KVALITNÁ SLUŽBA UZNÁVANÍ VEŠTCI

  Zavolajte nám  

0900 715 715

  2 €/min vč. DPH  
Ak viete, s ktorým veštcom chcete hovoriť, stlačte 1. Ak si chcete vypočuť prezentáciu veštcov, stlačte 2. Ak chcete kontaktovať prvého dostupného odborníka, stlačte 3.
2 €/min vč. DPH
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie z dlane

Veštenie z dlane

Veštenie z dlane ukáže budúcnosť! Veštenie z dlane je už po stáročia obľúbenou a osvedčenou metódou predpovedania budúcnosti.


Veštenie z dlane ukazuje budúcnosť! Každá ruka je jedinečná, žiadne dve ruky nie sú rovnaké a často aj na našich oboch dlaniach vidno veľké rozdiely. Čo to znamená? Znamená to, že sme jedineční a že svoj osud môžeme prežiť len vlastným spôsobom. Prečo veštíme z dlane? Odpoveď je jasná, chceme poznať tajomstvo svojho osudu, ale nielen poznať svoju budúcnosť, ale aj svoje šance, potenciál, schopnosti, emócie, myseľ a pochopiť, ako sa stať lepším človekom. Veštenie z dlane a analýza je stará metóda.

Veštenie z dlane je veľmi populárne vo väčšine kultúr, ale India a Čína majú najhlbšie tradície. Mnohé kultúry považujú línie našich dlaní za Božiu pečať a návod na použitie. Hlavné línie dlane sa vyvíjajú v posledných 1-2 mesiacoch života plodu. Ak sa nad tým zamyslíte, dáva to zmysel, pretože "naše ruky sú vždy po ruke", takže môžeme ľahko sledovať vývojovú trajektóriu nášho života a vedome podporovať to, čo máme neustále pred sebou: náš život. Veštenie z dlane poskytuje podrobné informácie o osobnosti a osude. Zistite, aké tajomstvá o vašej budúcnosti skrýva ten váš!

Pravá alebo ľavá ruka? Podľa palmistov ľavá ruka vypovedá o vašich schopnostiach a potenciáli, zatiaľ čo pravá ruka ukazuje, čo môžete urobiť s nadaním, s ktorým ste sa narodili. Ľavá dlaň teda predstavuje minulosť, pravá dlaň prítomnosť a budúcnosť.

Srdcová línia - Ako veľmi sme emocionálni?
Čím dlhšia je línia srdca, tým viac vás ovládajú emócie. Ak je veľmi červená a hlboká, znamená to, že ide o vášnivého človeka. Viditeľná, silná línia naznačuje šťastie v láske. Ak sa v ňom objavia zlomy, môže to znamenať ťažký milostný život s určitými sklamaniami. Ak čiara pod prostredníkom zmizne, znamená to, že osobnosť je kontrolovaná. Ľudia so žiarlivou povahou majú zvyčajne veľmi dlhú, rovnú a hlbokú líniu.

Čiara hlavy - Ako sme analytickí?
Črta hlavy pri čítaní z ruky ukazuje, ako je človek analytický a ako veľmi sa dokáže sústrediť. Viditeľná, hlboká línia naznačuje vysokú inteligenciu. Čím hlbšia je línia, tým lepšia je schopnosť zapamätať si. Ak sa línia rozvetvuje smerom nahor, máte nápaditého a kreatívneho človeka. Ak je čiara rovná, človek sa na svet pozerá racionálnejšie a rozumnejšie.

Čiara života- Označuje vitalitu a vitalitu
Línia života v chiromantii označuje vitalitu človeka. Ak je línia široká, znamená to, že telo je odolné a zriedkavo choré. Ak majú obe ruky podobné záchranné línie, znamená to stabilný charakter. Prerušenia v línii naznačujú veľké zmeny alebo dlhotrvajúcu chorobu. Ale pozor: čiara života v predpovedi dlane nehovorí nič o očakávanej dĺžke života, iba o zdravotnom stave osoby.

Čiara osudu- Aké sme ambiciózni?
Čím hlbšia je línia osudu, tým je osobnosť kontrolovanejšia, dôslednejšia, pracovitejšia, cieľavedomejšia, silnejšia a vysoko organizovaná. Ak je čiara dlhá, znamená to skorý úspech, ak je krátka, znamená to neskorú nezávislosť. Prestávky naznačujú zmeny v živote. Napríklad práca vo viacerých profesiách počas celého života. Ak túto hranicu úplne vynecháme, môže to znamenať, že máme tendenciu nechať sa unášať životom a plánovať dopredu len v niekoľkých prípadoch.

Slnečná línia- Kto ju má, je synom šťastia
Ak máte líniu slnka, môžete si povedať, že máte šťastie. Pretože v palmistrovstve to znamená, že máme silnú príťažlivosť pre svojich blížnych. Sme obľúbení, úspešní, často obdivovaní. Ak nemáme takú priamu vôľu, musíme sa cieľavedome usilovať o vlastný úspech. Ak línia začína na vonkajšej strane dlane, človek je náchylný na zmeny nálad. Ale pozor: môže to byť aj znamenie, že v živote často meníme bydlisko. 

Venušin prsteň - Ako sme na tom so vzťahmi?
Venušin prsteň nám to prezradí. Nachádza sa na kopci medzi ukazovákom a prostredníkom a poskytuje informácie o manželstve a partnerstve. Ak máte viac ako jeden z týchto prsteňov, možno ste mali niekoľko partnerstiev. Ak je v línii prestávka, ste na pokraji rozchodu. Ak je línia rovná, máte šťastné manželstvo alebo vzťah. Ak je tu reťazovitá línia, ste uprostred veľkého vzťahu. Ak máme pobočky, máme tendenciu spoliehať sa na úspech nášho partnera.

Milostná línia - Počet dôležitých milostných vzťahov
Tu môžete vidieť, koľko vážnych lások v živote prežili. Čím viac riadkov, tým viac vzťahov. Dátum stabilného vzťahu sa dá vyčítať z výšky čiary: ak je blízko srdcovej čiary, vzťah je skorší v živote. Čím bližšie sú čiary k malíčku, tým neskôr sa vzťah objaví. Pre lepšiu orientáciu: stred medzi líniou srdca a malíčkom je 30. rok života. Rozdelené čiary znamenajú rozvod alebo rozchod.

 

 

 

Spoznajte svoj Veštenie z dlane lepšie! Zavolajte nám:

MeliMeli
K dispozícii
MeliKód 501Veštenie, Veštenie, Jasnovidci, Jasnovidka
 

Meli komunikuje s anjelmi. Pre komunikáciu používa iba kyvadlo. Je jasnovidka od...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
VenušeVenuše
K dispozícii
VenušeKód 580Veštica, Veštec, Veštenie, Veštiareň, Veštec,...
 

Venuše Vám pomôže pomocou tarotových a mariášových kariet nájsť odpovede na všetky...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
SofiaSofia
K dispozícii
SofiaKód 526Veštica, Všetci veštci , Veštci, Veštiareň, Kartárky,...
 

Sofia pomáha ľuďom s rôznymi problémami. Pri výklade používa cigánske karty, tarot,...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
Blogger
SandraSandra
K dispozícii
SandraKód 282Kartárky, Veštec, Veštenie, Veštenie, Výklad kariet,...
 

SANDRA je milá, empatická kartárka, ktorá Vám pomôže najlepšie ako vie. So Sandrou...

Viac o mneKliknite sem a zavolajte!
 
 
 

Odporúčané príspevky

Kyvadlo

16 Počet zobrazenia

Na čo vlastne kyvadlo slúži? Kyvadlo sa už veľmi dlho používa na to, aby ukazovalo cestu do budúcnosti a istým spôsobom odpovedalo na naše najdôležitejšie otázky.

 

Veštenie cez telefón

1427 Počet zobrazenia

Veštenie cez telefón je vhodný na položenie aj jednej konkrétnej otázky. Veštenie cez telefón je vhodné na riešenie aj vážnejších tém.

 

Výklad cez telefón

578 Počet zobrazenia

Výklad cez telefón je bezpochyby Vašou najlepšou voľbou. Výklad cez telefón je v dnešnej dobe najpopulárnejší.

 
 
 

Náklady za volania naše služby na číslo 0900 715 715 budú účtované na telefóne. Cena hovoru je 2 €/min vč. DPH

Oznámenie o volných minutách!
Neplatné mobilné číslo
Neplatný email
 

 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min vč. DPH
Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Náš web používa cookies, aby zabezpečil lepší užívateľský dojem. Ak súhlasíte, kliknite na Ďalej
Akceptujem