Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Výklad tarotových kariet

Výklad tarotových kariet

Výklad tarotových kariet nám s pomocou svojich symbolov umožňuje nahliadnuť do dôležitých bodov nášho života

Tarotové karty sú súprava 78 kartičiek, ktoré poskytujú rady a odpovede na otázky týkajúce sa ťažkých rozhodnutí, prekážok alebo problémov. Pred každým veštením je dôležité karty naprogramovať, aby sa stali citlivejšími na našu energiu. Tento proces sa zvyčajne vykonáva počas miešania kariet. Veštenie z troch kariet je jednoduchý spôsob, ako nájsť riešenie problému. Postupujeme nasledovne, vezmeme balíček kariet, dôkladne ho premiešame, aby karty prijali naše pocity a vibrácie. Počas miešania sa sústreďujeme na našu otázku, aby sme vytvorili silné spojenie medzi nami a kartami. Po miešaní položíme balíček na stôl a vyberieme tri karty. Tieto karty následne usporiadame pred sebou zľava doprava. Prvá karta predstavuje minulosť, druhá karta predstavuje súčasnú situáciu a tretia karta predstavuje budúcnosť.

Vykladanie kariet a ich význam v čítaní

Samozrejme, tento proces začína zamiešaním kariet. Karty dôkladne premiešajte, položte ich na stôl a vyberte 5 kariet. Pri tomto kroku je dôležité aj poradie, najmä ak chceme vytvoriť krížový vzor. Prvú vyloženú kartu umiestnite na ľavú stranu, druhú kartu na pravú stranu. Tretiu kartu umiestnite na spodok a štvrtú na vrch. Piata karta sa umiestni do stredu, vytvárajúc tak krížový vzor. Teraz sa pozrime na významy jednotlivých kariet. Prvá karta opisuje súčasnú situáciu, druhá karta ukazuje cestu k zmene a odhaľuje ťažkosti a prekážky, ktorým treba čeliť. Tretia karta predstavuje súčasný stav. Štvrtá karta reaguje na otázku, ktorú sme položili, a posledná karta predstavuje budúcnosť a očakávané výsledky.

Elipsový vzor

V režime elipsy používame 7 kariet, ktoré rozkladáme do špeciálneho tvaru vo forme širokého V. Prvá karta ukazuje, ako minulé udalosti ovplyvnili súčasnosť, druhá karta opisuje našu aktuálnu situáciu. Tretia karta je priamym pohľadom do budúcnosti a predstavuje očakávané účinky, ktoré v danom čase môžeme očakávať. Štvrtá karta nám hovorí, aké kroky musíme podniknúť na dosiahnutie našich cieľov, piate karta identifikuje vonkajšie faktory, ktoré nás ovplyvnia. Šiesta karta nám poukazuje na možné obavy a nádeje, ktoré nás môžu ovplyvniť, a siedma karta poskytuje odpoveď na otázku aké budú dôsledky našich rozhodnutí a krokov, čo nás čaká výsledkom našej cesty.

Tarotová metóda Ypsilon

Metóda výkladu z tarotových kariet podľa tvaru písmena Y poskytuje silné odpovede, najmä v oblasti lásky, a môže nám osvetliť budúcnosť nášho vzťahu. Táto technika popisuje vzťah dvoch milencov a je vynikajúcim nástrojom pre veštenie v oblasti lásky. Je dôležité, aby sme počas vykladania dosiahli tvar písmena Y, pričom prvá a druhá karta tvoria vetvy Ypsilonu a tretia a štvrtá karta tvoria jeho stred. Prvá karta predstavuje nás samých, opisuje naše aktuálne pocity a myšlienky. Druhá karta reprezentuje pocity a postoje nášho partnera. Tretia karta pod nimi hovorí o povahe vzťahu, zatiaľ čo štvrtá karta nám ukazuje, čo môžeme očakávať v budúcnosti.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 30 rokov, tarotom viac ako 20 rokov. Vo svojej...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Viktória
NEPRACUJE
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Sms veštenie

Sms veštenie

Sms veštenie umožňuje rýchlu a diskrétnu komunikáciu alebo duchovné vedenie bez potreby osobného...
 
Ezo tv sk

Ezo tv sk

Ezo tv sk a veštice ponúkajú chápavú podporu, aby pomohli ľuďom pochopiť ich emocionálne...
 
Veštice kontakt

Veštice kontakt

Veštice kontakt ponúkajú rozmanité služby od veštenia budúcnosti po duchovné...
 
Veštiareň u Verony

Veštiareň u Verony

Veštieň u Verony je miesto, kde sa stretne minulost a budúcnosť, kde sa zrazia realita a mystika
 
Veštenie kariet

Veštenie kariet

Veštenie kariet je proces, kde veštec miešajkartové sady a rozkladá ich podľa určitých...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej