Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Ponuka

Veštci a jasnovidci zadarmo? Noví zákazníci dostanú 10 minút zadarmo. Kliknite a zavolajte hneď!

Prvýkrát volajte 10 minút zadarmo. Ste zvedavý, prečo máme toľko spokojných zákazníkov? Vyskúšajte naše služby teraz zadarmo a zistite to. Volajte 041 230 4475. Bežná cena je 2 €/min, vďaka čomu ponuka stojí 20 €.

Ponuka sa vzťahuje len na nových zákazníkov a len na jeden hovor. Noví zákazníci sú tí, ktorí nevolali službu inzerovanú na www.vestenie24.sk po 31. decembri 2018.

Ak sa Vám nepodarí spojiť s osobou, bezplatný hovor sa nezapočíta a môžete zavolať znova, aby ste získali svoj bezplatný hovor. Medzi jednotlivými hovormi nie je možné presúvať voľné minúty. Trvanie hovoru začína, keď je hovor spojený, a končí, keď hovor ukončíte.

Pri volaniach s voľnými minútami sa pripočítava štandardný poplatok za hovor v prípadoch, keď operátor účtuje štandardný poplatok za hovor.

Ak chcete odstrániť svoje telefónne číslo aby ste prestali dostávať SMS o voľných minútach

kliknite sem
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_