Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Karty na veštenie

Karty na veštenie

Karty na veštenie môžu byť tarotové, cigánske, žolíkové alebo aj anjelské. Karty na veštenie treba vybrať veľmi pozorne

Veštenie z kariet je už stovky rokov známou metódou videnia budúcnosti. Prvé karty boli vyrobené v Číne v 9. storočí, kde sa používali ako hračky, a potom v Egypte v 11. storočí. Predikciu začali najskôr v Indii používať rôzne náboženské skupiny, neskôr sa do Európy dostala okolo 13. storočia. Aj keď nemôžete uveriť, že týchto kariet sa dá naozaj vešťiť, je zaujímavé dozvedieť sa o každom z nich, aby ste zistili, či sú niektoré z ich správ splnené. Zozbierali sme pre vás najslávnejšie karty na veštenie a pomôžeme vám s výberom tej, ktorá vám vyhovuje.

Ako sa používajú karty na veštenie?

Ak sa snažíte získať karty na veštenie, nezabudnite si prečítať že ako treba s nimi predpovedať, aké metódy vykladania existujú a pozorne si prečítajte, čo každý motív znamená. Všetko, čo musíte urobiť je vyskúšať karty najskôr sama, keď máte pokojnú hodinu alebo dve, a neskôr si môžete predvídať aj pre priateľov. Karty na veštenie v skutočnosti predstavujú symboly, ktoré majú jedinečný význam, ale karty nemusíte interpretovať jednotlivo, ale ako celok.

Karty na veštenie - Cigánske karty

Najbežnejšou a najjednoduchšie použiteľnou vešteckou kartou je balíček s 32 alebo 36 kartami, známe ako cigánske karty, ktoré sa používajú od 19. storočia. Každá zo stránok má ilustráciu, ktorá symbolizuje lásku, rodinný, ekonomický život alebo dokonca aj zdravie. Karty sa dajú ľahko interpretovať, pretože symboly sú veľmi výrečné.

Najznámejším výkladom je výklad z 21 kariet, kde musíte karty usporiadať do troch stĺpcov tak aby každý stĺpec obsahoval 7 kariet a potom ich interpretovať stĺpec po stĺpci. Každý stĺpec predstavuje psychický stav pýtajúceho, jeho prostredie, túžby, aktuálnu životnú situáciu, obavy, blízku a vzdialenú budúcnosť.

Karty na veštenie - Tarotové karty

Medzi kartami sú najznámejšie tarotové karty, ktoré sú známe vo väčšine kultúr a často sa objavujú aj v literatúre, vo výtvarnom umení a filme. Tieto veštecké karty sa stali v Európe známe od 14. storočia, keď ešte nedostali jednotné symboly, ale výrobcovia kariet poznali mnoho rôznych verzií. Dnes je najbežnejším takzvaný tarot z Marseille.

Balíček kariet sa skladá zo 78 kariet, z ktorých 22 kariet predstavuje figúrkový veľký arkán - jeho karty sú archaické symboly podobné cigánskej karte - a zvyšných 56 kariet tvorí malý arkán, kde je možné karty rozdeliť do štyroch väčších skupín skladajúci sa z očíslovaných a takzvaných súdnych kariet, ako sú série francúzskych kariet. Kartu je možné použiť na denné veštenie alebo veštenie blízkej budúcnosti, ale dajú sa používať aj na veštenie ďalekej budúcnosti. 

 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_