Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Reinkarnácia

Reinkarnácia

Čo je to reinkarnácia? Ak si prečítate tento článok, zistíte, či ste stará duša. 9 znakov, že reinkarnácia existuje

Čo je to reinkarnácia? Reinkarnácia skutočne existuje?
Reinkarnácia je prevtelenie duše. Mnohí veria v reinkarnácii duší a mnohí nie. Existujú ľudia, ktorí si dokážu spomenúť na svoj predchádzajúci život, avšak väčšina niekedy zažije iba zvláštne, nevysvetliteľné znaky. V každom prípade tí, ktorí argumentujú za nesmrteľnosť duše, veria, že týchto 9 znakov je silným dôkazom toho, že ich duše boli veľmi veľa krát reinkarnované. Zažili ste už niektorú z nich?

1. Opakujúce sa sny sú znakmi reinkarnácie
Sny sú odrazom nevedomia. Opakujúce sa sny sú odrazom skúseností získaných v predchádzajúcich životoch. Z nevedomia môžu vyplávať na povrch udalosti minulých životov. 

2. Niekedy si spomínate na minulé životy
Mnoho ľudí si myslí, že je to intenzívna fantázia, keď deti rozprávajú príbehy o svojich predchádzajúcich životoch. Ešte v prvých rokoch si malý pamätajú veľa vecí z minulosti. Nechajte deti rozprávať príbehy o anjeloch, minulých životoch a verte tomu, že v príbehu stúpa nielen ich fantázia. Už, ako dospelí môžu prasknúť čudné, nevysvetliteľné spomienky z nevedomia, ktoré pochádzajú aj z minulých životov.

3. Deja-vu je znakom reinkarnácie
Pocit deja-vu aspoň raz v živote zažil takmer každý. Je to zvláštny, nevysvetliteľný, ale známy pocit, o ktorom viete, že sa Vám v súčasnom živote nestalo. Duša spoznala znamenie, pamäť, odtlačok minulosti, všetko, čo myseľ nepoznala. 

4. Stará duša zažila nespočetné množstvo predchádzajúcich životov
Bez ohľadu na Váš skutočný vek môžete byť veľmi mladá a veľmi stará duša. Stará duša sa narodila do súčasného života s nespočetnými reinkarnáciami, spomienkami a skúsenosťami z predchádzajúcich životov. Vyznačuje sa vrodenou múdrosťou, zaujíma ju náboženstvo, láka ju duchovné učenie, ezoterika.

5. Stará duša je empatická
Ak sa Vaša duša reinkarnovala do súčasného života s pamäťou mnohých predchádzajúcich životov, máte veľmi silnú empatiu. Ľahko sa naladíte na pocity a emócie ostatných. Schopnosť silného v cítenia naznačuje, že máte citlivú a skúsenú starú dušu.

6. Predtuchy sú znakmi reinkarnácie duše
Snívali ste už o tom, čo sa stalo neskôr? Zvláštne, neobvyklé predtuchy sa určite považujú za znak existencie reinkarnácie.

7. Silná intuícia je znakom reinkarnácie duše
Silná intuícia je charakteristickým znakom zrelej duše a dôkazom, že žijeme viackrát a, že reinkarnácia existuje. 

8. Otvorenosť voči kultúre iných krajín
Možno, že sa Vám už stalo, že ste boli na jednom mieste, ktoré vo Vašej duši vyvolávalo veľmi známe pocity. Sotva ste chceli ísť domov a odvtedy veľmi túžite späť. Je to ďalší znak, že v predchádzajúcom živote alebo životoch ste žili na tomto mieste.

9. Strach je silným znakom reinkarnácie
Nielen pozitívne zážitky, spomienky zanechávajú odtlačok v bezvedomí. Obavy vyvolané z minulých životov vo Vás môžu vyvolať intenzívne pocity. Možno ste sa nikdy ani len nepriblížili k hadom, napriek tomu sa bojíte tohto zvieraťa alebo bojíte sa od skutočne vysokých miestach, aj keď ste nikdy neboli veľmi vysoko. Tieto zvláštne fóbie a obavy môžu byť spomienkami na minulé životy.

Reinkarnácia skutočne existuje. Boli už nájdené početné nepriame dôkazy o tom, že žijeme viackrát a, že všetky naše pôrody slúžia rozvoju. Stručne: reinkarnácia znamená, že duša sa po smrti tela môže znovu narodiť, a to aj niekoľkokrát za sebou. 

 
Renata
K DISPOZÍCII
 

Renata je vynikajúca jasnovidka, má aj dar jasnocítenia. Keď si ju vyberiete, urobíte...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sofia
K DISPOZÍCII
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jana
K DISPOZÍCII
 

Jana sa zaoberá s astrológiou už 20 rokov, tarotom viac ako 10 rokov. Vo svojej praxi...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Sandra
K DISPOZÍCII
 

Sandra je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Užitočné články o každodennom živote

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
0900 715 715

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej

_