstvo kariet, ktoré vám pomôžu analyzovať konkrétnu tému, ako napríklad karty Anjeli lásky alebo karty Životné ciele či Životný cieľ. Niekoľko balíčkov alebo kartových predpovedí je založených na osobe konkrétneho archanjela. 

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
Nová/ý! MaruškaKód 51Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštenie, Veštenie z...
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie z cigánskych kariet

382 Počet zobrazenia

Veštenie z cigánskych kariet považuje sa za jednu z najstarších foriem veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje budúcnosť

 

Výklad kariet

902 Počet zobrazenia

Čo je to výklad kariet a ako to funguje? Výklad kariet je naozaj dobrý kompas v našom živote? Karty ukazujú naše momentálne vnútorné nastavenie

 

Karty online

1209 Počet zobrazenia

Karty online sa radia medzi najobľúbenejšie veštecké metódy. Karty online sú veľmi populárne.  Vy si môžete nechať spracovať veštbu aj po telefóne

 

Čítanie z kariet

1453 Počet zobrazenia

Čítanie z kariet nie je jednoduchý, vyžaduje veľa času a vynaloženej energie. Čítanie z kariet nemá zmysel, ak je izolovaná od okolitého kontextu

 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem