KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Liečitelia

Liečitelia

Ako môžu liečitelia pomôcť? Liečitelia majú vo všeobecnosti prirodzený záujem o zdravie a liečenie a môžu pracovať v zdravotníctve

Tu je 6 charakteristík liečiteľa:

1. Pracuje v oblasti zdravia alebo sa oň zaujíma ako o koníček.

Liečitelia majú vo všeobecnosti prirodzený záujem o zdravie a liečenie. Väčšina z nich sú lekári, zdravotné sestry, psychológovia alebo sociálni pracovníci. Niektorí liečitelia však pomáhajú iným vo svojom voľnom čase, možno pracujú v profesii, ktorá síce nesúvisí so zdravím, ale je založená na pomoci iným, napríklad právnici, učitelia, špeciálni pedagógovia. Ľudia sa na nich často obracajú s vlastnými problémami alebo s prosbou o emocionálnu podporu. Liečitelia vždy vedia, kedy a čo majú povedať. Možno si ani neuvedomujú, ako veľmi môžu ich slová pomôcť tým, ktorí trpia.

2. Liečitelia sú často záchrancami.

Prijímajú mačiatka, túlavé psy, zachraňujú zranené alebo osirelé zvieratá a v pravom zmysle slova si ich adoptujú. Napríklad obedujú s ľuďmi, ktorí vždy sedia sami pri stole, alebo sa priatelia s ľuďmi, ktorých nikto iný nemá rád. Sú vždy tam, kam ich život zavedie, kde sú potrební. Ak ste to zažili, je pravdepodobné, že ste jedným z nich.

3. Nepríjemný pocit v určitých spoločenských situáciách.

Liečitelia sú empatickí, vciťujú sa do pocitov druhých. Z tohto dôvodu sa často dostávajú do nepríjemných situácií. Niektoré udalosti im môžu byť nepríjemné, ale aj dlhý pobyt medzi ľuďmi môže byť vyčerpávajúci. Majú problémy s konfliktnými situáciami a prostredím, v ktorom vládne hnev.

4.Liečitelia často pôsobia vo svojich rodinách alebo sociálnych skupinách ako tvorcovia pokoja.

Keďže nemajú radi konflikty, okamžite hľadajú spôsoby, ako ich vyriešiť. Prichádza im to inštinktívne, vedia, čo majú v tej chvíli povedať vo vypätých situáciách. Ich rady pomáhajú pri komunikácii medzi stranami.

5. Rodina už má liečiteľa.

Táto schopnosť je dedičná, takže sa prenáša z generácie na generáciu. Ak poznáte niekoho v rodine, kto má túto schopnosť, je pravdepodobné, že ju máte aj vy.

6. Ľudia sa vo vašej spoločnosti cítia veľmi príjemne.

Jednou z nezameniteľných vlastností liečiteľov je, že sa v ich blízkosti cítia dobre. To znamená nielen duševné uvoľnenie, ale aj fyzické uzdravenie. V spoločnosti liečiteľov sa napríklad ľahšie zotavuje z chorôb, nehovoriac o psychických traumách a depresiách.

Na tomto darčeku je úžasné to, že nemusíte robiť absolútne nič, aby ste pomohli. Ak ste jedným z liečiteľov, stačí vaša prítomnosť, aby ste zmenili životy ľudí. A aj keď si nie ste vedomí svojej sily alebo jej nechcete veriť, aj tak funguje. Pretože nemôžete poprieť svoje inštinkty.

 

Ak chcete hovoriť o "Liečitelia", môžete zavolať niektorému z nás:

Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MatyášNová/ý!
Online
Nová/ý! MatyášKód 20Jasnovidci, Kartár, Veštci, Veštec, Veštenie,...
 

Napriek svojmu mladému veku sa Matyáš venuje vešteniu už viac ako pätnásť rokov....

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Jindřiška
Online
JindřiškaKód 279Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštec, Veštenie,...
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

213 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Veštecké karty Orakulum

408 Počet zobrazenia

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

 

Veštenie cez telefón

2548 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

753 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

534 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem