KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Pre nových zákazníkov 10 minút zadarmo!
Reinkarnácia

Reinkarnácia

Čo je to reinkarnácia? Skutočne existuje? Ak si prečítate tento článok, zistíte, či ste stará duša alebo nie. 9 znakov, že reinkarnácia existuje.


Čo je to reinkarnácia? Skutočne existuje?
Mnohí veria v reinkarnácii duší a mnohí nie. Existujú ľudia, ktorí si dokážu spomenúť na svoj predchádzajúci život, avšak väčšina niekedy zažije iba zvláštne, nevysvetliteľné znaky. V každom prípade tí, ktorí argumentujú za nesmrteľnosť duše, veria, že týchto 9 znakov je silným dôkazom toho, že ich duše boli veľmi veľa krát reinkarnované. Zažili ste už niektorú z nich?

1. Opakujúce sa sny sú znakmi reinkarnácie
Sny sú odrazom nevedomia. Opakujúce sa sny sú odrazom skúseností získaných v predchádzajúcich životoch. Z nevedomia môžu vyplávať na povrch udalosti minulých životov. 

2. Niekedy si spomínate na minulé životy
Mnoho ľudí si myslí, že je to intenzívna fantázia, keď deti rozprávajú príbehy o svojich predchádzajúcich životoch. Ešte v prvých rokoch si malý pamätajú veľa vecí z minulosti. Nechajte deti rozprávať príbehy o anjeloch, minulých životoch a verte tomu, že v príbehu stúpa nielen ich fantázia. Už, ako dospelí môžu prasknúť čudné, nevysvetliteľné spomienky z nevedomia, ktoré pochádzajú aj z minulých životov.

3. Deja-vu je znakom reinkarnácie
Pocit deja-vu aspoň raz v živote zažil takmer každý. Je to zvláštny, nevysvetliteľný, ale známy pocit, o ktorom viete, že sa Vám v súčasnom živote nestalo. Duša spoznala znamenie, pamäť, odtlačok minulosti, všetko, čo myseľ nepoznala. 

4. Stará duša zažila nespočetné množstvo predchádzajúcich životov
Bez ohľadu na Váš skutočný vek môžete byť veľmi mladá a veľmi stará duša. Stará duša sa narodila do súčasného života s nespočetnými reinkarnáciami, spomienkami a skúsenosťami z predchádzajúcich životov. Vyznačuje sa vrodenou múdrosťou, zaujíma ju náboženstvo, láka ju duchovné učenie, ezoterika.

5. Stará duša je empatická
Ak sa Vaša duša reinkarnovala do súčasného života s pamäťou mnohých predchádzajúcich životov, máte veľmi silnú empatiu. Ľahko sa naladíte na pocity a emócie ostatných. Schopnosť silného v cítenia naznačuje, že máte citlivú a skúsenú starú dušu.

6. Predtuchy sú znakmi reinkarnácie duše
Snívali ste už o tom, čo sa stalo neskôr? Zvláštne, neobvyklé predtuchy sa určite považujú za znak existencie reinkarnácie.

7. Silná intuícia je znakom reinkarnácie duše
Silná intuícia je charakteristickým znakom zrelej duše a dôkazom, že žijeme viackrát a, že reinkarnácia existuje. 

8. Otvorenosť voči kultúre iných krajín
Možno, že sa Vám už stalo, že ste boli na jednom mieste, ktoré vo vašej duši vyvolávalo veľmi známe pocity. Sotva ste chceli ísť domov a odvtedy veľmi túžite späť. Je to ďalší znak, že v predchádzajúcom živote alebo životoch ste žili na tomto mieste.

9. Strach je silným znakom reinkarnácie
Nielen pozitívne zážitky, spomienky zanechávajú odtlačok v bezvedomí. Obavy vyvolané z minulých životov vo Vás môžu vyvolať intenzívne pocity. Možno ste sa nikdy ani len nepriblížili k hadom, napriek tomu sa bojíte tohto zvieraťa alebo bojíte sa od skutočne vysokých miestach, aj keď ste nikdy neboli veľmi vysoko. Tieto zvláštne fóbie a obavy môžu byť spomienkami na minulé životy.

Reinkarnácia skutočne existuje. Boli už nájdené početné nepriame dôkazy o tom, že žijeme viackrát a, že všetky naše pôrody slúžia rozvoju. Stručne: reinkarnácia znamená, že duša sa po smrti tela môže znovu narodiť, a to aj niekoľkokrát za sebou.

 

Spoznajte svoj Reinkarnácia lepšie! Zavolajte nám:

Blogger
VenušeVenuše
K dispozícii
VenušeKód 580Veštica, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Veštec,...
 

Venuše Vám pomôže pomocou tarotových a mariášových kariet nájsť odpovede na všetky...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
K dispozícii
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozícii
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem