Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie budúcnosti

Veštenie budúcnosti

Na veštenie budúcnosti sa používa mnoho druhov kariet. Pred dôležitým rozhodnutím veštenie budúcnosti ukáže smer

Existuje mnoho ezoterických disciplín a činností, ktoré umožňujú nahliadnuť do budúcnosti, minulosti a ľudskej duše. Tieto praktiky existujú odnepamäti, pretože ľudia vždy túžili po poznatku, čo ich čaká v živote, ako sa vyhnúť zlu a dosiahnuť dobro. Medzi ne patrí veštenie rôznych foriem, astrológia, numerológia, čítanie z rúk a najznámejšia z nich je čítanie z kariet. Schopnosť čítať karty nie je vyhradená len jednotlivcom so špeciálnymi darovaniami, ale je to umenie, ktoré sa dá naučiť. Znamená to pochopiť význam jednotlivých kariet podľa ich farebných a hodnotových charakteristík, naučiť sa ich interpretovať v rôznych kombináciách a citlivo ich aplikovať na životné situácie a perspektívy klientov. Kartár alebo veštica nie je len vykladačom kariet, ale aj psychológom, ktorý sa snaží porozumieť a pomôcť ľuďom.

Odhalujúca energia čísel a ich vplyv na život

Numerológia je moderným termínom pre interpretáciu významu čísel. Pochádza z latinského slova numerus, čo znamená číslo. Táto disciplína, ktorá skúma čísla a ich vibrácie, má hlboké korene v minulosti. Už v biblických časoch si ľudia uvedomovali, že čísla a ich vibrácie majú veľký vplyv na náš život. Každá vibrácia čísel silno ovplyvňuje naše osudy. Čísla od jednotky po deviatku predstavujú celý proces tvorby, od začiatku vesmíru. Numerológia je úzko prepojená s astrológiou a navzájom sa dopĺňajú. Vďaka numerológii môžeme lepšie pochopiť, prečo sme takí, akí sme, prečo nás niektorí ľudia priťahujú a prečo s inými nie sme v súlade.

Význam čísel v živote

Taktiež nám môže pomôcť pochopiť našu životnú cestu a smer, ktorým sa uberať. Numerológia nám môže ukázať, čo je vhodné v určitom období robiť a od čoho sa radšej vyvarovať. Tieto informácie môžeme získať z našich dátumov narodenia a aj z významu našich mien. V numerológii je možné vypočítať a analyzovať rôzne aspekty nášho života, ako je vhodné miesto na bývanie alebo prácu. Tento nástroj sa dá využiť na výpočet dôležitých udalostí, ako je svadba, nákup domu, začiatok podnikania alebo štúdia. Táto fascinujúca hra s číslami môže byť kľúčom k úspechu, ak sa im dokážeme porozumieť. Už pri narodení dostávame pridelené čísla a s nimi aj vibrácie, ktoré nás ovplyvňujú počas celého života.

Vnímanie priestoru a času v symboloch planét

Astrológia, starobylá náuka, študuje postavenie planét v konkrétnom okamihu a mieste na Zemi a interpretuje ich symbolický význam. Tento pohľad vychádza z predstavy, že vesmír je dynamickým systémom, kde je všetko vzájomne prepojené a neustále sa vyvíja. Zmena v akejkoľvek časti tohto systému má vplyv na celkový kontext a naopak. Táto predstava o vzájomnej jednote priestoru a času je kľúčová. V astrológii nie je čas vnímaný iba tradičným merateľným spôsobom. Každý aspekt nesie v sebe stopy minulosti, prítomnosti a náznaky budúcnosti. Schopnosť astrológov odhaliť možný budúci vývoj vyvoláva otázku, do akej miery má človek slobodnú vôľu pri rozhodovaní o svojom živote. Dôležité je si uvedomiť, že postavenie planét v horoskope nie je príčinou toho, ako sa človek bude správať, ale symbolizuje určité vlohy a tendencie, ktoré môžu smerovať k realizácii.

Vodcovstvo a poznanie skrytých aspektov

Runy obsahujú dávne poznatky týkajúce sa základných aspektov života. Ak vieme interpretovať ich symboliku, môžeme získať cenné informácie o našom súčasnom stavu aj o budúcich udalostiach. Dôležité je si uvedomiť, že predpoveď získaná pomocou rún nie je nezvratná a konečná. Našou reakciou a rozhodnutiami môžeme ovplyvniť priebeh udalostí v budúcnosti. Na uskutočňovanie správnych životných rozhodnutí potrebujeme optimizmus a vieru vo vlastné schopnosti. Nemali by sme sa zahanbovať pre prechodné neúspechy, pretože všetky skúsenosti, aj tie negatívne, nám poskytujú cenné ponaučenia a prispievajú k našej osobnej vývoji.

Cesta k poznaniu a rozhodovaniu

Práca s kyvadlom si vyžaduje dôležitú prípravu. Je potrebné sa naladiť na túto činnosť a vytvoriť si optimálne pracovné prostredie, kde nebudeme rušení. Uistite sa, že ste na mieste, kde sa môžete sústrediť a kde sa cítite pohodlne. Zatvorte oči, upokojte sa a dýchnite pomaly a hlboko, kým neucítite, že sa vášm telom šíri pocit tepla. Dôležité je otvoriť sa rôznorodým a niekedy veľmi prekvapivým informáciám, ktoré nám kyvadlo poskytuje. Dôležité je zachovať neutrálny postoj voči možným výsledkom. Je dôležité nebyť príliš napätý alebo stuhnúť, pretože sme len spojkou medzi tokom energie a samotným kyvadlom.

Umenie správnych otázok a voľný pohyb

Pri práci s kyvadlom je dôležité držať ho tak, aby malo voľný a neobmedzený pohyb. Záves by mal byť dostatočne dlhý, aby sa kyvadlo mohlo slobodne vychýliť. Držte kyvadlo pevne, ale uvoľnene medzi palcom a ukazovákom a nechajte ho voľne visieť. Neopierajte si lakť o stôl, najmä na začiatku, a pritlačte ho voľne k telu tak, aby dolná časť paže zostala v pokoji. Udržujte uvoľnený postoj a budete vnímavejší. Pri veštení budúcnosti je dôležité, aby ste si kladli správne formované otázky. Môžete sa pýtať na čokoľvek, ale je dôležité dodržiavať aspoň niekoľko základných pravidiel. Otázka by mala byť formulovaná jednoducho a priamo, bez dvojsmyselnosti.

 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 30 rokov, tarotom viac ako 20 rokov. Vo svojej...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Viktória
NEPRACUJE
 

Viktória je vynikajúca jasnovidka, veštica, kartárka. Mnohí ludia sa ňu obracajú v...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Sms veštenie

Sms veštenie

Sms veštenie umožňuje rýchlu a diskrétnu komunikáciu alebo duchovné vedenie bez potreby osobného...
 
Ezo tv sk

Ezo tv sk

Ezo tv sk a veštice ponúkajú chápavú podporu, aby pomohli ľuďom pochopiť ich emocionálne...
 
Veštice kontakt

Veštice kontakt

Veštice kontakt ponúkajú rozmanité služby od veštenia budúcnosti po duchovné...
 
Veštiareň u Verony

Veštiareň u Verony

Veštieň u Verony je miesto, kde sa stretne minulost a budúcnosť, kde sa zrazia realita a mystika
 
Veštenie kariet

Veštenie kariet

Veštenie kariet je proces, kde veštec miešajkartové sady a rozkladá ich podľa určitých...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej