Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad kariet

Výklad kariet

Čo je to výklad kariet? Výklad kariet je dobrý kompas v našom živote? Karty ukazujú naše momentálné vnútorné nastavenie

Výklad kariet

Duchovným poradenstvom sa ľudia zaoberajú už od pradávna. Skôr využívali k týmto službám odborníci doštičky, palmové listy, čajové lístky a podobné a z týchto čítali rady klientom. Vesmír v ich činnostiach ich podporoval. Vesmír je úžasná energia, podporuje každú dušu na našej planéte zemi. Čím viac sa naučíme pokory a vďačnosti, tým viac budeme podporovaní. 

Duchovné poradenstvo nie je však o Vašej budúcnosti, ale o Vašej ceste, o rade pomôcť, akým smerom je dobré ísť, aby Vaša cesta bola svetelná a láskyplná. Preto sme tu pre Vás my duchovný poradcovia, aby sme Vám na Vašej ceste pomáhali a sme to nielen my, ale aj Vaši anjeli. Výklad kariet je jednou z úžasných techník pre prepojenie s vesmírom. 

Ako funguje výklad kariet?

O výklade kariet sú napísané aj pozitívne aj negatívne veci. Výklad kariet je obyčajnou informáciou pre Vašu cestu momentálneho problému. Informácie, ktoré získate sú pre Vás obyčajným vodidlom pre Vaše riešenie. Mnohé veci v našich životoch môžeme změnit s pomocou výkladu kariet. Pokiaľ zmeníme svoj postoj k danej situácii, svoje myslenie a postoj premeníme pozitívnym smerom, náš život sa začne měnit. Jediné čo treba urobiť, byť činní a vesmír nás veľmi rád podporí.

Poznáte predsa prastaré príslovie: "Bez práce nie sú koláče". Rada je Vám poskytnutá, ale ďalšie kroky sú na Vašom rozhodnutí. Každý sme zodpovední za svoj život a svoje činy. Strach, o ktorom ľudia hovoria, neplynie smerom k poradcom a odborníkom v odbore, ale hovorí sa tu o strachu na nevedomej úrovni, ktorý je zakorenený v ľuďoch samotných.

Pamätajme si, že strach je náš najväčší nepriateľ a berie nám našu pozitívnu a životnú energiu. V prípade Vášho strachu môžete požiadať aj Vášho anjela strážneho aby Vám pomohol sa vyrovnať s touto situáciou. Váš anjel strážny je s Vami od Vášho narodenia do Vašej smrti, veľmi Vás miluje, a neopúšťa Vás v žiadnej sekunde Vášho života. Odhodte dvoje presvedčenie o svojom strachu a nechajte sa viesť vesmírom za pomocou Vašich duchovných poradcov.

Existuje mnoho spôsobov výkladu kariet, mnoho druhov vykladacích kariet, napr. Karty Lenormand, Tarotové karty, Cigánske karty, Anjelské karty a mnoho spôsobov vykladacích a vešteckých techník, napr. veštecká guľa, I ting, numerológia, astrológia, veštenie z ruky, veštenie z kávy, atď. Každý má ten svoj najobľúbenejší.

Niekto je schopný vykladať viacerými spôsobmi z rôznych kariet a niekto sa drží len jedného osvedčeného. Výklad kariet nie je dogmatickou záležitosťou. Ukazuje naše momentálne vnútorné nastavenie, schopnosť, prostredie, dispozíciu v danom okamihu a ochotu pracovať s konkrétnym problémom, na ktorý sa pýtate.

V praxi to znamená, že ako sme nastavení a naladení v ten moment, tak nám karty ukážu smer, ktorým sa problematika bude vyvíjať. Ak za pár dní zmeníme vnútorné nastavenie a myslenie, prípadne prostredie, je jasné, že karty budú ukazovať niečo iné. Príklad. Ste momentálne po rozchode a zaujíma Vás z kariet, či sa k Vám vráti. Momentálne netúžite po ničom inom, len aby sa k Vám vrátil. Lenže ... napr. Za 14 dní stretnete niekoho úplne iného, ktorý Vás očaruje. Zamilujete sa úplne bezhlavo.

Na starú lásku pomaly ani nespomeniete. Už o nej nestojíte. A za ďalší týždeň Vaša ex láska začne uvažovať o tom, že on Vás vlastne nechcel opstiť a že by to chcel dať dokopy, ale už nemá odvahu Vás osloviť, keď Vás uvidí s niekým iným. Alebo to urobí, ale vy už o neho pochopiteľne stáť nebudete. Predchádzajúca téma ukazuje na zmenu nastavenia a toho čo chceme a toho čo nás zaujímalo a zaujíma teraz.

V daný okamih Vás zaujímalo len to, či sa vráti a ochota prijať, že by mohol byť niekto iný a lepší bola u Vás úplne nulová, ako to po rozchodoch býva. Tiež nám ukazuje možnosti a vhodnosti dotazu. Takže ako vidíte, výklad kariet môže byť kompasom vo Vašom živote. 

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_