KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám na  

0900 715 715

  2 €/min  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštecké karty Orakulum

Veštecké karty Orakulum

Veštecké karty Orakulum sú ako mladší bratranci tarotových kariet. Ale ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy?

Ako zahrnúť veštecké karty Orakulum do veštenia s tarotovými kartamy? Ak ste niekedy už boli u veštca, sledovali výklad tarotu na youtube alebo "lajkovali" ezoterický obrázok na Instagrame, pravdepodobne ste videli jednu alebo dve veštecké karty. Veštecké karty Orakulum sú ako mladší, chladnejší bratranci tarotových kariet. Môžu zobrazovať akékoľvek obrazy a osoba, ktorá s nimi pracuje, má väčší priestor na interpretáciu ich významu.

Čo sú veštecké karty?

Veštecká karta je nástroj, ktorý môžete použiť na sebapoznanie alebo, v závislosti od vášho prístupu, na veštenie. Na rozdiel od tradičných tarotových balíčkov, ktoré sa dodávajú v balíčkoch po 78 kartách, môžu veštecké balíčky obsahovať ľubovoľný počet kariet. Kým tarotové karty obsahujú veľké a malé arkány, veštecké karty Orakulum túto štruktúru nedodržiavajú. Neexistujú žiadne pravidlá a možnosti sú nekonečné.

Aký je rozdiel medzi vešteckými kartami Orakulum a tarotovými kartami?

Hoci existujú rôzne tarotové školy a tarotové karty ,každý balíček sa líš od seba. "nech už si vyberiete akýkoľvek tarotový balíček,veľká arkána obsahuje to, čo nazývame "Cesta blázna" - inými slovami, hlavné archetypy alebo lekcie, s ktorými sa v živote stretávame - a malá arkána zahŕňa každodenné skúsenosti. Veštecké karty Orakulum sa zvyčajne neriadia týmto nastavením. Môžete nájsť balíčky, ktoré obsahujú 30 alebo dokonca aj 80 kariet. Jeden balíček veštieb môže odrážať tarot, zatiaľ čo iný nemusí mať s tarotom vôbec nič spoločné. Celkovo je však veľký rozdiel v počte kariet a v tom, či sú rozdelené na hlavné a vedľajšie karty.

Táto variácia je zrejmá aj v dvoch balíčkoch veštieb, v balíčku 44 kariet obsahujúcich symboly a filozofiu Adinkra (používanú Ašanti v západnej Afrike). Balíček veštieb OKANA obsahuje 25 kariet, päť z každého živlu (Zem, Voda, Vietor, Oheň, Duch). Obsahuje aj príslovia z vešteckého systému Diloggún.

Ako môžeme použiť veštecké karty?

Pri používaní vešteckých kariet sa riaďte svojou intuíciou. Keď začnete používať nový balíček veštieb, zakaždým sa učíte nový jazyk. Preto si nájdite čas na pozorovanie a spoznávanie paluby. Každodenný vyklad kariet je "skvelý spôsob, ako spoznať svoj balíček a zároveň zdokonaliť svoju intuíciu a predvídavosť. Môžete použiť tradičné tarotové balíčky, ako napríklad trojkartové ťahy s vešteckými kartami. Pred výkladom tarotových kariet si môžeme vytiahnuť vešteckú kartu, aby sme určili svoje zámery, alebo po vyložení balíčka, aby sme si potvrdili výklad.

Keď odkrývame karty, nechajte Ducha, aby k Vám prehovoril akýmkoľvek spôsobom, ktorý v danej chvíli potrebujete. A nezabudnite si viesť denník, buď ručne, alebo digitálne, a potom ho porovnajte s príručkou, ktorá je súčasťou balíčka. Keďže dobré karty sú relatívne neštruktúrované, môžu byť niekedy pre začiatočníkov atraktívnejšou voľbou. Ale aj skúsení čitatelia tarotu ich často začleňujú do skladačky. Niekedy chce človek prekročiť "hranice tarotu" (alebo aspoň svoju predstavu o týchto hraniciach)."

Okrem toho niektorí ľudia považujú veštenie z karty Orakulum za menej odstrašujúce ako veštenie z tarotu, zatiaľ čo iní považujú veštenie z karty Orakulum za úvodnú metódu pre začiatok čítania z karie,mnohí ľudia kombinujú veštenie z kariet Orakulum s tarotovými kartami, aby do svojho veštenia pridali ďalší pohľad. Možnosti sú takmer nekonečné, najmä ak sa pokúsite počítať a uvažovať v zmysle permutácií a kombinácií. 

 

Môžete zavolať našim veštcom a získať odpovede na svoje otázky

Blogger
Jana
Online
JanaKód 296Veštica, Kartárky, Veštci, Veštec, Výklad kariet,...
 

Jana se zabývá s astrologií již 20 let, tarotem více jak 10 let. Ve své praxi se...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Helena
Online
HelenaKód 280Veštenie, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Výklad kariet,...
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Sofia
Online
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MaruškaNová/ý!
Online
Nová/ý! MaruškaKód 51Jasnovidka, Kartárka, Kartárky, Veštenie, Veštenie z...
 

Maruška sa narodila s požehnaním, o svoje vedomosti sa delí s každým, kto ju...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
Sandra
Online
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Veštenie

333 Počet zobrazenia

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? A s akou presnosťou? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar vedieť. 

 

Zmysel života

375 Počet zobrazenia

Aký je zmysel života? Pre niekoho príde táto chvíľa skôr, pre iného neskôr, ale skôr či neskôr sa každý stretne s otázkou: aký je zmysel života?

 

Veštenie cez telefón

2797 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém

 

Numerológia

788 Počet zobrazenia

Čo znamená numerológia? Čím sa zaoberá numerológia? Numerológia sa zaoberá symbolickou hodnotou čísel. Ale čo môžeme dozvedieť z čísel?

 

Zákon príťažlivosti

572 Počet zobrazenia

Zákon príťažlivosti Vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Zákon príťažlivosti je jednoducho povedané: každá myšlienka sa stáva skutočnosťou

 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem