0900 715 715

2 €/min

Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]

Veštci a jasnovidci zadarmo

Veštci a jasnovidci zadarmo? Noví zákazníci dostanú 10 minút zadarmo. Kliknite a zavolajte hneď!

Prvýkrát volajte 10 minút zadarmo. Ste zvedavý, prečo máme toľko spokojných zákazníkov? Vyskúšajte naše služby teraz zadarmo a zistite to. Volajte 041 230 4475. Bežná cena je 2 €/min, vďaka čomu ponuka stojí 20 €.

Ponuka sa vzťahuje len na nových zákazníkov a len na jeden hovor. Noví zákazníci sú tí, ktorí nevolali službu inzerovanú na www.vestenie24.sk po 31. decembri 2018.

Ak sa Vám nepodarí spojiť s osobou, bezplatný hovor sa nezapočíta a môžete zavolať znova, aby ste získali svoj bezplatný hovor. Medzi jednotlivými hovormi nie je možné presúvať voľné minúty. Trvanie hovoru začína, keď je hovor spojený, a končí, keď hovor ukončíte.

Pri volaniach s voľnými minútami sa pripočítava štandardný poplatok za hovor v prípadoch, keď operátor účtuje štandardný poplatok za hovor.

 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej