0900 715 715

2 €/min

Stlačením tlačidla 1 sa spojíte s prvou dostupnou osobou. Stlačením tlačidla 2 si môžete vypočuť prezentácie. Stlačením tlačidla 3 si môžete vybrať, s kým chcete hovoriť. 2 €/min
 
[@template.text.sidewidget]
Veštenie z dlane

Veštenie z dlane

Veštenie z dlane ukáže budúcnosť. Veštenie z dlane je obľúbenou a osvedčenou metódou predpovedania budúcnosti

Veštenie z dlane ukazuje budúcnosť. Každá ruka je jedinečná, žiadne dve ruky nie sú rovnaké a často aj na našich oboch dlaniach vidno veľké rozdiely. Čo to znamená? Znamená to, že sme jedineční a že svoj osud môžeme prežiť len vlastným spôsobom. Prečo veštíme z dlane? Odpoveď je jasná, chceme poznať tajomstvo svojho osudu, ale nielen poznať svoju budúcnosť, ale aj svoje šance, potenciál, schopnosti, emócie, myseľ a pochopiť, ako sa stať lepším človekom.

Veštenie z dlane a analýza je stará metóda. Veštenie z dlane je veľmi populárne vo väčšine kultúr, ale India a Čína majú najhlbšie tradície. Mnohé kultúry považujú línie našich dlaní za Božiu pečať a návod na použitie. Hlavné línie dlane sa vyvíjajú v posledných 1-2 mesiacoch života plodu. Ak sa nad tým zamyslíte, dáva to zmysel, pretože "naše ruky sú vždy po ruke", takže môžeme ľahko sledovať vývojovú trajektóriu nášho života a vedome podporovať to, čo máme neustále pred sebou: náš život.

Veštenie z dlane poskytuje podrobné informácie o osobnosti a osude. Zistite, aké tajomstvá o vašej budúcnosti skrýva ten Váš. Pravá alebo ľavá ruka? Podľa palmistov ľavá ruka vypovedá o vašich schopnostiach a potenciáli, zatiaľ čo pravá ruka ukazuje, čo môžete urobiť s nadaním, s ktorým ste sa narodili. Ľavá dlaň teda predstavuje minulosť, pravá dlaň prítomnosť a budúcnosť.

Veštenie z dlane - Srdcová línia - Ako veľmi sme emocionálni?
Čím dlhšia je línia srdca, tým viac vás ovládajú emócie. Ak je veľmi červená a hlboká, znamená to, že ide o vášnivého človeka. Viditeľná, silná línia naznačuje šťastie v láske. Ak sa v ňom objavia zlomy, môže to znamenať ťažký milostný život s určitými sklamaniami. Ak čiara pod prostredníkom zmizne, znamená to, že osobnosť je kontrolovaná. Ľudia so žiarlivou povahou majú zvyčajne veľmi dlhú, rovnú a hlbokú líniu.

Veštenie z dlane - Čiara hlavy - Ako sme analytickí?
Črta hlavy pri čítaní z ruky ukazuje, ako je človek analytický a ako veľmi sa dokáže sústrediť. Viditeľná, hlboká línia naznačuje vysokú inteligenciu. Čím hlbšia je línia, tým lepšia je schopnosť zapamätať si. Ak sa línia rozvetvuje smerom nahor, máte nápaditého a kreatívneho človeka. Ak je čiara rovná, človek sa na svet pozerá racionálnejšie a rozumnejšie.

Veštenie z dlane - Čiara života - Označuje vitalitu a vitalitu
Línia života v chiromantii označuje vitalitu človeka. Ak je línia široká, znamená to, že telo je odolné a zriedkavo choré. Ak majú obe ruky podobné záchranné línie, znamená to stabilný charakter. Prerušenia v línii naznačujú veľké zmeny alebo dlhotrvajúcu chorobu. Ale pozor: čiara života v predpovedi dlane nehovorí nič o očakávanej dĺžke života, iba o zdravotnom stave osoby.

Veštenie z dlane - Čiara osudu - Aké sme ambiciózni?
Čím hlbšia je línia osudu, tým je osobnosť kontrolovanejšia, dôslednejšia, pracovitejšia, cieľavedomejšia, silnejšia a vysoko organizovaná. Ak je čiara dlhá, znamená to skorý úspech, ak je krátka, znamená to neskorú nezávislosť. Prestávky naznačujú zmeny v živote. Napríklad práca vo viacerých profesiách počas celého života. Ak túto hranicu úplne vynecháme, môže to znamenať, že máme tendenciu nechať sa unášať životom a plánovať dopredu len v niekoľkých prípadoch.

Veštenie z dlane - Slnečná línia - Kto ju má, je synom šťastia
Ak máte líniu slnka, môžete si povedať, že máte šťastie. Pretože v palmistrovstve to znamená, že máme silnú príťažlivosť pre svojich blížnych. Sme obľúbení, úspešní, často obdivovaní. Ak nemáme takú priamu vôľu, musíme sa cieľavedome usilovať o vlastný úspech. Ak línia začína na vonkajšej strane dlane, človek je náchylný na zmeny nálad. Ale pozor: môže to byť aj znamenie, že v živote často meníme bydlisko. 

Venušin prsteň - Ako sme na tom so vzťahmi?
Venušin prsteň nám to prezradí. Nachádza sa na kopci medzi ukazovákom a prostredníkom a poskytuje informácie o manželstve a partnerstve. Ak máte viac ako jeden z týchto prsteňov, možno ste mali niekoľko partnerstiev. Ak je v línii prestávka, ste na pokraji rozchodu. Ak je línia rovná, máte šťastné manželstvo alebo vzťah. Ak je tu reťazovitá línia, ste uprostred veľkého vzťahu. Ak máme pobočky, máme tendenciu spoliehať sa na úspech nášho partnera.

Milostná línia - Počet dôležitých milostných vzťahov
Tu môžete vidieť, koľko vážnych lások v živote prežili. Čím viac riadkov, tým viac vzťahov. Dátum stabilného vzťahu sa dá vyčítať z výšky čiary: ak je blízko srdcovej čiary, vzťah je skorší v živote. Čím bližšie sú čiary k malíčku, tým neskôr sa vzťah objaví. Pre lepšiu orientáciu: stred medzi líniou srdca a malíčkom je 30. rok života. Rozdelené čiary znamenajú rozvod alebo rozchod.

 
Helena
K DISPOZÍCII
 

Helena je fantastická a skúsená veštkyňa. Pracuje s tarotovými kartami, dá Vám presné...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Jindřiška
K DISPOZÍCII
 

Jindřiška k výkladu používa rôzne sady kariet ako sú Tarotové, Lenormand, Anjelské a...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Cília
K DISPOZÍCII
 

Keď sa obrátite na Ciliu, môžete si uľahčiť a skrášliť každodenný život,...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
Tamara
K DISPOZÍCII
 

Tamara pomáha ľuďom, ktorí sa tažko vyrovnávajú so smrťou svojich blízkych, vie sa...

0900 715 715MOJA STRÁNKA
 
 

Odporúčané články

Veštenie

Veštenie

Je vôbec možné nazrieť do budúcnosti? Veštenie vždy existovalo a vždy bolo populárne. Veštenie je dar...
 
Kariéra

Kariéra

Kariéra podľa slovenského slovníka znamená kariérny postup. Čo však okrem slovníkového významu znamená...
 
Vianočné tradície

Vianočné tradície

Prečítajte si vianočné tradície z celého sveta o ktorých ste nikdy nepočuli. Zistite, aké sú vianočné tradície...
 
Tarotové karty

Tarotové karty

Ako interpretovať tarotové karty so zlými významami? Tarotové karty nesúďte podľa vzhľadu ale kvôli ich...
 
Médium

Médium

Slovo médium je latinské a znamená uprostred. Médium musí mať citlivý a silný nervový systém a silné fyzické...
 
 
 
 
Kliknite sem a zavolajte!0900 715 7152 €/min

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Informácie zhromaždené pomocou súborov cookie môžu zahŕňať informácie o tom, ako často navštevujete webové stránky a z ktorej krajiny si ich prezeráte. Ďalej