Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Recenzie

Nič nás nepoteší viac ako spokojní zákazníci. Než sa rozhodnete zavolať, neváhajte si prečítať skúsenosti našich zákazníkov


Angelika napísala, že Tamara:

Milá Tamara, fantasticky ste trafili do udalostí. Ďakujem! Budem vás hľadať znova!

Jan napísala, že Tamara:

Ďakujem Tamare za jej trpezlivosť a láskavý prístup, je naozaj profesionalka, milá a vždy ochotná pomôcť. Som rád, že som ju našiel. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Jana napísala, že Jindřiška:

Pani Jindriška je veľmi super dobrá jasnovidka. Volala som jej a pomohla mi. Odporúčam všetkým ktorí potrebujú pomoc. Dakujem. Ešte sa ozvem. Jana

Olga napísala, že Tamara:

Tamara je jedna z najlepších, vždy nápomocná a dostupná, keď ju potrebujem. Ona je jediná, ktorej volám!

Helena napísala, že Jindřiška:

Pani Jindřiška je super kartárka, ktorá svoje čarovné žalobabky vie správne počúvať a poradiť Vám, ako ďalej. Je to super bosorečka v tom najlepšom zmysle slová. Mám Vás rada pani Jindřiška ♥️

Ela napísala, že Jindřiška:

Dobrý deň, pani Jindřiška je úžasná veštkyňa, ktorá vie karty skutočne vykladať a pomoc ľuďom na ich ceste za šťastím.... Jej veštby sa plnia. Ďakujem pani Jindřiška s želám Vám veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka a spokojných klientov.

Katarína napísala, že Tamara:

Pani Tamarka ma upozornila na jedného človeka a hneď na druhý deň, som sa o tom presvedčila, že mala pravdu.

Milan napísala, že Tamara:

Ďakujem Tamarke za úprimnost a presné zhodnotenie mojej ťažkej situácie. Je veľmi súcitná a pomohla mi. Som spokojný.

Jana napísala, že Tamara:

Tamarka je milá a vždy ochotná pomôcť. Sme často v kontakte a do teraz skoro všetko čo sme spolu riešili poradila veľmi dobre. Jana

Mária napísala, že Tamara:

Musím povedať že som veľmi spokojná s pani Tamarkou. Môžem sa na ňu obrátiť vždy mi pomôže a dobre poradí. Pri veštení sa trafila, a určite veci sa vyplnili. Je to veľmi milá, zlatá, úprimná žena, ktorá je ochotná pomôcť a poradiť. Takže veľké ďakujem.

Michaela napísala, že Jana:

Velmi príjemná pani, ktorá mi výborne poradila a všetko vysvetlila, určite sa s nou rada spojím aj budúcnosti.

Robert napísala, že Tamara:

Tamarka je profesionálka, veľmi milá, empatická, pomohla. Robert

Timea napísala, že Sofia:

Príjemná a veselá, nelutujem, že som zavolala, Sofia je jedna z najlepších.

Katarína napísala, že Lilly:

Drahá Lilly je nekonečne trpezlivá, jasnovidka s veľkým poznaním. Vrelo ju všetkým odporúčam, má úžasné vedomosti. Ďakujem za pomoc.

Adam napísala, že Martin:

S Martinom som sa veľmi príjemne porozprával. Jeho hlas je upokojujúci a jeho vedomosti sú skvelé. Pred naším rozhovorom som bol veľmi zúfalý, nervózny z toho, čo môžem očakávať. Všetko, čo povedal, sa splnilo!

Lenka napísala, že Renata:

Moja drahá Renatka je nekonečne trpezlivá, jasnovidka s veľkými vedomosťami. Vrelo ju všetkým odporúčam, má úžasné vedomosti. Ďakujem za pomoc

Denisa napísala, že Hana:

Hana, ďakujem Vam krásne. Po rozhovore s vami sa cítim lepšie. Ste úžasná jasnovidka. Prajem všetko dobré a veľa klientov.

Gabinka napísala, že Martin:

Martin je špičkový profesionál. Jeho hlas je príjemný. Úprimne mi povedal, čo je príčinou problému a na čom musím pracovať. Môžem ho len odporučiť.

Marta napísala, že Viktória:

Pani Viktoria, som naďalej spokojná s Vašimi odpovedami a som rada, že som si Vás vybrala. Budem naďalej vyhľadávať Vaše super rady a ďakujem. Marta

Klaudia napísala, že Hana:

Je veľmi milá, má veľmi príjemný hlas a skvelé znalosti. Bezpochyby si ju vyberiem znova.

Veronika napísala, že Venuše:

S pani Venušou zavolám vždy, keď sa mi splnil výklad, cca každé tri mesiace a vždy sa naplní čo povedala. Veľká spokojnosť. Ďakujem Vám.

Monika napísala, že Viktória:

Viktória je najlepšia. Nemám čo iné povedať, len toľko, že vám celého srdca ďakujem.

Jindřiška napísala, že Cília:

Cília, moc vám děkuji za všechno, jste vynikající jasnovidka. Vše, co jste řekla, fungovalo. Děkuji za povzbuzení a milá slova. Brzy se ozvu.

Peter napísala, že Martin:

Martin je výborný terapeut, zatiaľ sme spolu vyriešili všetky moje problémy. Môžem ho len odporučiť!

Elena napísala, že Maruška:

Je to velmi laskavá a trpělivá vědma. Byla jsem velmi rozpačitá, ale ona mě trpělivě vyslechla a pomohla mi najít odpovědi. Doporučila bych ji ostatním.

Peter napísala, že Viktória:

S Viktóriou som úplne spokojný, má fantastické znalosti! Som jej veľmi vďačný za pomoc.

Marcela napísala, že Venuše:

Veľmi príjemný rozhovor! Energie a dojem úžasný! Prajem jej všetko dobre tiež v živote!

Hela napísala, že Venuše:

Pani Venuša je veľmi milá, empatická osôbka. Má dar, ktorý Vám vie pomoc a nasmerovať Vás. Za čo jej z celého ❤️ ďakujem.

Lenka S. napísala, že Venuše:

Úžasná pani, plná pozitívnej energie, ktorá Vám svojím krásnym hlasom a fakt perfektnými schopnosťami poradí a pomôže, nabije Vás potrebnou silou a pozitívnou energiou. Úprimne ďakujem!

Mário napísala, že Hana:

Po konzultácii s pani Hanou sa mi zmenil život k lepšiemu. To najdôležitejšie čo v živote máme je zdravie. Pani Hana mi pomohla a záchranila moje zdravie. Určite odporúčam.

Lenka napísala, že Venuše:

Ďakujem pani Venuši za usmernenie a radu. Teším sa na naplnenie jej predpovede.

Veronika napísala, že Venuše:

Som veľmi spokojná, príjemná,pokojná pani, krásne mi vysvetlila situáciu.

Emília napísala, že Helena:

Ďakujem veľmi pekne za veštenie som spokojná srdečná vďaka.

Silvie napísala, že Venuše:

Veľmi vyrovnaná, pokojná, múdra, nezávislá pani, vďaka čomu sa na veci nepozerá cez svoje predstavy, ale vidí energie také aké skutočne sú a vie ich čisto sprostredkovať pre daných ľudí. Vzácny dar. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam.

Stanka napísala, že Helena:

Môj život sa obrátil k lepšiemu. Moc Vám ďakujem, otvorili ste mi oči.

Edmund napísala, že Ella:

Veľmi vám ďakujem za vašu pomoc, som vám vďačný! Urobil som skúšku na vodičský preukaz, ste anjel, ďakujem, že som sa s vami mohol porozprávať, budem vás opäť vyhľadávať.

Tamara napísala, že Ella:

Chcem vám poďakovať za vaše rady a pomoc, ste skutočný anjel na zemi. Svojimi maximálnymi vedomosťami a pokorným prístupom ste mi pomohli prehodnotiť moje súčasné problémy a zamyslieť sa nad mojou budúcnosťou. Veľmi pekne vám ďakujem!

Darina napísala, že Katarina:

Jedna z najlepších a najúprimnejších veštkýň. Na všetko vždy odpovie správne, nikdy sa nemýlila. Som s ňou úplne spokojná, odporúčam ju všetkým.

Jana napísala, že Dr Martin:

Ďakujem Vám pán Dr. Martin ,pomohol ste mi objasniť to čo som tušila moja intuícia ma nesklamala. Ďakujem za pomoc ochrany. Vrele odporúčam každému kto potrebuje pomoc pri riešení životných problémov. Ste super jednička. Ďakujem, Jana

Zaneta napísala, že Christian:

Pekný deň Vám prajem. Ja som sa už viackrát s pánom odborníkom aj telefonicky aj osobne rozprávala a vo viacerých veciach mi viackrát pomohol a pravdu povedal. Som veľmi rada, že ho ešte do dneska mám vedľa, seba keď ho potrebujem. Je veľmi dobrý odborník a je veľmi milý. S pozdravom Žaneta

Diana napísala, že Marinka:

Odporúčam super vešticu!!! Pomohla mi otvoriť oči a dala ma na správnu cestu, ktorou sa mám vydať. Super prístup, dodala mi sebavedomie, ktoré som nemala. Vďaka nej sa mi začína meniť život. Je super, že má kyvadlo, lebo to veľa napovie. Prajem jej veľa šťastia, jej verná Zákazníčka ❤️

Martina napísala, že Marinka:

Rada by som odporúčila vešticu, kartárku, ktorej výklad je úplne super a aj používa kyvadlo, čo je perfektné! Človek sa odpoveď na akúkoľvek otázku dozvie hneď! Je úplne super, vrelo odporúčam!

Veronika napísala, že Gita:

Vedela veci, ktoré som ani nenaznacila. Odporúčam.

Deny napísala, že Aurelia:

Dáma s krásnym hlasom, vie poradiť a upokojiť. Škoda, že je už dlho odhlásená.

Denisa napísala, že Gita:

Veľmi príjemná dáma, ktorá vie čo rozpráva. Odporúčam ju.

Magdalena napísala, že Dr Martin:

Ďakujem Vám veľmi pekne pán Dr. Martin za úprimné slová. Nakoľko už som zažila veľmi veľa zlých vecí.

Elvíra napísala, že Diana:

Dobrý deň prajem! Pani Dianka ste môj anjelik VEĽKÁ VĎAKA STE ÚŽASNÁ!!! DOSLOVA❤️!!! Dianka mi veľmi pomohla, poradila, správne visvetlila všetko. Naozaj sem patríte, dokážete pomôcť ozaj vo všetkom!

Veronika napísala, že Marie:

Túto úžasnú ženu poznám už rok, a som za to veľmi vďačná. Predtým ako som ju poznala som mala pocit krivdy voči životu, nevedela som spracovávať svoje emócie ani situácie, ktoré sa mi diali. Vďaka jej vedeniu žijem diametrálne odlišný život. Som oveľa šťastnejšia. Veľmi každému odporúčam rozhovor s ňou, žiadne prázdne frázy ani klise. Veľmi pomôže, poradí a to, čo Vam povie sa s istotou stane. Ďakujem. Za všetko zo ❤️❤️

Lubino napísala, že Diana:

Ďakujem Dianka, si skvelá. Dúfam že sa nám podarí dotiahnut veci do úspešného konca. Ty vieš, ja viem to je hlavne. Ak chcete úprimnú vešticu, zavolajte Dianke. ❤️

Milan napísala, že Diana:

Dianu doporučujem..... Jediná veštica ktorá povedala pravdu. Ja som ju skúšal, a opýtal som sa jej na jednu ženu v tom momente ako to počula to meno mi odmietla vyložiť karty. Opýtal som sa jej že prečo a ona mi povedala že či si z nej robím srandu lebo táto osoba je už mŕtva. Takže jeden jediný človek ktorý povedal ozaj pravdu. Dole klobúk pred tebou, si v dobrom zmysle DIABOL SPOLUPRACUJUCÍ S ANJELMI SKRATKA ďakujem.

 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_