Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Čo ma čaká?

Čo ma čaká?

Čo ma čaká v novom roku? Čo ma čaká v láske? Čo ma čaká v novom zamestnaní? Prinesie nový rok novú lásku?  

Čo ma čaká v roku 2021

Rok 2021 bude úžasným rokom pre 3 znamenia. Bude to pre nich rok úspechu, prosperity a mieru. Skutočnou výzvou v roku 2021 je zmeniť doterajší spôsob života. Nesmieme sa držať starých zásad, musíme sa presadiť v novom, neznámom. Môžeme byť pokojnejší, triezvejší ako obvykle. Budeme mať skvelú pracovnú morálku, môže byť dôležité byť úprimným. Zaujímavé je, že tento rok nás trápenie, prípadné bolesti nepotrápia natoľko ako po iné roky. 

Musíme sa pokúsiť stať sa oveľa trpezlivejšími a menej ovplyvniteľnými. Deti narodené v tomto roku budú tichšie a veľmi usilovné. Považujú presnosť a spoľahlivosť za dôležité a vďaka svojej tvrdej práci Vám prinesú veľa do života. Samota pre nich nie je problémom, pretože si môžu doplniť svoje zásoby energie. Vzniká vzácna konjukcia hviezd , tak ako to bolo, keď sa narodil Ježiš: Saturn a Jupiter stoja spolu.

Rozdiel je v tom, že pri narodení Ježiša táto konštelácia bola v znamení rýb, zatiaľ čo teraz sa bude vo Vodnárovi. Určite ste si už položili otázku, čo ma čaká v roku 2021. Čo ma čaká v súkromí? Čo ma čaká v zamestnaní? Čo ma čaká v kariére? Prinesie nový rok novú lásku? Mi Vám to prezradíme. 2021 vyzerá veľmi sľubne, úspech a finančný vývoj čakajú na niektoré znamenia zverokruhu.

Čo ma čaká v roku roku Saturna?

Skutočnou výzvou v roku 2021 je zmeniť doterajší spôsob života. Nesmieme sa držať starého, musíme sa presadiť v novom, neznámom. 

Čo ma čaká v roku 2021 keď som sa narodil/a v znamení Barana ?

Baran - Rok vzťahov

Protekcia možno nikdy nebola taká dôležitá ako v tomto roku. Pretože vďaka svojim známostiam sa môžete dostať do výhodných situácií. Vaše financie môžu ukazovať meniaci sa obraz, pretože okrem výdavkov môžete aj zarábať tak,ako ste vo svojom najkrajšom sne ani nevideli. Niekto sa Vám pokúsi zamotať hlavu. To sa môže stať, aj keď ste vo vzťahu.

Býk - Rok zmeny v živobytí

Dá sa o Vás povedať, že nemáte radi zmeny, ale teraz môže nastať situácia, keď bude nádej na veľké premeny vo viacerých oblastiach života. Môžu nastať zmeny v práci a v živobytí. Je možné, že plody dlhej práce môžu byť teraz zrelé. Vzťahy môžu fungovať dobre, ak si zachováte svoju slobodu, pretože obmedzenia sa teraz môžu stať neúnosnými.

Blíženci - Rok sústruženia materiálu

Ak ste v nedávnej minulosti mali finančné problémy, môže dôjsť v tejto oblasti života k radikálnemu obratu. Vďaka tomu si môžete dovoliť veci, ktoré ste doteraz nie. Budete mať tiež všetky šance na pohyb. Výsledkom môže byť zmena vo vašom živote, ktorá môže spôsobiť rovnováhu. Ak žijete vo vzťahu, váš partner môže byť tvrdohlavý.

Rak - Rok zmeny životného štýlu

Môže sa stať niečo, o čom by ste si mohli myslieť, že je zázrak. Nezabudnite poďakovať tvorcovi za veľa dobrých vecí, ktorých môžete byť súčasťou. Ak žijete vo vzťahu, Váš partner nebude vedieť správne naránať s financiami, a preto môže medzi vami vzniknúť napätie. Budete mať všetky šance spojiť svoj osud s niekým, s kým môžete dokonca spojiť svoj život. Ak ho už poznáte, možno ste zažili šťastné chvíle.

Lev - Zameranie na súkromie

Môžete sa sústrediť na svoje súkromie. Ak ste svoj život ešte s nikým neprepojili, príde okamih, keď môžete navzájom získať večnú vernosť. Tento rok môže byť mimoriadne plodný nielen pre dieťa, ale aj pre dosiahnutie skvelých výsledkov v mnohých oblastiach života. Na vašom pracovisku sa môže stať, že môže dôjsť k zmene nadriadeného alebo že Váš šéf bude v stave nutkania, ktorý môže mať vplyv na váš život.

Panna - Rok tvrdej práce

Môže sa Vám nahromadiť veľa úloh a povinností. Je však tiež možné, že na vašom pracovisku môžu nastať zmeny, ktoré by mohli ovplyvniť vaše živobytie. Nemusíte sa tým báť, pretože niekoľko vecí sa môže meniť podľa vašich predstáv. Môže dôjsť k zmene v počte rodiny. Ak žijete vo vzťahu, môžete svojho partnera ľahko ovládať. Venujte väčšiu pozornosť ochrane svojho zdravia.

Váhy - Rok emocionálnych výkyvov

Ak ste už minulý rok videli, že sa Váš milostný pomer skôr či neskôr skončí, nastal ten pravý okamih na rozlúčku. Tento rok môžete byť výberčivý, takže budete viac randiť. Môže nastať zmena bydliska, na novom mieste sa môžete skvele cítiť. Ak máte právny problém, ktorý sa tiahne ako štrúdľa, môžete to ukončiť.

Škorpión - Rok rodinných premien

Ak si chcete vytvoriť svoj vlastný domov, osud vám teraz môže ponúknuť príležitosť. Ak žijete v rodine, tento rok môžete pre svojich blízkych urobiť viac a Váš vzťah s príbuznými sa môže posilniť. Na vašom pracovisku môže vzniknúť úžasná situácia, ktorá môže mať vplyv aj na Vaše živobytie. Ak obchodujete s realitnou transakciou, musíte byť mimoriadne opatrní, pretože Vás môžu oklamať.

Strelec - Rok, kedy bol kruh použitý

Možno kvôli vášmu duševnému pokoju a úspechu bude chcieť byť vo vašom bezprostrednom okolí viac ľudí. Môžete mať veľký vplyv na každého a môžete dobre zastupovať svoje záujmy. Naskytne sa príležitosť kúpiť si hodnotnejšie hnuteľné veci, ale nemusí existovať bod na konci právneho problému. Vo vzťahoch sa môže stať, že obaja budete taký zaneprázdnení a unavení, že sa oddialite id seba..

Kozorožec - Zamerajte sa na financie

Všetkými silami sa môžete sústrediť na peniaze, pretože okrem neočakávaných výnosov môžu byť aj neočakávané výdavky. Ale celkovo nebudete mať dôvod sťažovať sa na financie. Rok bude plodný, budete maťlepšie a lepšie nápady. Ak túžite po potomkovi,Vaša tužba sa môže naplniť Ak ste mali pocit že sa vo svojom vzťahu cítite byť osamelý môže nastať zmena.

Vodnár - Rok osudu

Tento rok sa dá nazvať šťastným, keď vás prozreteľnosť nenechá na pokoji. S kým Vás tento rok spojí osud, môžete s týmito ľuďmi mať veľmi dobrý vzťah. V skutočnosti môže niekto dobrovoľne tlačiť Váš voz. Existuje veľká šanca, že zmeníte prácu alebo nastane zmena v existujúcom. Možno tiež prídete na to, aký je váš osud. Ak žijete vo vzťahu, Váš vzťah s partnerom sa môže upevniť.

Ryby - Rok hmotného blahobytu

Pokiaľ ide o hmotné záležitosti, pre tento rok môže byť typický pomalý rast. Môže byť viac investícií. Možno si môžete kúpiť niečo, čo ste si predtým nemohli dovoliť. Na vašom pracovisku sú vyhliadky na väčšie zmeny. Sladký anjel lásky sa môže usadiť aj na vašom ramene a vy môžete plávať v šťastí. Mali by ste oceniť úsilie partnera v existujúcom vzťahu.

 
Renata
K DISPOZÍCII
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_