Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad kariet

Výklad kariet

Čo je to výklad kariet? Výklad kariet je dobrý kompas v našom živote? Karty ukazujú naše momentálné vnútorné nastavenie

Už od vekov sa ľudia obracajú na duchovné poradenstvo. V minulosti sa často spoliehali na rôzne nástroje, ako sú doštičky, palmové listy, čajové lístky a podobné, z ktorých čítali rady pre klientov. Tieto praktiky sa považovali za spojenie s vesmírom, ktorý podporuje všetky duše na našej planéte Zemi. Čím viac prejavujeme pokoru a vďačnosť, tým viac sme podporovaní. Duchovné poradenstvo sa však nezameriava len na budúcnosť, ale skôr na poskytnutie rad a pomoci pri nájdení správneho smeru v našom živote, aby sme kráčali svetlou a láskyplnou cestou. 

Pozitívny vplyv výkladu kariet na život

O výklade kariet sa hovorí aj pozitívne aj negatívne. Výklad kariet poskytuje informácie o momentálnej situácii a je sprievodcom pre riešenie Vašich problémov. Tieto informácie Vám pomáhajú pri hľadaní riešení a môžu vás inšpirovať k pozitívnym zmenám vo vašom živote. Zmena postojov a myslenia môže viesť k pozitívnym zmenám vo Vašom živote. Je dôležité byť aktívnym a otvoreným voči vesmíru, ktorý nás podporuje. Aj keď dostanete radu, konečné rozhodnutie je vo Vašich rukách. Každý sme zodpovední za svoj život a svoje činy. Strach, o ktorom sa hovorí, nesúvisí s poradcami a odborníkmi, ale skôr s nevedomým strachom, ktorý je zakorenený v ľuďoch.

Duchovná podpora pri výklade kariet

Nechajte si zapamätať, že strach je jedným z našich hlavných nepriateľov a môže nám vziať našu pozitívnu a životnú energiu. Ak sa cítite vystrašene, môžete požiadať svojho strážneho anjela o pomoc pri zvládaní tejto situácie. Váš strážny anjel je s Vami od Vášho narodenia až po Váš posledný dych a miluje Vás veľmi. Odhodte svoje obavy a nechajte sa viesť vesmírom prostredníctvom Vašich duchovných sprievodcov. Existuje mnoho spôsobov výkladu kariet a rôzne druhy kartových sád, ako napríklad Lenormand karty, Tarotové karty, Cigánske karty, Anjelské karty, a mnoho ďalších techník, ako napríklad veštecká guľa, I-Ching, numerológia, astrológia, veštenie z ruky, kávy, a mnoho ďalších. Každý si môže vybrať ten, ktorý mu najviac vyhovuje.

Sledovanie zmien a vnútorných nastavení

Niektorí ľudia majú schopnosť vykladať karty rôznymi spôsobmi pomocou rôznych kariet, zatiaľ čo iní sa držia len jednej overenej metódy. Výklad kariet nie je striktne dogmatický. Skôr ukazuje naše momentálne vnútorné nastavenie, schopnosti, okolnosti a ochotu pracovať s konkrétnym problémom, na ktorý sa pýtame. V praxi to znamená, že ak sme v danom okamihu naladení určitým spôsobom, karty nám ukážu smer, ktorým sa situácia bude vyvíjať. Ak sa v priebehu času zmeníme, napríklad v našom vnútornom nastavení alebo myslení, karty môžu ukázať niečo úplne iné. Napríklad, ak sme momentálne po rozchode a zaujíma nás, či sa k nám partner vráti, naše túžby sa môžu časom zmeniť. Začneme túžiť po niečom novom, čo môže ovplyvniť aj našu budúcnosť a vzťahy.

Dynamika výkladu kariet

Na starú lásku už pomaly ani nespomeniete. Vaša priorita sa posunula inde, a preto už o nej nestojíte. Čo je ešte zaujímavejšie, je to, že za ďalší týždeň sa môže Vaša bývalá láska začať zamýšľať nad tým, že Vás vlastne nechcela opustiť a že by chcela obnoviť vzťah. Avšak môže chýbať odvaha na to, aby Vás oslovila, najmä ak Vás uvidí s niekým iným. Dokonca aj keby sa rozhodla podniknúť kroky, pravdepodobne už nebude mať váš záujem, pretože Vaše priority sa zmenili. Tento príklad nám ukazuje zmenu nastavenia a záujmov v čase. V minulosti Vás zaujímal len návrat bývalej lásky, no neskôr sa Vaše záujmy posunuli k niečomu inému. Takýto výklad kariet nám môže slúžiť ako kompas vo svojom živote.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Moneo sk

Moneo sk

Moneo sk je inovatívne spoločenstvo, ktoré pozdvihuje vnútorný rozvoj a transformáciu...
 
Online veštenie

Online veštenie

Online veštenie je proces, pri ktorom sa ľudia obracajú na profesionálov, aby získali vhľad do svojej...
 
Veštba z kávy

Veštba z kávy

Veštba z kávy umožňuje Vám vytvárať individuálne interpretácie. Veštba z kávy ukáže, ako sa môže vyvíjať vaša...
 
Veštenie z anjelských kariet

Veštenie z anjelských kariet

Jeden spôsob, ako kontaktovať anjelov je veštenie z anjelských kariet. Táto metóda veštenia je veľmi...
 
Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet

Veštenie z cigánskych kariet je najstaršia forma veštenia. Veštenie z cigánskych kariet ukazuje...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_